NIH می شود آخرین آژانس به کتاب در هیدروکسی کلروکین

برخی از فروشگاه های اپل که بازگشایی در طول coronavirus همه گیر خواهد شد و در حال حاضر به نزدیک دوباره به عنوا

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

برخی از فروشگاه های اپل که بازگشایی در طول coronavirus همه گیر خواهد شد و در حال حاضر به نزدیک دوباره به عنوان جدید COVID-19 مورد افزایش متعدد متحده است.

اپل روز جمعه اعلام کرد آن را به طور موقت بسته شدن 11 فروشگاه در فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و آریزونا با استناد به "زمان COVID-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت" سی ان ان گزارش داد.

"ما در این مرحله با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" اپل اضافه شده است.

مشتریان قادر خواهد بود را انتخاب کنید تا دستگاه آنها تعمیر شده در این فروشگاه بیش از آخر هفته و کارکنان هنوز هم می شود پرداخت می شود, بلومبرگ گزارش. Apple, The Wall Street Journal , notes بود: "یکی از عمده خرده فروشان ایالات متحده آمریکا در اواسط ماه مارس به فروشگاه خود را در سراسر کشور در میان همه گیر."

در میان reopenings در سراسر کشور COVID-19 نفر در حال بالا رفتن در 20 متحده و 10 را تجربه کرده اند سوابق بالا در طول هفته گذشته از جمله چهار که در آن اپل است که بسته شدن این مکان است. کارشناسان می گویند فلوریدا "همه نشانه های بعدی بزرگ کانون coronavirus انتقال" و شش نفر از 11 فروشگاه بسته بودن در آریزونا که دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی دکتر اریک Feigl-دینگ می گوید: "سرانه پیشی گرفته است لومباردی, ایتالیا." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب