نیوجرسی 'نامحدود' به تعویق انداختن برنامه به راه اندازی مجدد داخل سالن ناهار خوری بعد از COVID-19 سنبله در کشورهای دیگر

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز دوشنبه اعلام کرد یک "معامله شگفت انگیز" درباره مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز دوشنبه اعلام کرد یک "معامله شگفت انگیز" درباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای خرید تقریبا همه از جلعاد را تامین داروی ضد ویروسی remdesivir از طریق سپتامبر. کشورهای دیگر که در حال حاضر نمی خواهد که دسترسی به یکی از دو درمان اثبات شده برای COVID-19 به مدت سه ماه نمی بینم با ایران بسیار شگفت انگیز حداقل نه در حس آذر به معنای.

ایالات متحده "دسترسی به بسیاری از عرضه مواد مخدر بنابراین وجود دارد هیچ چیز برای اروپا" دکتر اندرو هیل همکار تحقیقاتی در دانشگاه لیورپول گفت: نگهبان. "تصور این بود که یک واکسن," او اضافه شده است. "خواهد بود که یک طوفان. اما شاید این یک طعم و مزه از چیزهایی که می آیند."

آذر گفت: آمریکا محفوظ است 100 درصد از جلعاد را remdesivir تولید در ماه های ژوئیه و 90 درصد در ماه اوت و سپتامبر در مجموع حدود 500.000 دوز. "تا حد امکان ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی بیمار که نیاز remdesivir می توانید آن را دریافت کنید" آذر گفت. هر دوره درمان نیاز به طور متوسط 6.25 ویال از remdesivir در هزینه $از 3200 HHS گفت. در دیگر کشورهای توسعه یافته جلعاد اعلام کرد یک دوره درمان هزینه خواهد شد نزدیک به 1000 $در کمتر و یا $2,340.

ایالات متحده بدترین تایید COVID-19 شیوع تا کنون — 2.6 میلیون از جهان 10.5 میلیون مورد تأیید 127,000 از 512,000 تایید مرگ و میر و بیماری تحت کنترل است. اما گفته است "امریکا و اولین نگرش در سراسر جهانی همه گیر" گاردین می گوید: تلاش برای مذاکره حقوق انحصاری به یک آلمانی واکسن و به طور خلاصه تامین طاس تخته نرد برای اولین بار در واکسن دیگری از شرکت دارویی سانوفی — قبل از آلمان و فرانسه به ترتیب در پا.

Remdesivir توسعه یافته برای مبارزه با ابولا (ناموفق) نشان داده شده است به کاهش بستری در بیمارستان برای COVID-19 بيمار مبتلا به موارد شدید. تنها درمان موثر است استروئید دگزامتازون که کاهش تعداد مرگ و میر تا یک سوم در یک پژوهش انگلیسی. "شده است وجود دارد هیچ تلاشی برای خرید تا جهان سهام دگزامتازون چون هیچ نیاز" نگهبان یادداشت: "این دارو 60 سال ارزان و به راحتی در دسترس در همه جا." پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب