فلوریدا آغاز شده پناه در محل 2 هفته قبل از DeSantis عمل داده ها نشان می دهد

"این USPS فراهم می کند خدمات ارزشمند از ارائه پست الکترونیکی و بسته های درخشان باعث خرابی Infinite فیلم" John

توسط PATRIS-FUN در 22 اردیبهشت 1399

"این USPS فراهم می کند خدمات ارزشمند از ارائه پست الکترونیکی و بسته های درخشان باعث خرابی Infinite فیلم" John Oliver نشان داد و در روز یکشنبه هفته گذشته امشب. "در حال حاضر همه گیر است و بدیهی است که ساخت چیزهای بسیار دشوار است برای پستی کارگران در حال حاضر" و همراه با 40 که درگذشت COVID-19 و هزار مطلب که آزمایش مثبت "این کارگران نیز نیاز به دست و پنجه نرم کردن با یکی دیگر از تهدید وجودی: خدمات پستی ممکن است در مورد به شکست."

"بدون کمک مالی از USPS ممکن است آن را در ماه سپتامبر گذشته مهم بدون وقفه خدمات است که ناراحت کننده, به خصوص در طول یک سال انتخابات یک سرشماری سال و یک بیماری همه گیر است که مردم housebound" الیور گفت: "در بدترین زمان ممکن این موسسه آمریکایی است که در آستانه سقوط به طوری امشب ما فکر آن را ممکن است ارزش پرسیدن چرا که است و چه می تواند انجام شود در مورد آن."

این USPS قرار است به طور مستقل و از نظر مالی خودکفا "و شما ممکن است فکر می کنم که شما می دانید که چرا خدمات پستی است که در چنین مشکل — که اینترنت و ایمیل به این معنی نیست که مردم فقط نمی از آن استفاده کنید به عنوان بسیاری — که در واقع دلیل اصلی" الیور گفت. دلیل اصلی این است که یک سال 2006 قانون است.

و "یکی از بزرگترین چیزهایی که ایستاده در راه USPS گرفتن کمک های فدرال به آن به شدت نیاز دارد در حال حاضر" است که رئیس جمهور تهمت عجیب و غریب اصرار بر ساخت USPS چهارگانه تحویل نرخ آمازون تقریبا قطعا به خاطر او متنفر جف بزوس و واشنگتن پست و او آشکارا "باعث می شود تصمیم گیری در سیاست خود را بر پایه بی پایان بازی از شش درجه چگونه است که این در مورد من" الیور گفت. "مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا متقاعد شده است که خدمات پستی را بزرگترین مشکل این است که یکی از چند چیز است که در واقع یکی از مشکلات آن است. و این نه فقط آزار دهنده آن را واقعا نگران کننده به خصوص که فقط این هفته او به جای خروجی postmaster کلی با این پسر لوئیس DeJoy عمده تهمت دهنده."

خدمات پستی "تحت اللفظی تاسیسات برای بسیاری از آمریکایی ها" یک شریک مهم برای کسب و کارهای کوچک و ضروری خدمات روستایی و امریکا و کنگره نیاز دارد به آن "تزریق بودجه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" الیور گفت. اما کنگره نیز باید اجازه USPS به گسترش خدمات خود به خصوص به پستی و بانکی. الیور نیز فروش واقعی تمبر اگر شما می خواهید برای کمک به USPS در حال حاضر. (وجود دارد NSFW زبان است.) سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب