دیزنی لند است و تنها بسته به طور غیر منتظره ای 3 بار. در حال حاضر آن را بسته برای بقیه ماه.

Disneyland شادترین مکان روی زمین و آن هم باز کردن مکان بر روی این سیاره اجازه می دهد در مهمان 365 روز در سال

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

Disneyland شادترین مکان روی زمین و آن هم باز کردن مکان بر روی این سیاره اجازه می دهد در مهمان 365 روز در سال است. پس از این گل سرسبد پارک در آناهایم, کالیفرنیا افتتاح شد در ماه ژوئیه سال 1955 دیزنی لند معروف است تا به حال تنها سه برنامه ریزی تعطیلی در آن 65 سال سابقه- تا به حال. روز پنج شنبه در پارک اعلام کرد تصمیم خود را به ناگهان نزدیک برای بقیه ماه همراه با مجاور Disney California Adventure, با توجه به نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

که عمده دلیل این اتفاق تنها تعداد انگشت شماری از بار قبل. دیزنی لند بسته شد برای ملی بعد از عزاداری پس از جان اف کندی ترور شد و در سال 1963 و ویرانگر زلزله نورتریج در سال 1994. اخیرا آن بسته بود در 11 سپتامبر 2001 با وجود آن که باز روز بعد.

کودکان به نظر می رسید به طور معجزه آسایی غیر حساس به رمان coronavirus اگر چه پدر و مادر با موجود شرایط بهداشتی و یا پدربزرگ و مادربزرگ می تواند خطرناکی بیمار اگر آنها برداشت میکروب ها در پارک. علاوه بر این در حالی که بچه ها ممکن است به شدت بیمار خود را, آنها هنوز هم می تواند آن را به دیگران منتقل که می توانید.

دنیای دیزنی و استودیو یونیورسال در فلوریدا در این نقطه باز باقی می ماند. به عنوان یکی از دو بازدید که پارک گفته نیویورک تایمز اخیرا "اگر من قصد دارم به بیمار و مرگ من نیز ممکن است انجام آن در دیزنی جهان." Jeva Langetinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب