برزیل Bolsonaro آزمایش دوباره برای coronavirus پس از گزارش برگزاری نمایشگاه علائم

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: او تا به حال تحت آزمون دیگری برای رمان coronavirus پس از رسانه های محلی گ

توسط PATRIS-FUN در 17 تیر 1399

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: او تا به حال تحت آزمون دیگری برای رمان coronavirus پس از رسانه های محلی گزارش داد او تا به حال نشانه های مرتبط با COVID-19 تنفسی بیماری از جمله تب.

Bolsonaro گفت: حامیان در خارج از کاخ ریاست جمهوری است که او تا به حال فقط در بازدید از بیمارستان و آزمایش شده برای این ویروس و اضافه کرد که یک آزمون نشان داده است ریه های خود ،

سازمان دیده بان | برزیل پلیس در برخورد با تظاهرکنندگان بیش از COVID-19 بحران:

برزیل تبدیل به یک کانون شیوع کروناویروس به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان به تطهیر این بحران است. 2:18

سی ان ان Brasil و روزنامه Estado de S. Paulo گزارش داد که رئیس جمهور تا به حال علائم بیماری مانند تب. دفتر رئيس جمهور بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Bolsonaro بارها بازی کردن تاثیر این ویروس حتی به عنوان برزیل دچار یکی از بدترین شیوع بیماری با بیش از 1.6 میلیون مورد تأیید و 65,000 مربوط به مرگ و میر با توجه به داده های رسمی در روز دوشنبه.

جناح راست پوپولیستی است که اغلب نادیده محلی دستورالعمل به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, حتی پس از یک قاضی دستور داد او را به انجام این کار در اواخر ماه ژوئن.

Bolsonaro تنظیم ماسک خود را به او می رسد به یک پرچم ملی بالابر مراسم در برازیلیا در ماه ژوئن. رئیس جمهور شده است با تهدید به جریمه برای پوشیدن ماسک. (Adriano ماچادو/فردا نیوز)

بیش از آخر هفته Bolsonaro با حضور در حوادث متعدد و در تماس نزدیک با آمریکا سفیر ایران در برزیل در طول تاریخ 4 ژوئیه جشن. سفارت آمریکا در برازیلیا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Bolsonaro قبلا آزمایش منفی برای coronavirus پس از چند مشاوران تشخیص داده شد پس از مراجعه به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو و مستغلات در فلوریدا در ماه مارس است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب