دولت جدید کروناویروس پرونده نمی مش با مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی

رئیس جمهور تهمت انتخابات ممکن است بستگی به کوه در می رم آبی متحده مانند مینه سوتا, نوادا و نیومکزیکو و نیوهمش

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت انتخابات ممکن است بستگی به کوه در می رم آبی متحده مانند مینه سوتا, نوادا و نیومکزیکو و نیوهمشایر افراد نزدیک به و یا درگیر با مبارزات انتخاباتی خود گفته سیاسی.

مبارزات انتخاباتی همواره باقی مانده مصمم به پیروزی بیش از آن چهار متحده, اما آنها هنگامی که به عنوان افزودنی های لوکس. اما در حال حاضر کمپین مشاوران ارشد دولت مقامات ایران اهدا کنندگان گزارش خصوصی تصدیق کرد که آن را فقط به عنوان قابل قبول نسبت ناروا دست می دهد میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا به presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که قرار مغلوب ساختن پیشی جستن در زیر 270 انتخاباتی رای آستانه مورد نیاز برای برنده شدن اگر همه چیز بازی آن را به عنوان در سال 2016. ویسکانسین در خاص است که به دنبال بسیار ناچیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن, NBC News گزارش. "مستقل در حال راه رفتن به دور از تهمت و گفت:" چارلی Sykes سابق رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان در ویسکانسین. "این یک معامله بزرگ است."

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مشاوران سیاسی است که حتی اگر مبارزات انتخاباتی از دست می دهد و دو زنگ کمربند متحده چیدن نیوهمپشایر و یکی از جدید مکزیک و نوادا کمک خواهد کرد پرچ دوم-مستقیم پیروزی. اما در این لحظه, نظر سنجی نشان می دهد بایدن پیش رو در هر سه این کشورها و همچنین مینه سوتا طولانی در نظر گرفته شود ممکن است یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وانت.

در حالی که برگ برنده این تیم در حال آمدن است تا با راه برای مطمئن شوید که آنها می تواند رسیدن به 270 که بایدن کمپین می گوید آن را "جرم بازی" و به دنبال "در مقابل حجم زیادی" از رای دهندگان که حمایت رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2012 و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. در ادامه مطلب سیاسی و NBC News. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب