گزارش: مقامات زندان قرار داده شده Layleen Polanco در سلول انفرادی با وجود نگرانی های سلامت موفق در وظیفه مراقبت

Layleen Xtravaganza Cubilette-Polanco 27 ساله تغییر جنسیت زن که فوت در ماه ژوئن سال 2019 در حالی که زندانی در

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

Layleen Xtravaganza Cubilette-Polanco 27 ساله تغییر جنسیت زن که فوت در ماه ژوئن سال 2019 در حالی که زندانی در Rikers Island, بود که در یک منطقه از زندان بود که مناسب مناسب برای او سلامت روانی و جسمانی نیاز با توجه به یک گزارش جدید از شهر نیویورک زندان نظارت هیئت مدیره.

با توجه به بررسی های وزارت اصلاحات (DOC) تعیین شد به خانه یک نما زن در جامعه به طور کلی مسکن در مناطق که در آن cisgender زنان برگزار می شود — هر چند Rikers مقامات, آیا, اما, مورد بحث قرار دادن Polanco در مردان بخش است. این تمایل منجر به Polanco قرار می گیرد به جای آن در یک محدود کننده مسکن واحد یک فرم از سلول انفرادی, پس از بازگشت او از یک بیمارستان که در آن او تا به حال شده است دریافت مراقبت های روانی.

در هفته های اخیر, Polanco مرگ است دوباره توجه ملی و برانگیخته موج جدیدی از خشم پس از اعتراض در سال گذشته بیش از بازداشت در سلول انفرادی پس از فیلم ظهور نشان می دهد که Rikers کارکنان گفته غفلت به ارائه خود را با صرفه جویی در زندگی مراقبت است.

Polanco که به اتهام آزار یک راننده تاکسی و برای در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر و برگزار می شد در $500 وثیقه درگذشت در 7 ژوئن 2019 زیر صرع, با توجه به معاینات پزشکی.

در ماه ژوئن سال 2020 برانکس دادستان منطقه yarri torres ღ کلارک اعلام کرد که هیچ اتهامات جنایی خواهد بود, در پی پس از بررسی به Polanco مرگ است. کلارک بیانیه بود به شدت مورد انتقاد قرار Polanco خانواده برای چاپ و نشر تولد او نام یک عمل شناخته شده به عنوان deadnaming.

در حال حاضر یک گزارش جدید از شهر نیویورک مدیره از اصلاحات (BOC) بررسی شرایط Polanco مرگ نشان می دهد که کارکنان زندان را به درستی نمی توانید تاریخچه ای از مسائل مربوط به سلامت روان به حساب قبل از قرار دادن در سلول انفرادی ، این تادیبی خدمات سلامت را (CHS) فرآیند برای شناسایی کسانی که باید معاف از سلول انفرادی به دلیل پزشکی و سلامت روحی و روانی تاریخ "کافی متناقض و به طور بالقوه در معرض فشارها" از این توضیحات در این گزارش اشاره کرد که مشکل این است که در میان مسائل سیستمیک تأثیر کل نیویورک DOC سیستم.

Polanco خانواده ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر نیویورک و تعدادی از Rikers کارکنان. با انتشار نظارت تصویری نشان دادن زندان سپاه پاسداران تلاش برای احیای Polanco منطقه برای حدود یک ساعت و نیم قبل از آنها به دنبال کمک پزشکی خانواده او صحبت کرد به گفتن این فیلم بود شواهدی وجود دارد که از زندان به کارکنان به حال غفلت به او مراقبت های لازم.

جامعه مدنی و فعالان حقوق را با اشاره به Polanco درمان به عنوان شواهد بیشتری است که زندانی فراجنسیتی مردم اغلب بی جهت سخت مجازات برای تخلفات جزئی.

در حالی که Polanco تا به حال در ابتدا برگزار شده است در یک نما مسکن واحد و خوابگاه او شد و به اتهام نقض DOC قوانین پس از یک درگیری فیزیکی با فرد دیگری در خوابگاه و زیر May 14 شنوایی انضباطی محکوم به 20 روز در سلول انفرادی بوده است.

روز بعد, Polanco منطقه آغاز شد برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از پریشانی روانی با توجه به گزارش. در آن بررسی BOC ذکر یک Rikers افسر نوشت که Polanco ارجاع به خدمات بهداشت روانی و اشاره کرد در 15 مه که او "ابراز تمایل به خودکشی و یا اقدام به خودکشی" غالبا "فریاد گریه و/یا جیغ" "داشتن توهم/هذیان" و "بودن احساس خطر (وحشت زده) و یا در یک حالت وحشت" در میان دیگر نشانه ها علائم نشان دهنده پریشانی روانی.

در حالی که در این مضطرب دولت Polanco منطقه است گفت: باید در شارژ یک افسر با مشت او را هدف قرار دادن بازوی خود را. Polanco منطقه شد و پس از آن گرفته شده به المهرست بیمارستان جایی که او در آنجا ماند و نه روز و هشت که او صرف در روانپزشکی زندان اوین.

عوارض به وجود آمد که در آن کارکنان زندان باید محل Polanco پس از بازگشت او از بیمارستان به Rikers Island, با توجه به گزارش. در حالی که Polanco سابقه تشنج در ابتدا مانع از مورد تایید بودن "یک سلول مسکن, کاریابی" در 24 مه یک CHS پزشکی دکتر "پاک" او را به سلول انفرادی اشاره کرد که "وضعیت او پایدار است."

BOC یافته است همچنین توجه داشته باشید که DOC کارکنان در سلول انفرادی واحد سمت چپ Polanco به تنهایی برای امتداد 57 دقیقه 47 دقیقه و 41 دقیقه در روز او درگذشت. DOC سیاست تصریح می کند که زندانیان قرار می گیرد در سلول انفرادی باید رعایت شود هر 15 دقیقه.

در آن گزارش BOC گذاشته چند توصیه برای DOC کارکنان برای جلوگیری از آینده زندانی مرگ و میر در حالی که در بازداشت از جمله دعوت از این گروه برای ایجاد یک طرح برای rehousing مردم با توجه به درگیری بین فردی و به طور خاص درخواست که تغییر جنسیت زنان را شامل می شود در جمعیت عمومی واحد با cisgender زنان است. بانک مرکزی کانادا نیز توصیه می کند که کلید اطلاعات پزشکی منتقل شود در بین ادارات در موقع; این عمل داشتن و نه اجرا شده است به طور مداوم در Polanco منطقه است.

"ما عمیق ترین تسلیت ها با Layleen Polanco خانواده و دوستان است و ما از هیئت مدیره از اصلاح برای زمان خود و سعی و کوشش در تهیه این گزارش" یک بیانیه از DOC کمیسر سینتیا Brann ارائه شده به بار می خواند. "ما کار خستگی ناپذیر برای ایجاد یک سیستم تادیبی است که امن تر و انسانی تر و عادلانه تر اساسا ما اصلاح ساختار مسکن به اطمینان حاصل شود که همه افراد صرف نظر از جنسیت خود را شناسایی دسترسی به منابع آنها نیاز دارید. ما متعهد به همکاری با شرکای خود در تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی (CHS) به نگه داشتن همه افراد در بازداشت ایمن و ما به دقت بررسی تمام مدیره را توصیه."

Polanco منطقه را مورد دریافت کرده است توجه دوباره میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و خواستار اصلاحات به پلیس و سیستم عدالت کیفری پس پلیس قتل جورج فلوید Breonna تیلور و تونی McDade سیاه نما مرد این سال است.

شورش علیه خشونت پلیس zeroed در جوامع اغلب تحت تاثیر این خشونت ها از جمله سیاه و سفید تغییر جنسیت زنان و مردان است. در 14 ژوئن 2020 هزاران نفر جمع شده بودند در بروکلین n. y. تجمع برای سیاه نما زندگی — یک روز قبل از دادگاه عالی ایالات متحده در یک نقطه عطفی حاکم گفت: کارگران نمی تواند اخراج برای اینکه نما یا همجنسگرا.

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن