قاضی خواستار دیوان عالی کشور برای سرنگونی اصل است که محافظت پلیس از دعاوی

(JACKSON, از دست ندهید.) — یک قاضی فدرال در می سی سی پی صادر شده به شدت دقت حاکم است که تماس در دیوان عالی ای

توسط PATRIS-FUN در 16 مرداد 1399

(JACKSON, از دست ندهید.) — یک قاضی فدرال در می سی سی پی صادر شده به شدت دقت حاکم است که تماس در دیوان عالی ایالات متحده برای سرنگونی اصل واجد شرایط ایمنی محافظت می کند که مأموران اجرای قانون از شکایت کرد که برای برخی از اقدامات خود را.

ایالات متحده منطقه قاضی کارلتون ریوز در روز سه شنبه رد دادخواست که کلارنس Jamison سیاه ساکن Neeses کارولینای جنوبی در برابر سفید می سی سی پی, افسر پلیس, نیک McClendon. طرح دعوی در دادگاه گفت: McClendon استفاده Jamison مسابقه به عنوان یک "عامل ایجاد انگیزه" برای کشیدن McClendon در ترافیک و جستجوی ماشین خود را.

در رد این مورد ریوز استناد دادگاه سوابق در واجد شرایط ایمنی اما او نوشت که اصل دارای محافظ افسران که نقض مردم را از حقوق اساسی.

"قانون اساسی می گوید هر کس حق دارد از حمایت مساوی قانون — حتی در دست اجرای قانون" ریوز نوشت. "بیش از چند دهه با این حال قضات را اختراع کرده اند یک دکترین حقوقی برای محافظت از مأموران اجرای قانون را از داشتن هر گونه عواقب تخلف است. دکترین است به نام " واجد شرایط ایمنی است.' در زندگی واقعی این عمل مانند مطلق ایمنی است."

ریوز که آفریقایی آمریکایی نامزد دریافت جایزه بود به فدرال نیمکت توسط رئیس جمهور باراک اوباما برای یک منطقه را پوشش می دهد که جنوب نیمی از می سی سی پی. ریوز خود را آغاز سهشنبه حاکم با تلاوت پلیس آسیبی به آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله قتل جورج فلوید Breonna تیلور Rayshard بروکس و ساندرا شیرین و مطلوب.

"فقط به عنوان دادگاه عالی جاروب دور اشتباه دکترین از" جدا اما برابر " بنابراین بیش از حد باید آن را از بین بردن دکترین واجد شرایط ایمنی. ... اجازه دهید ما وقت ایستادن این اشتباه" ریوز نوشت.

Jamison را طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2016 گفت: "رانندگی مرسدس بنز در ژوئیه 29, 2013, هنگامی که McClendon کشیده او را در بزرگراه بین ایالتی 20 در Pelahatchie است که در حدود 25 مایل (40 کیلومتر) در شرق می سی سی پی, سرمایه, شهرستان Jackson.

McClendon یک افسر نزدیکی شهر ریچلند و مشغول به کار بود در نزدیکی Pelahatchie تحت محلی توافق. Jamison بازگشت به کارولینای جنوبی از تعطیلات در غرب ایالات متحده

"Jamison کشیده شد و در معرض یک صد و ده دقیقه مسلح یک افسر پلیس badgering او فشار او دروغ گفتن به او و سپس جستجوی خود ماشین بالا به پایین برای مواد مخدر" ریوز نوشت. "هیچ چیزی پیدا نشد. Jamison نیست یک پیک دارو. او یک جوشکار."

طرح دعوی در دادگاه گفت: Jamison خودرو آسیب دیده بود در طول جستجو و او از سمت چپ با سمت بزرگراه بین ایالتی پس از تاریک.

"خوشبختانه Jamison چپ توقف با زندگی خود" ریوز نوشت. "بیش از حد بسیاری از دیگران را ندارد."

ریوز نوشت که 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر — که می شنود موارد از مریلند کارولینای شمالی کارولینای جنوبی ویرجینیا و ویرجینیای غربی — به تازگی نوشت: در یک واجد شرایط ایمنی مورد: "'اگر چه ما می دانیم که افسران پلیس اغلب خواسته به تقسیم دوم تصمیم گیری ما انتظار داریم آنها را به انجام این کار با احترام به کرامت و ارزش سیاه و سفید زندگی می کند.'"

"این دادگاه موافق" ریوز نوشت. "غم انگیز هزاران نفر در دست اجرای قانون در طول سال و تلفات همچنان رو به افزایش است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن