اتحادیه اروپا باید "طرح مارشال" برای اروپا COVID-19 بازیابی کمیسیون اروپا سر می گوید

بعدی بودجه اتحادیه اروپا باید به شکل یک "طرح مارشال" به استوک اروپا بازیابی از coronavirus بحران رئیس کمیسیون

توسط PATRIS-FUN در 15 فروردین 1399

بعدی بودجه اتحادیه اروپا باید به شکل یک "طرح مارشال" به استوک اروپا بازیابی از coronavirus بحران رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: در روز پنج شنبه.

"ما می دانیم که در این بحران است که ما نیاز به پاسخ سریع. ما می توانیم دو یا سه سال به ابداع اخبار ابزار," او گفت:, و اضافه کرد که در دراز مدت بودجه, شناخته شده به عنوان هزینه ها هستیم (MFF) بود و آن قوی ترین ابزار.

"ما می خواهیم به شکل MFF در چنین راهی که آن را بخشی حیاتی از ما, طرح بازیابی," او گفت:. "بسیاری از تماس در حال حاضر برای چیزی است که به نام این طرح مارشال. من فکر می کنم بودجه اروپا باید طرح مارشال ما در حال تخمگذاری هم به عنوان یک اروپایی اتحادیه اروپا مردم است."

طرح مارشال بود که کمک های ایالات متحده برنامه ای برای غرب اروپا از سال 1948 به تحریک بهبودی پس از جنگ جهانی دوم است.

نگرانی بیش از مجارستان پاسخ

Von der Leyen همچنین ابراز نگرانی کرد که coronavirus محدودیت اقدامات انجام شده توسط مجارستان رفت و بیش از حد و اصرار آنها باید در زمان محدود و منوط به بررسی دقیق.

مجارستان در پارلمان اعطا نخست وزیر ویکتور اوربان باز حق حکومت فرمان و معرفی احکام زندان برای هر کسی که مانع اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس یا پخش اطلاعات نادرست در مورد این بیماری همه گیر.

"من نگران هستم که برخی اقدامات رفتن بیش از حد و من به خصوص در مورد وضعیت در مجارستان" von der Leyen گفت: در طول کنفرانس خبری.

"این اقدامات اضطراری باید محدود به آنچه لازم است; آنها باید به شدت متناسب چرا که آنها به اندازه کافی در این وضعیت آنها نباید گذشته به طور نامحدود و بسیار مهمتر از آنها باید به طور منظم بررسی."



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب