جمهوری خواهان مجلس سنا پرده پلیس اصلاحات پیشنهاد

ایالات متحده آمریکا نیویورک پرده برداری کرد پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی جمعه از جمله افزایش استفا

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

ایالات متحده آمریکا نیویورک پرده برداری کرد پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی جمعه از جمله افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و مسابقه با توجه به پیش نویس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

عدالت قانون است که بلند پروازانه ترین جمهوریخواه پلیس پیشنهاد در سال, یک پاسخ مستقیم به تظاهرات عمومی بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

"ما در حال جدی در مورد ساخت یک قانون در اینجا گفت:" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره اعلام سویفت اندازی طبقه مناظره هفته آینده. تیم اسکات از کارولینای جنوبی به رهبری یک نیروی کار از سناتورها در تدوین بسته است.

اسکات صحبت از تجربیات خود به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار که توسط پلیس متوقف و ترغیب همکاران به درک آن را "نه یک انتخاب دودویی" بین حمایت از مردم سیاه و سفید و یا اجرای قانون است.

"ما شما را بشنود," او گفت: به خانواده های آمریکایی های کشته شده توسط پلیس. "ما در حال گوش دادن به نگرانی های خود را."

رای می گیرد می تواند در هفته آینده

106-صفحه لایحه است که به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد است که برای یک خانه در رای گیری هفته آینده, اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت ملی بحث شده است را به عنوان خواهان در آغوش یک اولویت جدید در انتخابات سال است.

خواه قانون خواهد گوشت گاو تا شرایط لازم برای اجرای قانون برای کامپایل استفاده-از-نیروی گزارشات تحت جدید جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی, عمل, نام, مینه سوتا, مردی که 25 مه موجب مرگ در سراسر جهان در اعتراض به خشونت های پلیس و اسکات در کارولینای جنوبی کشته و پس از یک توقف ترافیک در سال 2015. اسکات مربوط است به سناتور.

آن را نیز ایجاد Breonna تیلور اطلاع رسانی و عمل به آهنگ "بدون دست کشیدن از" حکم. 26-در سال Tayor کشته شد بعد از پلیس در کنتاکی استفاده بدون دست کشیدن حکم به ورود او لویی صفحه اصلی.

سازمان دیده بان l 'چای ضعیف': دموکرات ها در مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی در دولت اصلاحات اما این انتقاد برای پرداختن به نژادپرستی نظاممند است که موجب اعتراضات در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید. 2:01

با تمرکز بر پایان دادن به chokeholds قانون تشویق سازمان ها برای انجام دور با تمرین و یا خطر از دست دادن بودجه فدرال. بسیاری از شهرستان های بزرگ بخش طولانی متوقف شد استفاده کنید. این قانون همچنین فراهم می کند کمک های مالی برای آموزش به "د-تشدید" شرایط و ایجاد یک "وظیفه دخالت" پروتکل برای جلوگیری از نیروی بیش از حد.

تلاش می افتد کوتاه: شومر

جمهوریخواهان تلاش به دنبال رسیدن به سراسر راهرو به دموکرات ها در راه های مختلفی. این شامل یک-به دنبال لایحه را مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و دیگری برای راه اندازی یک مطالعه وضعیت اجتماعی از مردان و پسران است که تبلیغ توسط مجلس نانسی پلوسی.

مک کانل روز چهارشنبه به چالش کشیده دموکرات ها در سنا به بلوک در نظر گرفتن هفته آینده, اما اجازه می دهد تا بحث را آغاز کند.

اما رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر صحبت از کف اتاق گفت: یک بررسی مختصر روشن ساخته است که جمهوری لایحه "افزایش است به لحظه" و "باریک تر و بسیار کمتر موثر" از آنچه آمریکا ارائه شده است.

"جمهوری خواه لایحه سکوت در دهها نظامی از ادارات محلی پلیس گفت:" شومر. "و شاید بزرگترین نقص در جمهوریخواه پیشنهاد آن است که گم شده واقعی و معنی دار مسئولیت پذیری فردی افسران آوریم."

خواه بسته — لقب "فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا عمل 2020" — همچنین شامل هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد برای ایجاد یک ملی عدالت کیفری قانون کمیسیون و گسترش کمک های مالی جریانهای مختلف فدرال اجرای قانون برنامه از جمله پلیس برنامه مهم متحده است.

آن استفاده می شود با توجه به این که افزایش هزینه در بودجه به معنای افزایش امنیت و پلیس بودجه نجس بود. در کمتر از سه هفته هر چند Black Lives Matter جنبش کاملا تغییر کرده است گفتگو. رابین مینارد نویسنده Policing سیاه زندگی: خشونت دولتی در کانادا از برده داری تا به امروز باعث می شود مورد defunding. و جان Sewell, co-ordinator از پلیس تورنتو پاسخگویی ائتلاف و شهردار سابق تورنتو توضیح می دهد که نیروهای خود را به عنوان قدرتمند به عنوان تا کنون که در حال کار در برابر تغییر است. 32:52

این بسته شامل ترکیبی از طرح های دیگر از جمله بهره برداری از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ برای ایجاد یک اجرای قانون برنامه درسی آموزش در "تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده است." دیگر بسته می شود یک راه گریز به منع فدرال ماموران اجرای قانون از درگیر شدن در عمل جنسی با کسانی که دستگیر یا بازداشت کرده است.

هزینه برای این لایحه در نظر گرفته بود به صورت اورژانس بنابراین به عنوان نه به تعداد برابر کسری بودجه فدرال.

سنا می تواند رای دادن در آن را به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

پیشنهاد می آید در میان له فعالیت از واشنگتن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: عملیات اجرایی سه شنبه به ایجاد یک پایگاه پلیس در آوریم.

در یک باغ گل رز, رویداد, او اعلام کرد خود را "متعهد به همکاری با کنگره در مورد اقدامات اضافی."

شومر روز چهارشنبه مشخص می شود که رویداد به عنوان "پنجره پانسمان" با "مبهم مشوق به پیشنهاد ادارات پلیس تغییر در خود را دارند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب