حزبی بخش در COVID-19 در کانادا وجود دارد اما آنها عمیق تر و خطرناک تر است — در آمریکا

در پاسخ به سوال خبرنگار در دوشنبه, Ontario برتر داگ فورد گذشت یک شانس برای گرفتن یک شات در دولت فدرال بیش از م

توسط PATRIS-FUN در 13 فروردین 1399

در پاسخ به سوال خبرنگار در دوشنبه, Ontario برتر داگ فورد گذشت یک شانس برای گرفتن یک شات در دولت فدرال بیش از مالیات بر کربن — و به جای تشکر نخست وزیر جاستین ترودو برای همه گیر اقدامات و به نام معاون نخست وزیر Chrystia Freeland "مطلق قهرمان است."

فیزیکی فاصله ممکن است نگه داشتن مردم از هم جدا نگه رمان coronavirus در خلیج اما در کانادا برخی از اختلافات حزبی به نظر می رسد فرسایش به عنوان سیاستمداران از همه راه راه با هم کار کنند برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

آن بخش نیست رفته دور به طور کامل ، نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان لیبرال هستند احتمال بیشتری از رای دهندگان محافظه کار به تصویب چگونه ترودو به کار گرفته شده همه گیر.

اما تقسیم نیست به عنوان استارک به عنوان آن شده است در مسائل دیگر در کمترین زمان به چالش کشیدن. و این تقسیم نیز به طور قابل توجهی کوچکتر در اینجا از آن است که بین ایدئولوژیک مخالفان در ایالات متحده است.

متوسط ترودو و دولت او دریافت 63 درصد عمومی تایید اداره بهداشت و درمان اضطراری در سه بررسی های اخیر توسط EKOS تحقیقات, این آنگوس رید موسسه (ARI) و نوآورانه تحقیقات گروه (سپاه پاسداران).

در میان افرادی که رای دادند لیبرال در انتخابات گذشته یا را برای رای دادن به این حزب امروز ترودو و دولت او بود در 88 درصد تصویب. که غیر معمول سطح از تصویب برای یک رهبر سیاسی در میان حامیان خود ،

بسیار کمتر معمول است که میزان حمایت دولت فدرال است که برای مدیریت آن از رمان شیوع کروناویروس در میان مخالفان سیاسی است. است که پشتیبانی از به طور متوسط 69 درصد در میان جدید دموکرات ها و 45 درصد در میان محافظه کاران و 33 درصد در میان بلوک کبک رای دهندگان.

بنابراین حمایت دولت فدرال عملکرد به طور متوسط 43 درصد بالاتر در میان لیبرالها از آن است که در میان محافظه کاران است. تفاوت در این است 19 امتیاز برای جدید دموکرات حامیان و 55 امتیاز برای بلوک حامیان.

که حاشیه بین لیبرال ها و محافظه کاران به نظر می رسد و نه — تا زمانی که شما آن را در متن. آری نهایی قبل از انتخابات نظرسنجی ماه اکتبر گذشته در بر داشت لیبرال ها بودند بیشتر از محافظه کاران می گویند آنها مطلوب نظر ترودو با 81-نقطه حاشیه.

مقایسه تعصب مراتب بیشتر منبع قابل توجهی از بخش در ایالات متحده است.

بزرگ حزبی تقسیم در آمریکا و نه انگلیس

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در این بیماری همه گیر به طور متوسط 46 درصد در دو نظرسنجی های اخیر با تحقیقات پیو و YouGov. در میان جمهوری خواهان او به طور متوسط 83.5 درصد تصویب. در میان دموکرات ها آن را فقط 17.5 درصد است.

قرار می دهد که حزبی تقسیم بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در ایالات متحده در 66 درصد — بیشتر از هر حزبی تقسیم در کانادا.

اندازه که تقسیم می ایستد نه تنها در مقایسه با کانادا اما با کشورهای دیگر و همچنین. در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون کار امتیاز در این بیماری همه گیر به طور متوسط 68.5 درصد در دو نظرسنجی های اخیر توسط Opinium و Number Cruncher/بلومبرگ.

در میان خود را محافظه کار و حامیان جانسون به طور متوسط 88.5 درصد است. در میان افرادی که گفتند که رای کار اصلی ترین حزب مخالف در انگلیس محبوبیت خود را به طور متوسط 47.5 درصد است. حاشیه بين محافظه کار و حزب کارگر رای دهندگان بود 41 امتیاز — در اندازه شبیه به حزبی بخش در کانادا.

با هر سه کشور اعمال محدودیت بر شهروندان خود را به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus این اختلافات حزبی می تواند تحت تاثیر قرار چگونه به طور جدی مردم را از این اقدامات است.

تعداد بسیار کمی از رای دهندگان دموکرات از تایید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر با توجه به نظر سنجی. خواهان تصویب در اندازه بزرگتر اعداد, بلکه ابراز نگرانی کمتری در مورد این بیماری همه گیر. (پاتریک Semansky / آسوشیتد پرس)

این پیام که از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شیوع این بیماری شده است متناقض است. او در توئیتر خود نوشت که این کشور نمی تواند اجازه "درمان بود بدتر از این مشکل به خودی خود" و ابراز این امید که زندگی و تجارت می تواند به بازگشت به حالت عادی با عید پاک. او معکوس البته بیش از آخر هفته ترک فیزیکی فاصله دستورالعمل در محل تا پایان ماه آوریل است.

اما این نظرسنجی نشان می دهد که جمهوری خواهان شنیده بود زودتر پیام با صدای بلند و روشن است. آنها تقریبا سه بار به احتمال زیاد به عنوان دموکرات ها می گویند که تهدید ناشی از COVID-19 بود که اغراق آمیز بودند و نیمی به عنوان به احتمال زیاد به می گویند آنها "بسیار نگران است."

فقط 16 درصد از دموکرات ها گفت: COVID-19 بود به عنوان خطرناک به عنوان یا کمتر خطرناک تر از آنفولانزای فصلی. که عدد 43 درصد در میان جمهوری خواهان. (COVID-19 تر است مسری و کشنده تر از آنفولانزای فصلی.)

توسط دو رقمی حاشیه آمریکایی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شد به احتمال زیاد کمتر از کسانی که رای دادند برای هیلاری کلینتون برای آنها شستن دست های خود را بیشتر و یا اجتناب از شلوغ اماکن عمومی.

تعصب کمتر از یک خطر برای بهداشت عمومی در کانادا

در حالی که این نوع حزبی بخش در حال حاضر در کانادا به نظر نمی رسد به همان برخواهد داشت بالقوه خطر سلامت.

ARI یافت می شود که محافظه کاران ساخته شده تا به تناسب تعداد کسانی که فکر می کنم COVID-19 تهدید است پر از شکوفه — اما رای گیری در طول زمان نشان می دهد که کسانی که در برگزاری این نظر در حال ساخت کمتر و کمتر از جمعیت است. به طور کلی ARI یافت می شود که محافظه کاران بودند که فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان لیبرال ها می گویند آنها شستن دست های خود را اغلب در حالی که اکثریت قریب به اتفاق آنها گفت: آنها بر این باورند که شیوع تهدیدی جدی.

EKOS یافت محافظه کاران بودند بیشتر از لیبرال ها می گویند دولت فدرال اقدامات نرفته اند به اندازه کافی — و فقط به عنوان به احتمال زیاد به می گویند که آنها رفته بود و بیش از حد (برای هر دو حزب لیبرال و محافظه کار و حامیان درصد از پرسش شوندگان گفته همه گیر اقدامات تا به حال overreached شد و کمتر از شش درصد).

انتاریو برتر داگ فورد قوی دریافت کرده تصویب در نظر سنجی خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر در استان است. (کریس جوان / کانادا مطبوعات)

وسیع ترین حزبی بخش در کانادا — بین لیبرال و بلوک رای دهندگان — حتی کمتر پیامدهای بهداشتی. آری هیچ تفاوتی بین چگونه به طور جدی لیبرال و بلوک رای دهندگان در نظر گرفتن تهدید و یا چگونه آنها در حال تغییر رفتار خود را — و EKOS یافت بلوک حامیان به حتی کمتر از لیبرالها به استدلال می کنند که این اقدامات خیلی دور رفته.

برای بیشتر قسمت ها (و به ویژه هنگامی که در مقایسه با همسایگان ما به جنوب) به نظر می رسد که کانادایی ها اجازه نمی سیاست بسیار در این راه از تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. این واقعیت است که قبلا قسم خورده دشمنان مانند داگ فورد و جاستین ترودو می توانید تفاوت های خود را کنار گذاشته است و شاید روشن ترین نشانه از همه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن