دستیار شخصی شارژ شده در tech مدیر عامل وحشتناک dismembering مرگ در منهتن

یک دستیار شخصی دستگیر جمعه در مرگ و تجزیه a 33-year-old tech کارآفرین اعتقاد بر این بود بدهکار رئیس خود را یک

توسط PATRIS-FUN در 28 تیر 1399

یک دستیار شخصی دستگیر جمعه در مرگ و تجزیه a 33-year-old tech کارآفرین اعتقاد بر این بود بدهکار رئیس خود را یک "مقدار قابل توجهی از پول" پلیس شهر نیویورک گفت.

Tyrese Haspil چهره اتهام قتل به مرگ فهیم صالح که سر بریده armless یافت سهشنبه با پسر عموی خود که رفته بود به لوکس خود را منهتن محل سکونت برای بررسی در او.

Haspil, 21, رسیدگی به امور مالی و مسائل شخصی صالح که سرمایه گذاری شامل سواری-نقطه خدمات در آفریقا است.

Haspil که بزرگ شد در لانگ آیلند و زندگی در بروکلین گرفته شده است, بازداشت پلیس صبح روز جمعه در لابی یکی دیگر از آپارتمان لوکس ساخت چند بلوک از جایی که صالح کشته شد NYPD رئیس کارآگاه رادنی هریسون گفت.

اطلاعات خود را در تفهیم اتهام و یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او بود فورا در دسترس است.

محققان بهبود امنیت تصویری نشان صالح خروج از آسانسور که منجر به طور مستقیم به full-طبقه دو خوابه آپارتمان در پایین سمت شرق نزدیک و پس نقاب فرد لباس پوشیدن و به طور کامل در سیاه و سفید با توجه به اجرای قانون رسمی بود که در جریان این پرونده است.

مجتمع آپارتمانی در منهتن پایین سمت شرق جایی که صالح پیدا شد مرده است در تصویر در روز چهارشنبه. (Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

در این ویدئو همچنین نشان داد یک مبارزه بین این دو که در گرفت در ورودی آپارتمان به گفته این مقام که نبود مجاز به بحث و بررسی و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

هریسون گفت: محققان مشخص شد که Haspil حمله صالح در آسانسور با یک تفنگ بی حس کردن روز قبل از بدن او پیدا شد.

صحبت با خبرنگاران در مورد دستگیری, Harrison, می گویند زمانی که پلیس بر این باورند صالح کشته شد و نه با او بحث در مورد جزئیات دیگر درباره این پرونده و یا سوالات.

محققان در ابتدا بر این باور بودند که پسر عموی خود که رفت و به بررسی صالح ممکن است قطع حمله و ضارب فرار از عقب خروج.

به پزشکی قانونی حکم اعدام یک قتل پس از کالبد شکافی در بر داشت علت مرگ چندین زخم چاقو به بدن است.

قربانی مدیر عامل سوار-نقطه راه اندازی موتور سیکلت

صالح بود و رئیس اجرایی از سوار-نقطه راه اندازی موتور سیکلت به نام Gokada آغاز شد که عامل در نیجریه در سال 2018 است.

خود را در LinkedIn بیوگرافی توصیف او را به عنوان یک آموزش و تاجر که تاسیس Gokada ساختمان در تجربه خود را از "دیدن یک فرصت در پدر و مادر خود را' بومی کشور بنگلادش" و شروع آن کشور بزرگترین سوار-های شرکت. آن گفت: همچنین سرمایه گذاری در سرمایه گذاری مشابه در کلمبیا.

"سرفصل بحث در مورد یک جرم ما هنوز هم نمی تواند درک," صالح خانواده گفت: در بیانیه ای که پس از مرگ او.

"فهیم تر است از آنچه شما در حال خواندن. او بسیار بیشتر است. خود درخشان و ذهن نوآورانه در زمان هر کسی که یک بخشی از جهان خود را در سفر و او مطمئن ساخته شده هرگز به ترک هر کسی پشت سر گذاشت."

آپارتمان ها در ساختمان 10 طبقه که در آن صالح باقی مانده بودند یافت می شود فروش بیش از 2 میلیون زن در آمریکا. ساختمان تکمیل شد و در سال 2017 به عنوان بخشی از یک موج gentrification در محله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب