خواندن ضد نژادپرستانه غیرداستانی یک شروع است. اما دست کم نگیرید قدرت سیاه داستان

یکnyone می داند که من به شما بگویم که من عاشق بودن در مرکز توجه است. اما برای من و پنجمین کتاب از دو من مجبور

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

یکnyone می داند که من به شما بگویم که من عاشق بودن در مرکز توجه است. اما برای من و پنجمین کتاب از دو من مجبور به نوشتن در مورد یک شخصیت که shies دور از انظار. بله او یک زن مثل من, و بله, او یک وکیل که من بود. اما فقط به این دلیل که اولیویا و من به طور یکسان در سطح معنا نیست که ما همان است.

پنج سیاه در قلب هر یک از کتاب های متفاوت از یک دیگر و از من, که بدان معنی است که من تا به حال به خود را کشف تاریخ و خصلت های یک به یک است. برای اولیویا, سکس با عشق او را از یک مرد که زندگی به عنوان یک چهره عمومی را تهدید به از خط خارج خود جاه طلبی های من تا به حال برای کشف کردن آنچه که او می ترسم از آنچه او به ارمغان آورد شادی و چگونه به تعادل این دو است. به عبارت دیگر من نیاز دارم همدلی است.

داستان نوشتن من کمک می کند تا ارتباط با افرادی که درونی و بیرونی زندگی متفاوت از خود من است. خواندن داستان می تواند انجام دهد همین است. برای پیدا کردن این نوع از همدلی برای مردم سیاه و سفید برای سیاه و سفید زندگی می کند از همه نوع—ما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از داستان است.

به عنوان antiracism کتاب پر کردن لیست بهترین فروشنده من هیجان زده هستم که مردم می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد نژاد پرستی سفید برتری و نقش خود را در هر دو. اما هنگامی که ما می گویند Black Lives Matter منظور ما کل از زندگی—و نه فقط زمانی که ما می میرند در دست پلیس و نه فقط زمانی که زندگی ما قطع با سفید زندگی می کند به ضرر ما. نژادپرستی تنها چیزی که به دانستن در مورد آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید. ما شادی ما غم ما عشق ما غم و اندوه ما در تلاش برای مناسب در خانواده های ما دستاوردهای ما و ما پیروزی—این کارها نیز مهم است. کودکان سیاه و سفید, ماده, و نه تنها آنهایی که به کشته شدن قبل از وقت خود را. شما ممکن است فکر می کنم شما می دانید که اما تاریخ ثابت کرده است در غیر این صورت.

سیاه زندگی یک مشکل نیست که باید حلش یا دانشگاهی متن است که می تواند مورد بررسی قرار گرفت. به رسمیت شناختن سیاه و سفید زندگی می کند به عنوان آنهایی که به جشن می گیرند با همدلی و در مورد مراقبت از خود را در اینجا است antiracism کار: ادامه مطلب داستان و در مورد مردم سیاه و سفید.

مطالعات متعدد نشان داده اند که خواندن انواع خاصی از داستان را افزایش می دهد یک خواننده همدلی برای دیگران در جهان است. داستان به شما می دهد یک پنجره به زندگی شما می دانید و تشخیص و آنهایی که شما لازم نیست. این کمک می کند تا شما را به خودتان را در کفش از کسانی که شخصیت های حتی زمانی که شما یک دیدگاه متفاوت وقتی که می آید به نژاد و جنسیت و یا هویت جنسی. من خواندن بسیاری از کتاب ها در مورد افرادی که هیچ چیز مانند من—اغلب ضرورت آنجایی که من فکر می کنم تنها یک کتاب به من اختصاص داده بود به عنوان خوانده شده در کل من K-12 آموزش و پرورش بود که در مورد یک دختر یا زن—و من یاد گرفته ام که چیزی از بسیاری از آنها. به عنوان شخصیت های مقابله با حوادث و شرایط ما هرگز تجربه داستان به ما کمک می کند تصور کنید که چگونه ما را به مقابله با آنها.

دوم من کتاب پیشنهاد شروع می شود با شخصیت اصلی Nik امتناع از یک پیشنهاد ازدواج در ورزشگاه طفره زن با هزاران نفر از مردم به تماشای. من می دانستم که من—به عنوان یک کمال مردم pleaser که برای کار به تصحیح یک mispronunciation از نام خود من—که هرگز قادر به گفتن ندارد که بسیار تحت فشار است. بنابراین من تا به حال به نیک سر یاد بگیرند که چه نوع از شخص او بود و چگونه و چرا او را نمی دریغ به کسی به نوبه خود در یک Jumbotron. که کار به من کمک کرد درک مردم جهان را که جسورانه و بی باک تصمیم گیری. آن را به من حسادت آنها—و همدردی با مقاومت آنها ناچار به دریافت خواهید کرد.

زمانی که ما به عنوان خوانده شده دلخراش گزارش که شامل اعداد از مرده بیمار, بردگی گرفته و یا فقیر—آنها می توانند احساس درست است که: اعداد. اما داستان به ارمغان می آورد به رسمیت شناختن در راه است که غیرداستانی نیست; هنگامی که آن را به شما کاملا اشغال شده در داستان همه چیز را احساس شخصیت ها انجام دهید. وقتی که من خواندن Homegoing توسط Yaa Gyasi که می گوید داستان از فرزندان دو نیم-خواهر—یک خط مطرح شده در آفریقا و یکی در برده داری در امریکا—من viscerally درک درد که فراری برده عمل ایجاد می شود. وقتی که من خواندن ژاکلین Woodson را به رنگ قرمز در استخوان مورد مادر, دختر و مادر بزرگ زندگی در حال حاضر روز بروکلین من درک مادام العمر نسلی اثرات تولسا قتل عام.

اما داستان نیز می تواند به شما لبخند از گوش به گوش و هیجان در تعجب از کشف جدید سحر و جادو و یا عشق. وقتی که من خواندن یک دیوانه تابستان توسط ریتا ویلیامز گارسیا در مورد three little Black girls زندگی می کردند که با Black Panthers من احساس کردم که چقدر سرگرم کننده آنها تا به حال حتی در میان خانواده مبارزه و انقلاب. وقتی که من خواندن لی جانسون شما باید ببینید من در یک تاج من می دانستم که در روح من آنچه آن را مانند به یک نوجوان سیاه پوست در حال رشد در یک شهر کوچک در ایندیانا و در حال سقوط در عشق برای اولین بار.

من امیدوارم که زمانی که مردم خواندن رمان های عاشقانه و کسانی که از دیگر سیاه و نویسندگان مانند فرح Rochon و الکسا مارتین و کندی رایان و بسیاری از آنها احساس لذت از زنان که خوشحال هستند و مورد نظر و انجام و دوست داشتنی. سفید رسانه ها به ندرت به تصویر کشیدن زنان به عنوان شایسته یک خوش و خرم. بیش از حد اغلب ما در حال ارائه به عنوان اشیاء ایجاد شده برای انجام یکی دیگر از شخصیت هدف. ما می تواند جنسی بله—اما نه برای یک رابطه به سقوط در عشق با. ما می تواند مادری بله—اما برای سفید کودکان نه خود ما. ما می تواند خنده دار بله—چه لودگی میکنند, بهترین دوست, دوست, شخصیت که زن بود—اما هرگز ستاره.

در صفحات رمان عاشقانه من خواندن و نوشتن می بینم که زنان سیاه من دیده ام تمام زندگی من است. آنها موفق هستند مورد احترام و محبت انجام و خوشحال روابط است. من می خواهم جهان را به می دانم که نه فقط در مورد درد ما اما کل زندگی ما و به ویژه شادی ما.

یاس Guillory بهترین فروش نویسنده پنج کتاب. آخرین رمان از دو.

این به نظر می رسد در جولای 20, 2020 موضوع از زمان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب