فیلیپین اطلاع متحده آن را بیرون کشیدن یک توافقنامه امنیتی

(مانیل فیلیپین) — فیلیپین روز سه شنبه اعلام ایالات متحده قصد خود را برای خاتمه عمده پیمان اجازه می دهد نیروها

توسط PATRIS-FUN در 22 بهمن 1398

(مانیل فیلیپین) — فیلیپین روز سه شنبه اعلام ایالات متحده قصد خود را برای خاتمه عمده پیمان اجازه می دهد نیروهای آمریکایی برای آموزش در این کشور در جدی ترین تهدید برای کشورهای پیمان داد رئیس جمهور رودریگو Duterte.

وزیر امور خارجه Teodoro اهسته جونیور گفت: در یک صدای جیر جیر مانیل اطلاع از فسخ بازدید از نیروهای قرارداد دریافت کرده بود توسط معاون رئیس ماموریت در سفارت آمریکا در مانیل. او حاضر به ارائه جزئیات دیگر در این مرحله شدید "به عنوان یک دیپلماتیک حسن نیت ارائه میدهد."

اهسته به امضا توجه کنید در دستور Duterte که اغلب مورد انتقاد آمریکا از سیاست های امنیتی در حالی که ستایش کسانی که چین و روسیه با وجود نظامی فیلیپین نزدیک تاریخی روابط با همتای آمریکایی خود است.

در سنا در جلسه هفته گذشته در جزیره هشدار داد که abrogating امنیت توافق با واشنگتن را تضعیف می کند فیلیپین امنیت و پرورش پرخاشگری در مورد مناقشه دریای چین جنوبی است. حضور نظامی آمریکا در این آبراه استراتژیک دیده شده است به عنوان یک وزنه تعادل حیاتی به چین که ادعا کرده است تقریبا کل دریای.

اهسته پیشنهاد یک بررسی از توافق برای حل مسائل به جای abrogating آن است. فیلیپین دفاع و مقامات نظامی نیست بلافاصله پس از صدور هر گونه واکنش دولت حرکت می کند.

فسخ از سال 1999 توافق خواهد اثر را 180 روز پس از واشنگتن دریافت مانیل متوجه اما هر دو می تواند تصمیم به حفظ این پیمان در طول دوره انتظار فیلیپین مقامات گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن