لهستان ما اقدام به خرید جت های جنگنده برای تقویت روابط دوجانبه

یک معامله برای خرید 32 جت های جنگنده برای $4.6 میلیارد دلار یکی از بزرگترین ها در تاریخ است. ورشو امیدوار است

توسط PATRIS-FUN در 12 بهمن 1398

یک معامله برای خرید 32 جت های جنگنده برای $4.6 میلیارد دلار یکی از بزرگترین ها در تاریخ است. ورشو امیدوار است آن را به تقویت روابط با واشنگتن سیمان ما حفاظت و شناور است ایده "فورت برگ برنده" به کاری به نفع.

روز شنبه, ژانویه 31 2020 "نوشته خواهد شد در حافظهی تاریخ ارتش لهستان گفت:" لهستان وزیر دفاع ملی ماریوس Blaszczak. در این روز او و رئیس آندره Duda امضا خواهد شد "تاریخی" چند-میلیارد-دلار معامله برای خرید 32 F-35A رعد و برق جت های جنگنده. لهستانی نیروی هوایی پیش از این هرگز تا به حال چنین مدرن و تجهیزات نظامی و رهبران ستایش جت تولید شده توسط بزرگترین اسلحه ساخت شرکت لاکهید مارتین به عنوان "بالا بالا" نظامی سخت افزار.

اولین هواپیما وارد 2024

"حمله بالقوه باید بدانند که اگر آنها به لهستان حمله کردند و آنها را مصمم پاسخ. و این هواپیما می تواند ارائه است که پاسخ" گفت: Blaszczak عضو حاکم جناح راست پوپولیستی قانون و عدالت (PiS) حزب در مصاحبه با لهستانی رسانه های دولتی. او همچنین گفت که او با افتخار از آنچه او به نام "خوب" قیمت نهایی اشاره کرد که لهستان در اصل خواسته به پرداخت 6.5 میلیارد دلار برای هواپیماهای اما در حال حاضر تنها مجبور به پرداخت $4.6 میلیارد (€4.2 میلیارد دلار). Blaszczak در مقایسه با برخورد به یکی که در آن بلژیک خریداری 34 ما جت برای $4.25 میلیارد دلار است.

اولین هواپیما در حال برنامه ریزی برای تحویل در 2024. که در آن نقطه, لهستانی پرواز و زمین پرسنل خواهد سر به ما برای آموزش. این هواپیما پس از آن خواهد شد به طور کامل یکپارچه به ارتش لهستان دو سال بعد. لهستان همچنین در نظر دارد برای خرید بدون سرنشین شناسایی سیستم برای افزایش سرمایه گذاری خود در جت های جنگنده.

بسیار مورد نیاز نوسازی

کسب جنگنده بخشی از PiS دولت در مقیاس بزرگ برنامه ریزی برای نوسازی لهستان نظامی. برخی از 100,000 سربازان در حال خدمت در ارتش این کشور که بزرگترین در ناتو میدهیم. در حال حاضر این سربازان در هواپیما و تانک به سمت چپ بیش از روز از اتحاد جماهیر شوروی با تنها یک سوم از لهستان شوروی میگ-29 جت های جنگنده در حال جنگ آماده است.

سه لهستان را MiGs سقوط کرده در ظرف دو سال گذشته و کارشناسان اشاره کرد عدم وجود قطعات یدکی و کافی تعمیر و نگهداری به عنوان یک مشکل امنیتی جدی. لهستان نیز سومین مخزن ناوگان در ناتو و درست پشت سر ما و ترکیه است. اما بسیاری از کسانی که تانک های قدیمی هستند بیش از حد. آنها, اما, این برنامه ریزی شده بود مجهز به پردازنده جدیدتر تجهیزات به عنوان بخشی از PiS نوسازی طرح.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ناتو

Polish President Andrzej Duda (l.) and US President Donald Trump (picture-alliance/Newscom/UPI Photo/S. Thew)

رئیس Duda در کاخ سفید در ماه ژوئن 2019: آب بندی روابط با یک کلید متحد

بیشتر هزینه های نظامی

این PiS دولت آن را پیدا می کند چاپلوس که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم به مجرد آن را برای ستایش هنگامی که صحبت کردن در مورد هزینه های نظامی در ناتو است. این کشور با صرف بیش از دیگران در داد و یکی از چند که allots بیش از 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی سالانه به مخارج نظامي.

ورشو همچنان ادامه دارد و به مجموعه ای از نوار بالاتر هست و قصد دارد به تقویت نظامی خود را سرمایه گذاری به 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی تا سال 2030. یکی از بزرگترین ذینفع از لهستان نسبتا بالا و بودجه نظامی بوده است ما اسلحه میباشد. برای مثال در سال 2018 لهستان به سر برد و حتی بیشتر در دو Patriot surface-to-air missile (سام) سیستم های تولید شده توسط ریتون — از آن برای F-35s. با یک برچسب قیمت نهایی از $4.75 میلیارد دلار اسلحه معامله شد بزرگترین در تاریخ است.

انتقاد از مخالفان

هنوز جمعه است برای مقابله با بحث در لهستان. Tomasz Siemoniak اپوزیسیون مدنی پلت فرم, پارتی, خودش را وزیر دفاع سابق (2011-2015) گفت: این تصمیم بود "بیش از حد به سرعت و بدون پیوستن به روش مناسب است." او اشاره کرد که "تجزیه و تحلیل نادیده گرفته شد و مجلس بود و نه مشورت و وجود بحث های عمومی در مورد این مسئله."

سیاستمداران مخالف را متهم کردند که دولت از برگزاری "راز" مذاکرات با آمریکا و نمایندگان مجلس شکایت آنها تا به حال هیچ فرصتی برای آشنا کردن خود با خرید برنامه ریزی شده به دلیل آن بود به وضوح ذکر شده در نظامی سالانه بودجه دفاعی. مدنی پلت فرم سیاستمداران را تقبیح کرده اند معامله را به عنوان "تبلیغ" و خواسته عالی اتاق کنترل (نیک) لهستان رئیس دولت حسابرس به بررسی هزینه اثربخشی معامله.

US tanks of the Atlantic Resolve mission in Poland (picture-alliance/dpa/M. Bielecki/PAP)

به انجمن خوش آمدید لهستان: ما مخازن ماموریت 'اطلس حل و فصل" در لهستان اردوگاه Drawsko Pomorskie

حفاری ما حفاظت

در عین حال با وجود شکایت در مورد هزینه های بالا مورد نیاز برای تضمین ما حفاظت حتی سیاستمداران مخالف موافق آن است که به مراتب مطلوب تر به حفاظت از واشنگتن از بروکسل ، "می تواند وجود داشته باشد بدون شک ما در لهستان مهم ترین متحد و درست است که ما باید با خرید تجهیزات نظامی از آمریکا تولید کنندگان می گوید:" Siemoniak.

ورشو شده است با احتیاط از تهدید ناشی از آن همسایه شرقی و روسیه و پس از جنگ در شرق اوکراین, لهستان است به طول های بزرگ رفته برای رسیدن واشنگتن به طور دائم ایستگاه نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در درون مرزهای آن. در پی روسیه 2014 الحاق کریمه به روسیه, ناتو گردان شد و پس از آن اعزام به لهستان و کشورهای بالتیک. در حال حاضر بیش از 4500 ما نیروهای مستقر در لهستان. اما که به اندازه کافی برای برآوردن تصمیم گیرندگان در ورشو که در مورد شکایت ما سیستم چرخش است که سربازان آمدن و رفتن به طور منظم.

ساخت زمین برای فورت مغلوب ساختن پیشی جستن

در سال 2018 به PiS راه اندازی دیپلماتیک و توهین آمیز در واشنگتن به امید متقاعد کردن ما برای ساخت یک پایگاه نظامی دائمی در این کشور اروپای مرکزی,. بخشی از این حملات شامل ارائه مقامات دولت آمریکا و اعضای کنگره با مقاله تحت عنوان "پیشنهاد ما حضور دائمی در لهستان است." تولید شده توسط یک اتاق فکر در این مقاله با تاکید بر این واقعیت که ورشو خواهد بود و ما را به ایستگاه کل مخزن بخش در کشور است که این امر می تواند مایل به پرداخت 2 میلیارد دلار برای امتیاز میزبانی آنها.

در یک تلاش آشکار برای به دست آوردن خود را به ما همتای برکت از طریق آشکار چاپلوسی Duda به سرعت لقب پیشنهاد پایگاه نظامی "فورت مغلوب ساختن پیشی جستن." به تاریخ تهمت موفق به ارائه خود را 2019 قول به استقرار بیشتر از 1000 سرباز به لهستان. و در حال حاضر ورشو ادامه دارد برای ارضاء خود را با تهمت های ساخت در مقیاس بزرگ خرید از ما سخت افزار نظامی به عنوان یک راه برای حرکت دادن توپ به جلو به امید یک روز باز قلعه تحمل نام او.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب