COVID-19 اتحاد جهان اقتصادهای عمده در مسیر برای بدترین کاهش فصلی در تاریخ

سیل منفی شاخص های اقتصادی ناشی از COVID-19 تنظیم شده است برای رسیدن به ابعاد حماسی در سه ماهه دوم با جهان اقتص

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

سیل منفی شاخص های اقتصادی ناشی از COVID-19 تنظیم شده است برای رسیدن به ابعاد حماسی در سه ماهه دوم با جهان اقتصادهای عمده آماده به کاهش دید بر خلاف قبل از هر.

"من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد که در سه ماهه دوم این سال در حال رفتن به نشان می دهد بدترین اعداد برای همه اقتصادهای بزرگ در تاریخ ثبت شده گفت:" برت خانه معاون اقتصاددان ارشد در Scotiabank اقتصاد است.

در ایالات متحده مورگان استنلی اقتصاددانان پیش بینی 30.1 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی از آوریل تا ژوئن در مقایسه با سال گذشته است.

بانک مرکزی کانادا می گوید وجود دارد می تواند مشابه کاهش در تولید ناخالص داخلی در این کشور با فعالیت های اقتصادی 15 تا 30 درصد پایین تر در دوم سه ماه از سال در مقایسه با پایان سال 2019. اما این بانک نیز گفت: هیچ نقطه ای در انتشار رسمی پیش بینی برای سه ماهه دوم.

"چشم انداز بیش از حد نامشخص در این نقطه به ارائه کامل پیش بینی" بانک گفت: در سیاست های اعلام شده روز شنبه.

Scotiabank خانه گفت: رکود به طور معمول بازی کردن بیش از چندین چهارم. "در این مورد ما در حال فشرده رکود به یکی [چهارم]. که بدان معنی است که هشیاری است به خصوص تلفظ می شود. و به همین دلیل ما در حال گرفتن این تعداد رکورد."

تماشا کنید: COVID-19 خواهد رسید اقتصاد سخت

اقتصاد جهانی خواهد بود آمار سه برابر سخت تر توسط COVID-19 از آن بود که بحران مالی 2008 است اما انتظار می رود به گزاف گویی — در نهایت با توجه به صندوق بین المللی پول. 1:31

تاریخی اعداد سرعت فوق العاده خطرناک از رکود از دست دادن شغل محور در labour-intensive بخش خدمات غیر قابل پیش بینی از ویروس و اثر بلند مدت مصرف کننده رفتار همه را COVID-19 رکود بر خلاف هر گونه دیگر دیده می شود در تاریخ اقتصاد نوین. همه این عوامل نیز آن را در کنار غیر ممکن است برای تعیین چه مدت آن را به بهبود می یابند.

"اقتصاددانان برای اولین بار در حال ساخت خود را پیش بینی های اقتصادی بر پایه ی پزشکی پیش بینی. که ایجاد یک مه از عدم قطعیت" گفت: فرانسیس دونالد اقتصاددان ارشد و رئیس ماکرو استراتژی در Manulife مدیریت سرمایه گذاری.

"و آن را پیشرو بانک های مرکزی از جمله بانک مرکزی کانادا به پرتاب کردن دست خود را و می گویند:" پیش بینی? ما فقط نمی تواند آن را انجام دهد.'"

Forecast-شاخص های اقتصادی

وجود دارد کشت از دیگر شاخص های جدید با اشاره به طبیعت بی سابقه ای از رکود اقتصادی است.

به طور معمول آمار کانادا منتشر شده ماهانه تولید ناخالص داخلی 60 روز پس از این دوره به پایان می رسد. اما همه گیر درخواست آژانس برای تولید آنچه در آن خواستار فلش برآورد از تولید ناخالص داخلی برای راهپیمایی در روز شنبه حتی قبل از اینکه چندین شاخص برای ماه فوریه منتشر می شوند.

آمار و می گفت: برآورد آن نشان دهنده کاهش حدود 9 درصد در ماه مارس بزرگترین ماه سال کاهش در تولید ناخالص داخلی پس از این سریال آغاز شده و در سال 1961.

سازمان دیده بان | صندوق بین المللی پول موجب اقتدار و سرعت و سخاوت از کشورهای کمک کننده در کمک به کشورهای فقیر sideswiped توسط COVID-19

رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva گفت: صندوق بین المللی پول می تواند به ارائه کمک های مالی به سرعت و به استناد یک Wayne Gretzky پند و موعظه برای برنامه ریزی راه رو به جلو. 2:07

کانادا نیز در حال ساخته با سقوط قیمت نفت ناشی از جنگ قیمت بین اعضای اوپک عربستان سعودی و روسیه ساخته شده اما به صورت تصاعدی بدتر جهانی مستندات.

گزارش آژانس بین المللی انرژی (IEA) منتشر شد شنبه گفت: تقاضای جهانی برای نفت را رها بیشتر از 29 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل کاهش رکورد بازگشت به سطح دیده نمی شود از اواسط 1990s. آژانس بین المللی انرژی همچنین گفت: تجمع unsold در آن زمان نفت از بخش اول از سال "تهدید به پایمال کردن تدارکات صنعت نفت — کشتی ها و خطوط لوله و مخازن ذخیره سازی — در هفته های آینده."

COVID-19 همچنین باعث کانادا فروش خانه به غوطه 14 درصد در ماه مارس است. اما حتی این تعداد از تاریخ است.

در نظر اولیه اعداد برای تورنتو کانادا بزرگترین بازار املاک و مستغلات نشان می دهد یک قطره در لیست از 64 درصد در دو هفته اول ماه مارس و کاهش فروش سرسام آور 80 درصد است.

"افرادی که در بازار در حال خریداران جدی اما فقط حجم خالص کاهش یافته است به طور قابل توجهی" گفت: Cailey انبوه Shroff, مدیر عامل از انبوه Shroff املاک و مستغلات در تورنتو است.

او گفت: آنها را به حال یک تعداد فروش از جمله یکی از این هفته با سه مناقصه به فروش می رسد که برای بیش از $100,000 بیش از پرسیدن. اما او گفت: آنها فعالانه بیرون رفتن و آوردن لیست به بازار است.

"ما با داشتن تصویری جلسات با مردم آماده شدن برای راه اندازی لیست خود را هنگامی که [مستندات] از میان برداشته شوند."

بازارهای سهام و اقتصاد reeling از COVID-19. (Alex کاروس/ مهر نیوز)

اما حتی در هنگام سفر و اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آرام چند اقتصاددانان انتظار دارند که به طور کلی اقتصاد به بلافاصله بهار بازگشت به زندگی است.

"این بسیار آسان است برای ما به نوبه خود یک کارخانه تولید بازگشت و ویدجت آمده بر روی یک تسمه نقاله" گفت: Manulife را فرانسیس دونالد. "این خیلی سخت تر به مردم بگویید" برو لرزش دست, رفتن به یک فیلم و تئاتر نشستن در یک رستوران' زمانی که آنها هنوز هم احساس شخصی خود ایمنی در معرض خطر است."

"این رکود طول آن است که واقعا در رفتن به وابسته به تکامل ویروس."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب