مایکل بلومبرگ می گوید پول خود را است چرا تهمت رو استیضاح

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) برنده سه شنبه, نیوهمشایر, اولیه, با شهردار سابق پیت Buttigieg در آینده نزدیک دوم,

توسط PATRIS-FUN در 24 بهمن 1398

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) برنده سه شنبه, نیوهمشایر, اولیه, با شهردار سابق پیت Buttigieg در آینده نزدیک دوم, Stephen Colbert " گفت: در این اواخر نشان می دهد. "در طول سخنرانی خود شهردار پیت به برنی یک بیت از یک backhanded تعریف" اگر "درست است: پیت در واقع تحسین برنی در مدرسه بالا است. او حتی یک مقاله در مورد او که برنده چه به نام و مشخصات در شجاعت مسابقه مقاله نویسی. پروفایل در شجاعت, البته, نوشته شده توسط, JFK, که همچنین نوشت: دبیرستان مقاله در مورد نگاه کردن به برنی ساندرز."

سناتور. Ctq (D-Minn.) در آمد سوم قوی و "نیوهمپشایر نیز تا به حال برخی از برندگان که برنده کمتر از واقعی برندگان" کلبرت گفت. او impersonated بهداشت ، الیزابت وارن سگ او را با قرار دادن حزب در انتخابات نظم و reimagined جو بایدن دست پاچه کارکنان به نقل از به عنوان یک جنگ داخلی نامه خانه. "شب گذشته نیز در پایان Fury Road برای برخی از نامزدها" از جمله بهداشت ، مایکل بنت (Colo.) — "این تکان دهنده بود به همه رای دهندگان که تا به حال هیچ ایده او کاهش یافته است به ریاست جمهوری" — سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک و اندرو یانگ Colbert گفت. "یانگ در حال حاضر از یک شغل. شما می دانید آنچه که او می تواند با استفاده از? 1000 $در ماه است."

"برای برخی از دلیل" رئیس جمهور تهمت نیز خواسته شد به وزن در دموکراتیک مسابقه شنبه و گفت ساندرز به نظر می رسد حزب سوسیالیست در بخشی به دلیل "مردم مانند خود پیام" کلبرت گفت. او با بازی "برنی پیام" — اجازه دهید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن — و خندید: "او راست: بسیاری از مردم فراموش مانند خود پیام است."

نمایش روزانه's Ronny چینگ بود "کمی غمگین" یانگ کاهش یافته است اما او هنوز هم رفت و به بررسی چگونگی یانگ 1000 $در یک ماه برنامه آزمایشی کار کرده و با "خوش شانس" خانواده او آن را آزموده است.

"شب گذشته ممکن است بهترین شب برای برنی ساندرز پس از او به دست آورد که رایگان کروز در کشتی نوح, اما, نیوهمشایر, بزرگترین شگفتی بود ctq," Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. بایدن از سوی دیگر چپ نیوهمپشایر قبل از انتخابات حتی بسته پرواز به کارولینای جنوبی که در آن او تکیه به حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. "درست است که جو بایدن کمپین اساسا تبدیل به یک فیلم Medea: اگر مردم سیاه و سفید نمی نوبه خود آن را نان تست" نوح گفت. او را دیدم بایدن را نقطه, چند, و مقایسه لیلی-سفید آیووا و نیوهمپشایر شکل دموکراتیک نژاد به یک بوفه که در آن مردم سفید انتخاب کنید منو. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن