کیم کارداشیان وست زیبایی با نام تجاری به ارزش 1 میلیارد دلار پس از فروش سهام

(نیویورک) — کیم کارداشیان غرب فروش سهام در زیبایی خود را با نام تجاری برای $200 میلیون دلار در یک معامله که ا

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

(نیویورک) — کیم کارداشیان غرب فروش سهام در زیبایی خود را با نام تجاری برای $200 میلیون دلار در یک معامله که ارزش های تلویزیون واقعیت ستاره سه ساله کسب و کار در $1 میلیارد.

خریدار Covergirl صاحب Coty Inc., که 20 درصد از سهام در KKW زیبایی. Coty به نظر می رسد شیفته با Kardashians: در سال گذشته آن را خریداری سهام 51 درصد در آرایش خط آغاز شده توسط Kardashian West, جوان, خواهر, Kylie Jenner.

"کیم واقعی مدرن و روز جهانی نماد" گفت: Coty مدیر عامل پیتر حرف است که شبیه به آنچه که او گفت: در مورد Jenner در ماه نوامبر.

کارداشیان غرب که ستاره ها در طولانی مدت تلویزیون واقعیت نشان می دهد "Keeping Up with the Kardashians," تاسیس KKW زیبایی در سال 2017 و شنود گذاشته به او صدها میلیون ها نفر از پیروان رسانه های اجتماعی برای فروش رژلب, بدن, بنیاد و عطر.

39 سال هنوز هم ترویج KKW زیبایی آنلاین و کمک به ایجاد محصولات جدید است.

Coty قصد دارد به گسترش نام تجاری به کشورهای بیشتری در سراسر جهان و احتمالا به دسته دیگر مانند پوست کرم و شامپو. همچنین امیدوار است که buzzy نام تجاری می تواند کمک به افزایش فروش و ارتباط با خریداران که صرف زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی.

Coty را علامت های تجاری از جمله مکس فاکتور, آرایش و سالی هانسن ناخن لهستانی, نمی تواند در رقابت با KKW زیبایی خود برسد. مکس فاکتور مثلا 585,000 Instagram followers. KKW زیبایی 4.4 میلیون نفر است.

Coty که انتظار مقابله به سال آینده, آیا فاش کردن هر گونه اطلاعات فروش برای KKW زیبایی. سهام نیویورک-بر اساس Coty افزایش بیش از 13 درصد به $4.74 دوشنبه.

این یک تابستان مشغول به Kardashian West خانواده. روز جمعه شوهرش Kanye West اعلام کرد یک معامله به طراحی مد به صورت شکاف خود را تحت Yeezy نام تجاری.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن