دست Juneteenth است که یک مادر و دختر, درام, پر از لحظات سوزاننده زیبایی

منf در بهترین حالت خود آمریکایی فیلم به ما یادآوری می کنند از هر چیزی این است که این کشور بسیار بزرگتر و غنی

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

منf در بهترین حالت خود آمریکایی فیلم به ما یادآوری می کنند از هر چیزی این است که این کشور بسیار بزرگتر و غنی تر و متنوع تر—از ما ممکن است فکر می کنم. نویسنده در-مدیر Channing گادفری مردم فریبنده و بی محابا اولین ویژگی دست Juneteenth, مجموعه ای در داخل و اطراف چهارم ارزش تگزاس یک جوان مادر تنها فیروزه (Nicole Beharie) است رویاهای بزرگ برای او 14 سال دختر قدیمی, کای (الکسیس Chikaeze)—و یا نه او را جان به کای تحقق این رویا است که او خودش را از دست داده در سال قبل است. به عنوان یک نوجوان فیروزه تا به حال برنده محلی دست Juneteenth مجلل یک مسابقه برای زنان جوان سازمان به عنوان بخشی از شهرستان را Juneteenth جشن بزرگداشت روز 19 ژوئن 1865—وقتی تگزاس بردگان در نهایت آموخته آنها می خواهم آزاد شد (دو سال پس از آزادی اعلام). خانم Juneteenth تاج نیست فقط یک غرور جایزه; آن می آید با یک بورس تحصیلی. اما فیروزه باردار شد با کای قبل از او می تواند با استفاده از این فرصت ، در حال حاضر او به شدت می خواهد کای برای ورود به مراسم مجلل حتی اگر کای به مراتب بیشتر علاقه مند به فرود در یک نقطه در مدرسه رقص تیم. فیروزه تلاش به افتخار سنت; Kai آرزوی برای شکستن رایگان. آن را به عنوان اگر آنها گذشته و از خود forebears—چرخه رشد و مبارزه غرور و رنج—ایجاد کرده بود متلاطم عبور جریان تهدید به تحمل آنها را در جهات مختلف.

برخی از نسخه های این نوع از مادر و دختر را همانند نقش را هر روز در هر جیب از کشور (و جهان) و در آن حس را از دست ندهید Juneteenth جهانی است و خاص در یک بار. اما این فیلم همچنین دارای یک حس قوی از محل با کیفیت است که باعث می شود آن را احساس فوری و transportive. فیروزه و کای زندگی در یک خانه متوسط و هر چند فیروزه آثار دو شغل آنها را شناور نگه دارید وجود دارد هرگز به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. یک عدم پرداخت صورتحساب ابزار به معنی یک شب صرف در تاریکی; یک ماشین است که شکسته شدن مستلزم یک پیاده روی طولانی خانه. فیروزه است که دستکاری و مردان در زندگی خود را که با یکدیگر رقابت محبت او را کمک نمی کند: یکی از آنها این است کای پدر رونی (Kendrick Sampson) از چه کسی فیروزه ای است و جدا کردن او یک مکانیک است که تلاش می کند به انجام درست اما او نیز نگه می دارد قمار پول خود را دور و در انواع دیگر از مشکل است. دیگر بیکن (اکران واتسون) که upstanding مالک از محلی که در آن خانه جنازه فیروزه, کار پاره وقت به عنوان یک هنرمند آرایش. بیکن همواره او, اما او نمی تواند مقابله به مثل است; او یک مرد خوب که می خواهم مراقبت از او را از نظر مالی اما چیزی وجود دارد که او را عقب نگه از مصرف آن مرحله است.

فیروزه نمی دانم دقیقا چه او می خواهد برای خودش اما اهداف او برای کای روشن است: او به شدت می خواهد دختر خود را به تمام گزینه های است که او را فراموش. مراسم ورود هزینه 400 دلار اما او خراش آن را با هم; لباس کای خواهد نیاز به هزینه های دو برابر, اما فیروزه مصمم است به آمده تا با آن بیش از حد. او hoards از راهنمایی های او باعث می شود به عنوان یک جیل از تمام معاملات در یک محلی دنده مشترک که صاحب (با بازی مارکوس M. ملدن) حاضر به درخواست برای وام به صنوبر تا محل. مانند دیگر سیاه تجار در جامعه او ساخته شده است کسب و کار خود را از پایین; وام از بانک ها تحت کنترل مردم سفید بسیار نادر است و حتی اگر شما یکی از آن می آید با بیش از حد بسیاری از رشته های متصل.

دست Juneteenth ساخته شده است از لایه بود که این فقط داستان یک مادر و دختر اما یک پرده نقش دار از کل جامعه است. مردم که در منطقه فورت ورث خودش پر کرده است او در فیلم با شخصیت ها و جزئیات است که احساس می کنید در زندگی: وجود دارد مجلل doyenne (Phyllis Cicero), بسیار مناسب matron که اصرار بر تحصیل مسابقه که در آن چاقو و چنگال برای استفاده در یک شام فانتزی—او را از خود راضی اما او باعث می شود شما را در درک که چرا رفتار به معنی بسیار به برخی از زنان از نسل او به عنوان یک راه از گل در جهان بیشتر از صعودی به جایگاه خود در جدول است. فیروزه, فیروزه مصنوعی, مادر, شارلوت (لری هایس) و سرسخت کلیسای بانوی روز هر چند او بنادر اسرار خود را; او مشکلات بخشی از کلید فیروزه ای خود امید به یک زندگی بهتر. مردم عبور نمی کند قضاوت در هر یک از شخصیت او, اما او هماهنگ به راه پایبندی سفت و سخت به آرمان های مناسب می تواند برای برخی از افراد و اشتباه برای دیگران. برش خود را مسیر راه خود را به اندازه کافی سخت است.

و منجر اجرای دوست داشتنی هستند. به عنوان کای تازه وارد Chikaeze یک لمس درخشندگی. کای او را دوست دارد و می خواهد به لطفا به او, اما او نیز نیاز به برخی از استقلال; Chikaeze هدایت است که در تضاد با انجام نگرفته اعتماد به نفس. (صحنه ای که کای خیره خودش را در آینه نقد و مو مادر او را خیلی با دقت صاف برای مراسم مجلل و شناخت که آن را مربع با او چگونه می خواهد به خودش به جهان است که فقط یکی از این فیلم در بسیاری از لحظات سوزاننده زیبایی است.) و Beharie—شاید بهترین و شناخته شده از تلویزیون را خواب آلود توخالی و آینه سیاه و سفید—طول می کشد یک نوع شخصیت شما دیده می شود بسیاری از بار قبل از محاصره مادر تنها و ارائه خود را در یک ماهرانه متنوع پالت. حتی به عنوان فیروزه ای است که هنوز هم کشیده شده به رونی او را در حسرت یک زندگی است که متعلق به او به تنهایی. او طول می کشد اولین گام به سوی زندگی که در فیلم پایان نتیجه رضایت بخش را با تلخ و شیرین لبه. برای فیروزه وجود دارد هیچ چیز مانند سابق از دست Juneteenth. او را به دست آورده حق پوشیدن که تاج هر روز.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب