لاس وگاس می بیند موجی از "مدرسه قدیمی Elopements' به عنوان Coronavirus تغییر عروسی طرح برای بسیاری از

(لاس وگاس) — عروس عینک سفید تزیینات از لباس و پارچه سفید ماسک صورت که گفت: "خانم" در سیاه و سفید مجعد نامه. ش

توسط PATRIS-FUN در 2 خرداد 1399

(لاس وگاس) — عروس عینک سفید تزیینات از لباس و پارچه سفید ماسک صورت که گفت: "خانم" در سیاه و سفید مجعد نامه. شوهر جدید لباس سیاه به تن یکی که گفت: "آقای"

Vaughan اتاق و آلیشیا Funk قرار دادن پوشش صورت در مدت کوتاهی پس از آنها رد و بدل قول و بوسید در مقابل نئون روشن ثبت نام در لاس وگاس عروسی نمازخانه و مطرح برای عکس ها با الویس impersonator که officiated در عروسی خود را.

شیکاگو زن و شوهر قرار داده بود برنامه های عروسی خود را در نگه داشتن در ماه مارس به دلیل coronavirus. اما زمانی که آنها متوجه آن خواهد بود یک مدت طولانی تا زمانی که آنها می تواند جمع آوری دوستان و خانواده خود را برای یک جشن, آنها تصمیم گرفتند به جلو بروید.

در اوایل ممکن است آنها دعوت یک تعداد انگشت شماری از دوستان نزدیک که زندگی در نزدیکی لاس وگاس — خود اعلام کرد "پایتخت عروسی جهان" — و خریداری شده دارای گونه های برامده ماسک صورت برای عروسی.

"این واقعا خوب به چیزی خوب در وسط همه این بد" فانک گفت.

برای زوج های ازدواج در شهر گناه معروف کلیساهای کوچک قول آنها را به یکدیگر عشق "در بیماری و در سلامت" را در معنی در زمان coronavirus.

عروس و دامادی بهداشتی کردن دست خود و درجه حرارت خود را چک قبل از راه رفتن پایین راهرو. مهمان نادر هستند و به طور معمول به صورت ماسک. و درایو-از طریق مراسم ازدواج محبوب تر از همیشه.

چند مهمانان که می تواند حضور در مراسم خود را حفظ فاصله. دیگر عزیزان که نمی تواند حضور در گاهی اوقات دیده بان از طریق ویدئو کنفرانس.

فانک و اتاق در میان بیش از 1500 زوج هایی که صادر شده است مجوز ازدواج در لاس وگاس از منشی شهرستان بازگشایی شد در 27 آوریل پس از بسته شدن برای نزدیک به شش هفته به سرعت گسترش ویروس.

"ما شاهد تعداد زیادی از این نوع سنتی, مدرسه قدیمی, elopements فقط با این زوج گفت:" ملودی ویلیامز مدیر اجرایی چپل اپراتور وگاس عروسی. "آنها را به عقب بر گردیم به بزرگ خود را به انجام در زمان بعد."

با پروتکل های ایمنی خواستار ماسک و اجتماعی فاصله در مراسم عروسی, کارمند دفتر صدور حدود 72 گواهینامه یک روز خوب زیر 200 به طور معمول صادر شده قبل از COVID-19 شیوع.

بسیاری از کسانی که تازه ازدواج ترجیح می دهند از طریق درایو مراسم — یک سریعتر خدمات است که برخی از کلیساهای کوچک ارائه شد قبل از coronavirus پدید آمده و کسب و کار شروع به حرکت معاملات خارج به نگه داشتن مشتریان امن در اتومبیل های خود را.

ویلیامز گفت: 15-minute drive-thru سرویس ساده ترین گزینه برای زوج های که می خواهند به ازدواج به سرعت.

"این تماس با ما," او گفت:. "ما هنوز هم سعی کنید به آن را خوب و زیبا مراسم به عنوان بهترین ما می توانیم."

زوج می تواند در شخصی پاکستان و یا خواندن کتاب و یک ضبط ویدئو از سرویس و نمازخانه کارکنان دست از یک ریشه گل رز برای عروس.

بسیاری از زوج ها شده اند تقلا برای پیدا کردن اجاره لباس یا tuxedos به این دلیل که لباس آنها در ابتدا برنامه ریزی شده برای فصل ممکن است گیر در حمل و نقل و یا در توقیف تغییرات فروشگاه.

که چه اتفاقی برای جنیفر Escobar و لوز Sigman سان فرانسیسکو که تصمیم به انتخاب جایگزینی عروسی لباس از کمد خود را.

آنها در ابتدا برنامه ریزی برای ازدواج در آوریل 8 — تاریخ آنها حک شده بر روی خود عکس عروسی و امیدوار به نگه داشتن. اما زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن یک منشی شهرستان و نزدیک به منطقه خلیج است که صدور مجوز عروسی آنها تصمیم به ایجاد 11-ساعت رانندگی به لاس وگاس.

Escobar خواهر و خواهر زاده که در لاس وگاس پیوست آنها برای این مراسم با پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها به تماشای این لحظه خاص است.

"همه چیز لغو شد اما حداقل ما هنوز هم برای انجام این کار" Escobar گفت.

Escobar گفت که او و همسر جدید امید به پذیرش در اکتبر بیشتر با خانواده و دوستان است. آنها با توجه به ساخت آن یک لباس مبدل در امدن ،

"مردم هنوز هم می تواند پوشیدن ماسک" او به شوخی.

___

آسوشیتد پرس عکاس جان Locher کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب