جدید نرخ بیکاری کاهش اما همچنان بالای 1 میلیون دوباره

از استعفای اجباری تبدیل شلیک سابق آمریکا وکیل جفری برمن نبود اولین بار دادستان کل ویلیام بار سعی کردم به فشار

توسط PATRIS-FUN در 20 تیر 1399

از استعفای اجباری تبدیل شلیک سابق آمریکا وکیل جفری برمن نبود اولین بار دادستان کل ویلیام بار سعی کردم به فشار برمن از خود او می گوید.

بار اعلام کرد در ماه گذشته که برمن استعفا از شغل خود و پس از برمن گفت که او تا به حال انجام داده است تا بر حال تهمت آتش برمن در جهت خود را. برمن به شهادت نوشته شده به کمیته قضایی مجلس در روز پنج شنبه گفتن سمت خود را از داستان و این نشان می دهد عمیق تر کمپین به برمن, از, دفتر, سیاسی , گزارش.

برمن کردم غیر منتظره پیام از Barr در ژوئن 18 و 45 دقیقه جلسه با دادستان کل بعد برمن را به شهادت می خواند. "دادستان کل شروع جلسه گفت که او می خواست برای ایجاد یک تغییر در منطقه جنوبی نیویورک" برمن نوشت و پیشنهاد برمن کار در وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد. بار می خواستم به اسلات کمیسیون بورس و اوراق بهادار صندلی جی کلیتون به نقش برمن شهادت دادند.

"من پاسخ داد که من عاشق کار من و همکاران من در منطقه جنوبی" و "وجود دارد مهم تحقیقات در دفتر که من می خواستم برای دیدن از طریق به اتمام" برمن ادامه داد. اما Barr تلنگر متوقف نمی کند و در نهایت او گفت: برمن خواهد بود اگر او اخراج نمی گام پایین برمن نوشت. برمن پس از ترک جلسه و آماده به اقدام قانونی اگر او سرنگون شد.

برمن یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب قبلا رهبری این تحقیقات را به صدا در نیاوردن پول پرداخت شده به دو زن که به اتهام امور با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان پروب به دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران. او همچنین عنوان بررسی به سرمایه و کاسب جفری اپستاین. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب