رپ پاپ, دود, 20, ضرب شات در لس آنجلس اقامت

و آینده رپر شناخته شده به عنوان پاپ دود شد و به ضرب گلوله در طول یک استراحت در اوایل روز شنبه در هالیوود هیلز

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

و آینده رپر شناخته شده به عنوان پاپ دود شد و به ضرب گلوله در طول یک استراحت در اوایل روز شنبه در هالیوود هیلز صفحه اصلی برچسب خود را گفت.

"ما در حال ویران غیر منتظره و غم انگیز از دست دادن پاپ دود" جمهوری سوابق در بیانیه ای گفت. "نماز ما و افکار بیرون رفتن خود را به خانواده, دوستان و طرفداران ما به عنوان سوگواری از دست دادن این با هم."

پلیس لس آنجلس را بلافاصله تایید شناسایی.

ماموران پلیس دریافتند قربانی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 بعد از پاسخ به تماس 911 از کسی که گزارش مزاحمان از جمله یکی از آنها مسلح به تفنگ بودند شکستن در گفت سروان. استیو Lurie, فرمانده افسر پلیس لس آنجلس هالیوود را بدست آورد.

پلیس گفت: 911 تماس با آمد و از "بازگشت به شرق" و گزارش آن در حال وقوع بود در خانه یکی از دوستان. قربانی مرده در Cedars-Sinai Medical Center.

چند نفر بودند که در خانه بازداشت شدند و پس از آن منتشر شد لوری گفت.

پاپ دود حقوقی نام بشار Barakah جکسون. او 20.

Chance the Rapper گفت: در یک صدای جیر جیر: "استراحت پاپ دود شما بیش از حد جوان است. خدا برکت و آسایش خانواده خود را."

تیراندازی رخ داده در خانه اجاره ای

از بروکلین, n. y., پاپ, دود آمد بر روی رپ صحنه در سال 2018 و شکست در بهار گذشته با خوش آمدید به حزب. آن یک احساس است که حتی جلب توجه Nicki Minaj کاهش یافته است که خود آیه بر یک موفق ریمیکس آهنگ.

در اوایل این ماه او منتشر شد آلبوم ملاقات وو 2که عرضه در شماره 7 در بیلبورد 200 بالا نمودار آلبوم. آن را دنبال کنید تا به اولین انتشار رسمی, دیدار با, خواستگاری, آخر جولای. او همچنین تا به حال بازدید Gatti با Travis Scott و Jackboys و دیور.

در مقاله ای که زد بر سنگ نورد وب سایت در هفته گذشته پاپ دود گفت که او تغزلی سبک بود بیشتر از یک آزاد است.

"من هرگز نوشت: [پایین] هر چیزی," او گفت: نورد سنگ. "این همه بالا سر من. همه چیز را که من توان نوشتن همه چیز که در من بود گفت: وقتی که می آید به این نوع آهنگ ها درست بود بنابراین طبیعی است. فقط من احساس می شود. اما برخی از آهنگ ها را من می نویسم و شما می دانید آنهایی که من می نویسم چون شما آن را احساس کنید."

پاپ دود نام همکار نیویورک رپ 50 درصد به عنوان یکی از تأثیرات و در توییتر چند پلاتین سرگرم memorialized او را با یک کلیپ از جفت انجام با هم و یک پست که به عنوان خوانده شده: "R. I. P به سبک پاپ, دود بدون همدردی برای برندگان. خدا او را برکت دهد."

Minaj نیز نوشته شده او همدردی با عکس پاپ دود در او Instagram. "کتاب مقدس به ما می گوید که حسادت به عنوان بی رحمانه به عنوان قبر ، باور نکردنی است. استراحت در صلح پاپ," او نوشت.

لیست عمومی نشان می دهد که این خانه که در آن تیراندازی رخ داده است متعلق به ادوین Arroyave و همسرش Teddi Mellencamp دختر خواننده John Mellencamp و ستاره از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

در یک Instagram post صبح روز چهارشنبه Teddi Mellencamp گفت: "ما مطلع شدند 3rd حزب لیزینگ و شرکت مدیریت نظارت بر اجاره خانه ما خود را در لس آنجلس که یک تیراندازی قرار گرفته بود در ملک. مهمتر از همه, ما می خواهم به گسترش نماز ما و تسلیت به خانواده و عزیزان تحت تاثیر این غم انگیز از دست دادن زندگی است."

Mellencamp گفت که او و شوهرش آگاه بودند از هر گونه اطلاعات بیشتر به فراتر از آنچه را که آنها آموخته اند که از طریق گزارش های رسانه ها.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب