رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد بازی های المپیک توکیو باید به تعویق افتاد 1 سال

Jأپن دولت خار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای به تاخیر انداختن بازی های الم

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

Jأپن دولت خار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای به تاخیر انداختن بازی های المپیک توکیو با یک سال با توجه به کشنده coronavirus گفت: آن را با فشار دادن پیش رو برای شروع بازی به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان.

بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو و ژاپن بالا, سخنگوی دولت Yoshihide Suga هم روز جمعه گفت ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده توصیه وجود دارد که بدون هیچ تغییری به این طرح به مرحله این رویداد شروع جولای 24, حتی به عنوان coronavirus تلفات در سراسر جهان و رویدادهای ورزشی مهم در حال خاموش کردن و یا قرار دادن بازی نگه دارید.

"من می خواهم بگویم شاید آنها به تعویق انداختن آن برای یک سال" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: زمانی که خواسته نظر خود را در ترتیبات برای این رویداد. "من دوست دارم که بهتر از داشتن خالی استادیوم همه جا."

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد برای 50 دقیقه با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در مورد بازی های المپیک, ویروس و اقتصاد در جمعه توکیو زمان Suga به خبرنگاران گفت:. طی تماس تهمت نمی آورد تا پیشنهاد خود را برای به تاخیر انداختن بازی ها, معاون رئیس کابینه وزیر Naoki اوکادا گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود زودتر او را به طرح مستقیم پیشنهاد که این بازی به تعویق خواهد افتاد وقتی که او صحبت می کرد با آبه.

با این وجود این نگرانی رو به رشد است که این بیماری همه گیر فراگیر جهان ممکن است نیروی اول لغو یک بازی های المپیک پس از جنگ جهانی دوم ، عمده ورزشی از جمله NBA بسکتبال و فوتبال اروپا و حتی ژاپن سومو یا به نام خاموش رقابت و یا منع تماشاگران از سالن برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کمیته بین المللی المپیک و کشور میزبان ژاپن در حال برگزاری این خط که توکیو بازی آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

هاشیموتو به خبرنگاران گفت: او آگاه بود از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات اما این طرح باقی مانده به برگزاری این بازی ها از ماه جولای. "دولت خواهد شد تا تلاش های خود را در همکاری نزدیک با کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی برای فعال سازی به پیش بروید به مرحله بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده."

او گفت: این ایده از کاهش تعداد تماشاگران در این مراسم بود و نه در دست بررسی است.

اما خطرات ناشی از آوردن صدها نفر از هزاران نفر از ورزشکاران و مقامات و تماشاگران با هم در یک شهر برای جهان بزرگترین multisports رویداد در حال رشد تا کنون بیشتر آشکار پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر. اگر این بازی را نمی توان برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده برخی تصور کرده اند آن را ممکن است بهترین به حرکت آنها را به یک تاریخ بعد و یا بازی آنها را پشت درهای بسته.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب