رئیس جمهور تهمت برادر رابرت تهمت می میرد در 71

(نیویورک) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر کوچکتر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر شناخته ش

توسط PATRIS-FUN در 26 مرداد 1399

(نیویورک) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر کوچکتر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر شناخته شده برای دلسرد شدن حتی به نظر می رسید که تقریبا ناسازگار با نام خانوادگی درگذشت شنبه شب پس از بستری در نیویورک رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. او 71.

رئیس جمهور در بازدید از برادر خود در شهر نیویورک بیمارستان در روز جمعه پس از مقامات کاخ سفید گفت که او تا به حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار است. مقامات نمی رسید علت مرگ.

"این است که با قلب سنگین سهم من که فوق العاده من برادر رابرت مسالمت آمیز در گذشت امشب" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. "او نه فقط برادر من او بهترین دوست من بود. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته اما ما دوباره دیدار خواهد کرد. حافظه خود را زندگی می کنند در قلب من برای همیشه لطفا برای. رابرت من شما را دوست دارم. استراحت در صلح است."

جوانترین از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر و برادر باقی مانده بود نزدیک به 74 سال رئیس جمهور و اخیرا در ماه ژوئن طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده که ناموفق به دنبال متوقف کردن انتشار یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور زاده, مریم.

(در تصویر از سمت چپ) بلین تهمت رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایوانا مغلوب ساختن پیشی جستن در پیر هتل در شهر نیویورک در سال 1987.
ران Galella–Ron Galella مجموعه/گتی ایماژ

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گزارش شده است بستری در واحد مراقبت های ویژه برای چندین روز است که در همان ماه.

هر دو دیرین بازرگانان رابرت و دونالد تا به حال کاملا شخصیت های مختلف. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار در توصیف برادر کوچکتر خود را به عنوان "بسیار ساکت تر و بی خیال تر از من" و "تنها مرد در زندگی من که من تا به حال تماس 'عسل.'"

رابرت تهمت شروع به کار خود را در وال استریت مشغول به کار در شرکت های بزرگ سرمایه گذاری اما بعد از پیوست به خانواده کسب و کار, مدیریت املاک و مستغلات و دارایی به عنوان یک مدیر اجرایی در این سازمان نسبت ناروا.

"زمانی که او مشغول به کار در این سازمان نسبت ناروا به او شناخته شده بود به عنوان خوب مغلوب ساختن پیشی جستن" Gwenda بلر مغلوب ساختن پیشی جستن در خانواده شرح حال گفته آسوشیتد پرس. "رابرت بود یکی از مردم سعی خواهد کرد برای رسیدن به مداخله اگر یک مشکل وجود دارد."

رابرت استوارت تهمت متولد شد و در سال 1948 جوانترین New York City توسعه دهنده املاک و مستغلات فرد مغلوب ساختن پیشی جستن را پنج فرزند بود.

رئیس جمهور بیش از دو سال بزرگتر از رابرت مسلما مورد آزار واقع شدند او برادر خود را سال جوان تر, حتی به عنوان او خود را ستایش وفاداری و گذاشته پشت رفتار است.

"من فکر می کنم باید آن را سخت به من برای برادر اما او گفت: هرگز چیزی در مورد آن و ما بسیار نزدیک" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: او در سال 1987 پرفروش "هنر معامله."

"رابرت می شود همراه با تقریبا همه" او افزود: "که فوق العاده است برای من پس من گاهی اوقات باید پسر بد."

در 1980s دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به نظارت بر اقیانوس اطلس شهرستان کازینو پروژه در تماس تلفنی با مناسب مناسب برای این کار است. هنگامی که آن را cannibalized دیگر خود را به قمار هر چند "او با اشاره انگشت از سرزنش در رابرت گفت:" بلر نویسنده کتاب "Trumps: سه نسل است که ساخته شده است یک امپراطوری."

"هنگامی که دستگاه های حافظه ماجرا باز آخر هفته در تاج محل, او بسیار به طور خاص و با عصبانیت محکوم کرد رابرت و رابرت راه می رفت و هرگز برای برادر خود دوباره" بلر گفت.

یک دانشگاه بوستون فارغ التحصیل رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن بعد موفق بروکلین بخشی از پدر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن امپراتوری املاک و مستغلات که در نهایت به فروش می رسد.

یک بار به طور منظم boldface نام در منهتن در صفحات اجتماعی رابرت تهمت نگه داشته بود مشخصات پایین در سال های اخیر است. "او نه خبرساز" بلر گفت.

قبل از طلاق همسر اول خود بلین مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از یک دهه پیش رابرت تهمت فعال بوده است در منهتن در شرق فوقانی جانبی خیریه مدار.

او اجتناب محل موردتوجه وتماشای عموم در طول برادر بزرگتر خود را در انتخابات ریاست جمهوری داشتن بازنشسته به دره هادسون. اما او در توصیف خود را به عنوان یک حامی بزرگ از کاخ سفید در سال 2016 مصاحبه با نیویورک پست.

"من حمایت دونالد یک هزار درصد" رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در اوایل ماه مارس سال 2020 او ازدواج کرده دیرین خود را دختر Ann Marie Pallan.

فرزند ارشد تهمت خواهر و برادر و پدر ماری فرد Trump Jr., تلاش با اعتیاد به الکل و مرگ او در سال 1981 در سن 43. رئیس جمهور بازمانده خواهر و برادر شامل الیزابت تهمت Grau و Maryanne تهمت بری بازنشسته فدرال تجدید نظر قاضی است.

نویسندگان مایکل Kranish و مارک فیشر توصیف رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نرم سخن گفته اما مغزی در "مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد: قطعی بیوگرافی 45 رئیس جمهور": "او فاقد دونالد کاریزماتیک نمایشگری و او خوشحال بود به ترک پهلوانان به برادر خود, اما او می تواند نشان می دهد چشمک می زند از مغلوب ساختن پیشی جستن و خوی."

___

AP محقق جنیفر Farrar کمک به این گزارش از نیویورک است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب