مسافران روی چیزی حساب کردن با U. s. Coast Guard راهنمایی که می تواند ویروس زده کشتی کروز در دریای 'نامحدود'

Wمرغ ریک و وندی de Pinho چپ بوئنوس آیرس در مارس 7 پردازنده Holland America Line کشتی کروز MS زاندمهمه چیز احس

توسط PATRIS-FUN در 14 فروردین 1399

Wمرغ ریک و وندی de Pinho چپ بوئنوس آیرس در مارس 7 پردازنده Holland America Line کشتی کروز MS زاندمهمه چیز احساس "کاملا طبیعی است." نیوجرسی, زن و شوهر بودند نگران گسترش coronavirus آنها بگویید اما در زمان خروج خود را وجود دارد چند موارد تایید شده در آمریکای جنوبی و خط کروز تا به حال به آنها اطمینان داد که مراحل گرفته شده برای محافظت از مهمانان از جمله افزایش مسافر قراضه و افزایش تمیز کردن پروتکل.

سه هفته بعد اما و چیزهایی که به مراتب از حد نرمال است. در طی ماه گذشته COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در سراسر جهان گسترش و طبقه بندی شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک بیماری همه گیر.

در مارس 13, عمده هر خط کروز تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق عملیات خود را ترک کشتی در اواسط سفر مانند زاندم, تقلا برای پیدا کردن راه هایی به مسافران خانه. چند کشورهای آمریکای جنوبی را پس از رد زاندم's درخواست به حوض و اجازه می دهد تا مسافران به پیاده.

یکشنبه, مارس 29 گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا منتشر ایمنی بولتن که به کارگردانی و خارجی-پرچم کشتی های مسافری نهفته coronavirus — از جمله کشتی های کروز — حمل بیش از 50 نفر به "افزایش پزشکی خود را با قابلیت" به منظور درمان بیمار مسافران برای "indefinite" دوره از زمان است. "این کار لازم است به عنوان ساحل سمت امکانات پزشکی ممکن است رسیدن به ظرفیت کامل و از دست دادن توانایی قبول و به طور موثر درمان اضافی انتقادی-بیمار, بیماران," هدایت گفت.

گارد ساحلی نیز گفت خارجی "بدون اجازه" کشتی "که با تنبلی حرکت کردن فراتر از ایالات متحده ارضی دریا" برای ارسال به شدت بیمار مسافر به کشورهای که در آن رگ های ثبت شده قبل از تبدیل شدن به ایالات متحده آمریکا است.

با توجه به NPR, ثبت نام کشتی های خارجی در کشورهای همتراز برای دوره در صنعت کروز; مانند ثبت یک شرکت می تواند به جلوگیری از برخی از ایالات متحده مالیات های زیست محیطی و قوانین اشتغال. در آن بولتن گارد ساحلی به طور خاص به کارگردانی کشتی های ثبت شده به باهاما — یک کشور که بسیاری از کشتی های کروز در حال ثبت نام — به دنبال کمک های پزشکی در کشور جزیره ای قبل از تبدیل شدن به امکانات پزشکی در ایالات متحده در هر آسوشیتد پرساین بیمارستان ظرفیت در باهاما است که هنوز هم محدود به علت تخریب ناشی از سپتامبر گذشته طوفان دوریان.

گارد ساحلی هدایت اثرات هفتم ناحیه از مسئولیت که شامل Florida Georgia, کارولینای جنوبی و پورتوریکو. در بولتن گارد ساحلی نیز گفت: این حرکت بود تا حدی به کمک "کاهش پتانسیل قاطع محلی منابع پزشکی."

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

هدایت همچنین اثرات زاندم, در حال حاضر قایقرانی نسبت به فورت لادردیل فلوریدا., که در آن سفر خود را در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در مارس 7. در بیانیه ای به زمان کشتی اپراتور Holland America Line تایید کرد که 73 مهمانان و 116 خدمه روی عرشه کشتی در زاندم گزارش کرده اند "آنفولانزا مانند علائم" است و نه مسافر باید آزمایش مثبت برای COVID-19. چهار مسافر کشته, کشور هلند, امریکا می افزاید. با توجه به APدو نفر از کسانی که مرگ و میر را می توان به COVID-19. (Holland America Line گفت: آن را نمی تواند ارائه بیشتر اطلاعات پزشکی با توجه به HIPPA قوانین.)

ریک و وندی de Pinho مسافران روی عرشه کشتی ویروس زده زاندم کشتی کروز تصویر در طول انتقال آنها به روتردام کشتی کروز در روز یکشنبه.
حسن نیت ارائه میدهد از ریک و وندی de Pinho

در مارس 28, 1,450 مسافر و خدمه بود که گذشت نمایش درمانی منتقل شدند به یکی دیگر از هلند و امریکا کشتی MS روتردامدر تلاش برای کاهش بار در زاندم را خدمه. د Pinhos در میان مسافران منتقل شده است. (این روتردام قایقرانی در کنار زاندم و همچنین به دنبال پورت.)

هر دو کشتی در حال ثبت نام برای هلند یک سخنگو از Holland America Line می گوید. بیش از 300 شهروندان ایالات متحده را در داخل آنها هر AP.

روز شنبه, فلوریدا, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت را قبول فلوریدا بودند که روی زاندماما متعهد به در نظر گرفتن مردم از دیگر ایالات متحده و یا ملیت در سی ان ان. روز دوشنبه DeSantis تا به حال با آن مواجه انتقاد پس از گفتن فاکس نیوز که با دولت "نمی توانیم" به کروناویروس زده "خارجی" "رها" به جنوب فلوریدا.

از بعد از ظهر چهارشنبه به وقت شرق فلوریدا تا به حال حداقل 6,741 موارد تایید شده از ویروس و حداقل 85 تایید مرگ, با توجه به یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز.

در یک op-ed منتشر شده در South Florida Sun Sentinel در دوشنبه, اورلاندو, Ashford, رئیس جمهور Holland America Line, خواست سازمان ملل به "به نوبه خود پشت خود را بر روی هزاران نفر از مردم در سمت چپ شناور در دریا" تاکید کرد که او ترس "زندگی در معرض خطر هستند."

"ما مهم پزشکی امکانات و قابلیت های پردازنده کشتی های ما. با وجود این در شرایط نادر که نیازهای پزشکی بیش از ما پردازنده قابلیت" یک سخنگوی کارناوال Corp. شرکت مادر از هلند و امریکا می گوید در زمان, در بیانیه ای. "در این موارد ما به دنبال USCG راهنمایی و جهت مورد ارزیابی بیمار و نیاز به تخلیه پزشکی — و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار. ما ارزش های ما در رابطه با گارد و ما به طور کامل درک این بی سابقه بار."

یک سخنگوی گروه تجارت خطوط کروز انجمن بین المللی می گوید در بیانیه ای که "[ما] در گفتگو با گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و دیگر ملی و جهانی مقامات بر اساس مداوم به رسیدن به متقابل ما هدف—به انجام کار درست برای مردم و مسافران و خدمه. پس از صنعت کروز را داوطلبانه تعلیق عملیات اعلام شد, تیم های مردم کار کرده اند روز و شب هماهنگ امن و منظم بازگشت به بندر برای مسافران و خدمه در چند باقی مانده کشتی ها در دریا و همچنین برای انجام کار درست برای خدمه که در حال حمایت از کشتی که در تعلیق کامل."

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

این زاندم و روتردام هستند که نه تنها کشتی های کروز هنوز قایقرانی.

در روز سه شنبه کارناوال Corp. که صاحب نه خطوط کروز از جمله هلند و آمریکا و شاهزاده Cruises و کاستاریکا, کشتی, گفت, آمریکا, امنیت و کمیسیون ارز است که آن را به حال بیش از 6 ، 000 مسافر در کشتی هنوز در دریا اگر چه تنها بخشی از این عروق به رهبری ایالات متحده

شاهزاده Cruises' مرجان شاهزاده خانم است که در حال حاضر رهبری نسبت به فورت Lauderdale, Fl. و "بالاتر از حد نرمال" تعداد مسافران با علائم شبه آنفولانزا در هر یک از 31 مارس بیانیه ای از خط کروز. مهمانان روی عرشه کشتی خود منزوی در اتاق خود را از "فراوانی احتیاط" در بیانیه ای. این شاهزاده خانم مرجانی ثبت شده است به برمودا یک کارناوال Corp. سخنگو می گوید.

"آنها نیاز به اجازه heathy مردم برای رفتن به صفحه اصلی... آن بوده است بیش از حد طولانی به عنوان آن است و نیست ما آموخته است که هر چیزی از الماس شاهزاده خانم" ریک de Pinho زمان می گوید در یک Facebook پیام در پاسخ به گارد ساحلی اعلام. مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده خانم کروز مجبور شدند به قرنطینه برای هفته ها در کشتی در حالی که باقی مانده آن را از منوی view در ژاپن; بیش از 712 نفر در نهایت با این ویروس آلوده شده و حداقل 10 نفر کشته شدند به گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مسافران روی عرشه کشتی زاندم جدا شده به اتاق خود از مارس 22; مسافران روی عرشه کشتی روتردام نیز نیاز به اقامت در اتاق خود را.

امیلی Spinder Brazell, یکی دیگر از مسافر روی عرشه کشتی روترداممی گوید زمان از طریق Facebook Messenger که "ما احساس می کنید مانند کشتی در حال انجام بهترین آنها می توانند به مراقبت از ما اما ما احساس می کنیم مثل دولت های جهان شده اند و تمایلی به کمک." Brazell اضافه می کند که او شده است با الهام از روتردام's کاپیتان که او می گوید: به گفته مسافران "او به رسمیت شناخته شده است که ما در حال رفتن را از طریق بار دشوار است اما ما در یک ماموریت بشردوستانه."

ریک de Pinho را مشاهده زاندم دوشنبه شب گرفته شده از روتردام.
حسن نیت ارائه میدهد از ریک de Pinho

"آن بوده است rollercoaster... هستند که ما قادر به حوض? ما نه؟" وندی de Pinho زمان می گوید و اضافه کرد که او و همسرش به طور منظم تماس با دیگر مسافران داخل کشتی برای بررسی در با آنها. "این ترس از ناشناخته ها. اگر شما در حال حاضر بیمار این واقعا می تواند باعث شود شما به مریض."

"من می دانم آن خواهد بود مفید برای ما به ترک حتی اگر ما در حال خروج افراد بیمار پشت سر گذاشت چرا که آن را قرار داده و استرس کمتر در کشتی و خدمه" Brazell نوشت: در Facebook پیام. "قلب من خواهد بود در این کار با آنها را تا زمانی که آنها همه به خوبی و خانه."

هنوز هم هنوز معلوم نیست زمانی که و که در آن مسافران روی عرشه این کشتی های کروز را مجاز به پیاده اجازه دهید به تنهایی آن را صفحه اصلی.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن