تنش های سیاسی افزایش در تگزاس به عنوان COVID-19 مورد صعود در میان بازگشایی

(Austin, Texas) — دو هفته به بازگشایی تگزاس coronavirus موارد در حال بالا رفتن است. شیوع بیماری های جدید هنوز

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

(Austin, Texas) — دو هفته به بازگشایی تگزاس coronavirus موارد در حال بالا رفتن است. شیوع بیماری های جدید هنوز هم محصول تا. و در Guero را تاکو بار در Austin ارائه می دهد که گاه به گاه افراد مشهور, رویت, ورود به سیستم از هر کسی که شام میخورد و جایی که آنها نشسته است بی میلی در آثار.

"به نظر می رسد مانند یک تهاجم به حریم خصوصی" گفت: صاحب کتی Lipincott است که با این وجود تلاش خود را مطابق با آستین محلی بهداشت عمومی دستورالعمل با پرسیدن اما نه نیاز مشتریان به اطلاعات خود را.

چند متحده در حال راه اندازی مجدد سیستم سریعتر از تگزاس که در آن اقامت-در-خانه سفارشات منقضی شده ممکن است 1. با موارد هنوز هم رو به افزایش از جمله تک-روز اوج از 1,458 موارد جدید و 58 میر پنج شنبه, کالیفرنیا ، گرگ ابوت دفاع می کرد سرعت با تاکید بر steadying بستری نرخ و اشاره کرد که تگزاس از 1200 مرگ و میر هنوز پشت مشابه کشورهای بزرگ از جمله کالیفرنیا و فلوریدا.

اما در آستانه محدودیت های حتی پایان روز شنبه از جمله ورزشگاه پاک به بازگشایی یک تقابل سیاسی در حال رشد است و بیش از تلاش های شهرهای بزرگ به نگه داشتن برخی از guardrails. اختلاف بر خلیج فارس بین دموکرات ها که اجرا شهرستان سالن و توافق رهبران که عکس ها در پایتخت در تگزاس که در آن بر خلاف دیگر کشورهای فرماندار سفارشات بر همه محلی مقرر در این بیماری همه گیر.

تجدید تنش ها در یک لحظه زمانی که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد کنگره در این هفته از "نیازی درد و رنج و مرگ" اگر آمریکا حرکت می کند بیش از حد به سرعت. با این وجود ویسکانسین دادگاه پرتاب کردن دولت stay-at-home سفارشات پرتاب جوامع را به هرج و مرج به عنوان برخی از میله های باز بلافاصله در حالی که سخت محدودیت های محلی نگهداری می شوند در جای دیگر.

در گرجستان, Atlanta شهردار Keisha لنس کف نیز ابراز ناخرسندی با این سرعت که کالیفرنیا ، برایان کمپ به بازگشایی دولت است. اوکلاهما قانونگذاران تحریک شده توسط مقامات محلی که اعمال اقدامات سختگیرانه تر در طول این بحران بهداشتی گذشت یک خانه بیل پنج شنبه که به تضعیف قدرت شهرستانها در طول یک بعدی.

و در تگزاس جمهوری خواه تگزاس دادستان کل کن Paxton این هفته شدت انتقاد کرد در شهرهای دالاس Austin و سن آنتونیو بیش از آنچه که او به نام "غیر قانونی" محلی سفارشات که سخت تر از محدودیت های تجویز شده توسط ابوت و تهدید به پرونده های حقوقی اگر این شهرستانها نیست ، این هشدار یک روز پس از, El Paso, التماس به تعویق انداختن کاهش در هر مستند اقدامات در نور تعداد COVID-19 موارد وجود دارد کنگره 60 درصد بیش از دو هفته گذشته.

"متاسفانه چند تگزاس استان ها و شهرستانها به نظر می رسد به اشتباه توصیه با الزامات و باید به شدت بیش از حد دولت قانون برای تحمیل اراده خود بر خصوصی شهروندان و کسب و کار" پکستون گفت.

شهرستان گفت: رهبران محلی خود را سفارش که شامل دقیق تر تاکید بر پوشش صورت در عمومی و رستوران پروتکل است که به شدت اجرا نیست جنگ است. El Paso County قاضی ریکاردو سمنیگو گفت که او ساخته شده خود را مورد به فرماندار در یک تماس تلفنی درخواست یک چند هفته بیشتر به ارزیابی داده ها و کاهش موارد قبل از محدودیت ها برداشته اما معتقد است که او نمی خواهد دریافت پاسخ تا ابوت اعلام عمومی دوشنبه.

"من نه مبارزه با طرح خود من مبارزه خود را زمان بندی" سمنیگو گفت. "به نظر می رسد مانند آن را برای ما ماه از در حال حاضر."

از تف یک برگشت از اوایل روز از وقوع در تگزاس که ابوت به شهرها و شهرستان های گسترده ای از طول و عرض به موضوع محدودیت آنها به عنوان مناسب دیدم. اما ابوت است پس گرفته شده از کمر بیش از چگونه به سرعت تگزاس راه اندازی مجدد خواهد شد که در هفته گذشته شامل حرکت بازگشایی سالن مو زیر شکایت از محافظه کاران است. تست برای بسیاری از مارس کاهش یافته است به خوبی از ابوت اظهار داشت: هدف از 30,000 هر روز اگر چه تست اعداد هم رسید و در روزهای اخیر به گفته مقامات بهداشتی دولت.

سرریز بیمارستان در دالاس و هوستون برچیده شد تا کنون که بدون استفاده می شود که ابوت اشاره کرده است به عنوان یک یادآوری است که این ویروس است نه ضعف تگزاس. اما کارشناسان هنوز هم نگران نباشید.

"آنها را کاهش می رویم و آنها پت خود را در پشت و بگو:" نگاه کنید کار خوب انجام داده ایم در حال حاضر ما می توانید اجازه دهید این اتفاق می افتد و باز کردن چیزهای'" گفت: Dennis brad johnson بازنشسته دولت اپیدمیولوژی در تگزاس است. "و سپس ما ناودان دوم اوج."

در Austin, رستوران بیدارم بیش از توصیه به ورود ناهار خوردن در مشتریان برای اهداف تماس با ردیابی همراه با یک هشدار است که مقامات بهداشت در غیر این صورت ممکن است مجبور به علنی کردن eateries اگر شیوع بیماری گسترش یافته است. برخی از رستوران دیدم که به عنوان یک تهدید اما در Peached نان ذرت مکزیکی صاحب اریک سیلوراستاین می گوید صنعت خود را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای بازگشایی شده است.

"ما هیچ انتخاب" او گفت:. "شما را به نوعی مجبور به رفتن به انجام نوعی از کسب و کار است."

چند بلوک دور در برنتوود اجتماعی خانه و کافی شاپ محله مالک سوزان Daniels نیست بنابراین مطمئن شوید. هر چند رقبای بازگشایی شد او را داخل صندلی باقی می ماند بسته شده و او نمی داند که او احساس امن به آنها را دنبال کنید.

"این احساس زود" Daniels گفت. "در دل و روده من آن را احساس نمی کند یا خوب است."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان شان مورفی در شهر اوکلاهما و سرو Attanasio در ال پاسو کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب