آیا بایدن را به تبدیل شدن به یک متعالی رئیس جمهور' در مسابقه ؟

در یک تاریخی اگر در نهایت محکوم, رای, روز جمعه در مجلس نمایندگان تصویب ساخت واشنگتن این کشور 51 دولت است. رای

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

در یک تاریخی اگر در نهایت محکوم, رای, روز جمعه در مجلس نمایندگان تصویب ساخت واشنگتن این کشور 51 دولت است. رای بسیار نزدیک به امتداد خطوط حزب (هر جمهوریخواه به علاوه دموکراتیک تشکر. کالین پترسون (Minn.) رای "نه") اما انتظار می رود به شکست در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا که در آن رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: او نمی خواهد آن را به رای; کاخ سفید علاوه بر این وعده به حق وتو لایحه نیویورک تایمز گزارش.

حامیان این لایحه پیشنهاد شده که دو مربع-مایل در اطراف کاخ سفید و کاپیتول هیل دیوان عالی کشور و دیگر ساختمان فدرال باقی خواهد ماند کنگره تحت کنترل در حالی که بقیه منطقه را تبدیل به "ایالت واشنگتن داگلاس مشترک المنافع" پس از نام طرفدار الغای برده داری Frederick Douglass.

در ریشه استقلال بحث سوال از نمایندگی. "مردم در منطقه کلمبیا پرداخت مالیات مبارزه ما جنگ خطر زندگی خود را برای ما دموکراسی" مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: پیش از رای گیری در هر تپه. "و در عین حال ... آنها هیچ رای گیری در خانه و یا مجلس سنا در مورد اینکه آیا ما به جنگ بروید و چه کسانی که مالیات تحمیل و چگونه این همه بازی است."

"واشنگتن دی سی است به آمریکایی ها بیشتر از دو کشور و بیش از 46 درصد از 700,000 ساکنان سیاه" نوشته. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) علاوه بر این استدلال است. او افزود: "اشتباه نکنید نژاد زمینه هر استدلال در برابر سی استقلال. و انکار آن شهروندان مشارکت برابر و نمایندگی یک نژادی دموکراتیک و بی عدالتی اقتصادی ما را تحمل نمی کند."

خواه مخالفان اشاره کرده اند هر چند که در منطقه روشن دموکراتیک دژ; 90.9 درصد از رای دهندگان حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 در حالی که فقط 4 درصد رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ملت ما بنیانگذاران روشن ساخته است که دی سی است نه به معنای یک دولت" استدلال جمهوری خواه در کنگره جودی Hice (Ga.), درست است که اگر چه آن را در قانون اساسی ممنوع که دیگران ادعا کرده اند. "آنها در مورد آن فکر آنها مورد بحث است و آنها آن را رد کرد." Jeva Lange

آخرین مطالب