تحقیقات پلیس می یابد سیاه و سفید مرد آويزان در کالیفرنیا خودکشی

تحقیقات پلیس به این نتیجه رسیدند که علت مرگ یک مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در یک کالیفرنیای

توسط PATRIS-FUN در 20 تیر 1399

تحقیقات پلیس به این نتیجه رسیدند که علت مرگ یک مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در یک کالیفرنیای جنوبی پارک شهر در ماه گذشته خودکشی, مقامات روز پنجشنبه گفت.

این تحقیقات نشان داد رابرت فولر, 24, رنج می برد از بیماری های روانی و در زمان زندگی خود را در اوایل ژوئن 10 در یک پارک در نزدیکی تالار شهر در پالم دیل یک جامعه از حدود 150000 نفر در شمال لس آنجلس کلانتر فرمانده کریس مارکس گفت.

در این زمان بدن داشت و معاونان هیچ شواهدی از یک جرم و یک کالبد شکافی انجام شده در روز بعد منجر به اولیه پیدا کردن از خودکشی.

که پیدا کردن خشم فولر خانواده که گفت او یک فرد خوش بین و نمی توانست زندگی خود را گرفته. آنها گفته مقامات بیش از حد سریع برای رد احتمال جرم و جنایت است. آنها با استخدام یک وکیل است که گفت: مستقل کالبد شکافی خواهد بود انجام شده و اف بی آی و وزارت امور خارجه دادستانی کل متعهد به نظارت بر بررسی است.

مورد آمد در میان شدید, اعتراض به خشونت پلیس در پی پلیس به قتل از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

یافته های تحقیقات پلیس خشم فولر خانواده که گفت او یک فرد خوش بین و نمی توانست زندگی خود را گرفته. (رابرت فولر خانواده از طریق AP)

پس فولر مرگ بیش از 1000 نفر با حضور در یک اعتراض مسالمت آمیز و یادبود در اطراف درخت که در آن بدن خود را داشت. خانواده و دوستان خود توصیف او به عنوان یک مصلح که عاشق موسیقی و بازی های ویدئویی و بیشتر در آنجا ماند ،

او رفته بود به یک زندگی موضوع اعتراض روز قبل از مرگش در لس آنجلس تایمز گزارش داد.

یک هفته پس از فولر مرگ برادر ناتنی خود, Terron R. Boone بود به ضرب گلوله توسط لس آنجلس معاونین کلانتر. پلیس می گویند بون باز آتش بر نمایندگان به عنوان آنها در مورد به دستگیری او به اتهام که او خود را ضرب و شتم دختر برگزار شد و اسیر او برای نزدیک به یک هفته است. درگذشت او در صحنه که در آن یک تفنگ دستی داشت.

فولر دوم مرد سیاه و سفید به تازگی به دار آویخته شدند در جنوب کالیفرنیا. مالکوم Harsch یک زن 38 ساله مرد بی خانمان در یک درخت در مه 31 در ویکتورویل صحرا شهری در شهرستان سن برناردینو کانتی شرق گراش. تبلیغات در اطراف فولر مورد باعث Harsch خانواده به دنبال تحقیقات بیشتر از مرگ او.

پلیس قادر به دست آوردن فیلم های نظارت از یک ساختمان خالی در نزدیکی جایی که Harsch بدن داشت که "تایید عدم وجود بازی ناپاک" با توجه به سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش. خانواده نشان داده شد تصویری و گفت: آنها پذیرفته یافته از خودکشی.


به کجا برای دریافت کمک:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب