بیش از 70 درصد از آمریکایی ها دیدن جورج فلوید مرگ به عنوان بخشی از یک بزرگتر نژادی مشکل است. که یک تغییر بزرگ پس از سال 2014.

در یک تغییر قابل توجه از سال 2014 روشن اکثریت آمریکایی در یک نظرسنجی جدید می گویند جورج فلوید را به قتل بود ن

توسط PATRIS-FUN در 17 خرداد 1399

در یک تغییر قابل توجه از سال 2014 روشن اکثریت آمریکایی در یک نظرسنجی جدید می گویند جورج فلوید را به قتل بود نه یک حادثه جدا شده اما بخشی از یک بزرگتر نژادی و بی عدالتی مشکل است.

در یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه هنگامی که پرسید: اگر آنها بر این باورند فلوید مرگ "است که یک حادثه جدا شده و یا نشانه ای از مشکلات گسترده تر در درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار توسط پلیس" 74 درصد از پاسخ دهندگان گفت: این یک نشانه ای از مشکلات گسترده تر با فقط 26 درصد اعتقاد داشتند و آن را به یک حادثه جدا.

ABC یادداشت این است که یک "تغییر قابل توجهی" از دسامبر 2014, هنگامی که یک سوال مشابه در یک سی نیوز/واشنگتن پست نظرسنجی نشان داد که 51 درصد از آمریکایی ها دیدم اخیر مرگ مایکل براون نوجوان سیاه پوست به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس و اریک گارنر سیاه مرد که قرار بود در یک سبد توسط یک افسر پلیس به عنوان حوادث جدا در حالی که تنها 43 درصد گفت: آنها نشانه هایی از یک مشکل بزرگتر است.

در نظرسنجی جدید منتشر شده در روز جمعه و در واقع اکثریت سفید پوستان و سیاه پوستان, اسپانیایی, دموکرات ها و جمهوری خواهان و مستقل شد و در همان صفحه ای که فلوید مرگ بخشی از یک مشکل بزرگتر ABC گزارش در حالی که در سال 2014 به 60 درصد از سفید پوستان شاهد مرگ براون و گارنر به عنوان حوادث جدا.

ABC News/ایپسوس نظرسنجی انجام شد با صحبت کردن به طور تصادفی نمونه ملی از 706 بزرگسالان از ژوئن 3-4. حاشیه خطا 4.3 درصد است. در ادامه مطلب ABC News. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن