گزارش: قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند سابق بالا دادستان فدرال حاضر به امضای نامه ای در انتقاد شهردار نیویورک

رئیس جمهور تهمت پرواز به تولسا در روز شنبه برای اولین تجمع در ماه و اواخر نشان می دهد خلاصه تا چگونه آن رفت دو

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت پرواز به تولسا در روز شنبه برای اولین تجمع در ماه و اواخر نشان می دهد خلاصه تا چگونه آن رفت دوشنبه شب در یک ادای احترام به اوکلاهما.

"شنبه شب تجمع قرار بود برگ برنده را لحظه" Stephen Colbert گفت. مبارزات انتخاباتی خود را "خیلی خود رای در مورد حضور آنها ساخته شده است یک سرریز' مرحله خارج" برای 40,000 بیش از حد طرفداران تهمت. "در عوض جمعیت 25 نفر," او گفت:. "برای قرار دادن این فاجعه در چشم انداز عرصه مغلوب ساختن پیشی جستن او می تواند نگه دارید بیش از 19,000 مردم اما تنها 6,200 مردم حضور داشتند. که یک سوم ظرفیت! در حال حاضر من نمی خواهم به یک شیشه نیمه خالی نوع اما نیمه خالی خواهد بود یک بهبود بزرگ."

"Aw ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن" Trevor Noah deadpanned در روزانه نشان می دهد. "برای کسی که به ثروت متولد شد و هرگز دچار یک نتیجه اعمال خود این شخص فقط نمی گرفتن یک استراحت." Coronavirus نگرانی تقریبا قطعا افسرده مردم در انتخابات اما تهمت بود همچنین "کشف و خنثی توسط یک دسته از بچه ها دخالت" و طرفداران K-pop او خندید.

زمان مغلوب ساختن پیشی جستن هلیکوپتر فرود آمد پشت در کاخ سفید "واضح بود که همه کسانی که صندلی های خالی واقعا در زمان عوارض" نوح گفت. "راستش این عجیب و غریب برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش احساسات — آن را در واقع ناراحت کننده," او اضافه شده است. "اما من فکر می کنم این تجربه نخستین بار بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع احساس کامل وزن و شدت بیماری همه گیر کوروناویروس. و آنچه در نهایت به او نبود 122,000 زندگی از دست رفته در امریکا, اما به جای 12,800 صندلی های خالی در یک عرصه است."

Tooning کردن اخبار تلاش برای پپ تا مغلوب ساختن پیشی جستن "پیاده روی از شرم" با رسم در شاد Secret Service عوامل است.

"ما هرگز نباید به دیدن رئیس جمهور در چنین احساساتی دولت آن را شرم آور" اواخر شب's Seth Meyers گفت. "مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر و همیشه بوده است در طول تاریخ منفور رئیس جمهور او فقط قادر به ماسک خود محبوبیت و تسکین نفس خود را با جمعیت زیادی." او "بنا سیاسی خود و اقبال و نفس خود را در این تجمع" مایرز گفت و به جای نصب "یک نمایش بزرگ از قدرت سیاسی" او تا به حال در مجموع "با صدای تلپ افتادن."

"شما می توانید بگویید تهمت مبارزات انتخاباتی ممکن است به کاهش انتظارات از آنجا که تجمع بعدی است که برگزار می شود در داخل اتاق تولد در دیو و منفجر یاخوردکننده است," جیمی فالون شوخی در نمایش امشب. او آهی کشید و در مغلوب ساختن پیشی جستن داستان در مورد نوشیدن آب و پایین رفتن سطح شیب دار کمتر بود خوشحال در مغلوب ساختن پیشی جستن تست confesssion: "اگر تهمت می خواهد مردم کمتر نشان دادن برای آزمایش او فقط باید برگزاری تجمع بعدی در یک تست سایت می باشد." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب