میشل اوباما اعلام پادکست جدید با هدف "ساخت بیشتر درک و همدلی برای یک دیگر'

(لس آنجلس) — میشل اوباما خواهد اجازه دهید صدای خود او شنیده می شود در یک پادکست جدید. این بانوی اول سابق برگز

توسط PATRIS-FUN در 27 تیر 1399

(لس آنجلس) — میشل اوباما خواهد اجازه دهید صدای خود او شنیده می شود در یک پادکست جدید.

این بانوی اول سابق برگزار خواهد شد "میشل اوباما پادکست" در جریان خدمات اوباما بالاتر زمین و Spotify در پنج شنبه اعلام کرد. پادکست خواهد شد به طور انحصاری اولین بازی در Spotify در جولای 29.

"امید من این است که این مجموعه می تواند یک مکان برای کشف معنی دار موضوعات با هم و مرتب سازی از طریق بسیاری از سوالات ما همه در تلاش برای پاسخ به در زندگی خود ما" اوباما در بیانیه ای گفت.

جدید پادکست اولین عنوان در جریان همکاری بین Spotify و زمین بالاتر تولید شرکت تاسیس شده توسط باراک و میشل اوباما. در سال گذشته با حضور رئیس جمهور و بانوی اول همکاری با Spotify در برای تولید منحصر به فرد پادکست برای این پلت فرم.

میشل اوباما جدید پادکست انتظار برای نگه داشتن پرده و مکالمات شخصی با تمرکز بر موضوعات مربوط به روابط و سلامت. او انتظار دارد که به چند مهمان در این سریال از جمله نشان می دهد بحث میزبان کونن اوبراین و والری جارت, زن کسب و کاری سابق و مشاور ارشد باراک اوباما است.

"شاید بیشتر از همه من امیدوارم که این پادکست کمک خواهد کرد که شنوندگان باز کردن جدید مکالمات و سخت مکالمات-با افرادی که مهم ترین آنها را" او گفت:. "این که چگونه ما می توانیم درک بیشتر و همدلی برای یکی دیگر."

اوباما منتشر شد Netflix مستند "شدن" است. این پروژه یک فرمت از او 2018 پرفروش خاطرات با همین نام و یک نوع مجاز سینمایی پرتره اوباما.

سال گذشته او سوار بر یک rock-star-تور بیش از 30 شهرستانها برای ترویج کتاب خود.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im