اجرای مجموعه تاریخ برای تنها بومی آمریکایی در انتظار اعدام

(فلاگستاف Ariz.) — تنها آمریکایی های بومی در فدرال اعدام برنامه ریزی شده است به اجرا در اواخر ماه اوت دولت آم

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

(فلاگستاف Ariz.) — تنها آمریکایی های بومی در فدرال اعدام برنامه ریزی شده است به اجرا در اواخر ماه اوت دولت آمریکا چهارشنبه اعلام کرد.

Lezmond میچل که نوجو شده بود در میان برای اولین بار از یک تعداد انگشت شماری از زندانیان را به مرگ قرار داده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترمیم فدرال اعدام پس از رسمی 17 سال توقف. میچل بخشوده شده است به طور موقت توسط 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر که در آن وکلای مدافع استدلال آنها باید قادر به مصاحبه منصفه به صورت بالقوه تعصب نژادی.

میچل از دست این پیشنهاد در اواخر مارس اما این مورد نیست از لحاظ فنی بسته شده است, حفظ یک اعدام. خود را وکیل خواسته دادگاه تجدید نظر به اصل حفظ اقامت در محل در حالی که آنها به دنبال بررسی در دیوان عالی ایالات متحده. آمریکا وکیل در آریزونا خواست تجدید نظر دادگاه روز شنبه به تصمیم گیری سریع.

اعدام تاریخ برای میچل که به اعدام محکوم شده و از سال 2001 قتل یک نوجو و 9 ساله و نوه در حال حاضر Aug. 26 در فدرال تادیبی پیچیده در ترا Haute, ایندیانا, جایی که او برگزار شد.

با وجود وحشتناک طبیعت از کشتار قبیله ای مقامات و حتی قربانیان خانواده مخالف مجازات اعدام. قبایل بومی آمریکا برای چند دهه بوده است قادر به تشخیص دادستان فدرال در صورتی که می خواهید یک حکم اعدام در نظر گرفته شده برای برخی جرائم در زمین های خود را. تقریبا همه از جمله ملت ناواهو را رد کرد که گزینه.

میچل به اعدام محکوم شد carjacking منجر به مرگ یک جرم است که حمل ممکن است حکم اعدام بدون توجه به جایی که آن اتفاق می افتد به این معنی قبیله هیچ خیابان به شی.

"دولت فدرال اعلام کرد که این شرکت قصد دارد برای اجرای Lezmond میچل نشان می دهد که نهایت بی احترامی به ملت ناواهو ارزش ها و حاکمیت" خود را وکیل جاناتان Aminoff و آسمان Bacchi در بیانیه ای گفت شنبه.

میچل برنامه ریزی شده است برای قرار دادن به مرگ در همان هفته به عنوان کیت Dwayne نلسون بود که به جرم آدم ربایی 10 ساله در حالی که او بود, اسکیت, در کانزاس خانه و تجاوز به او در یک جنگل پشت یک کلیسا و سپس او را خفه.

سه نفر دیگر از زندانیان فدرال قرار داده بودند به مرگ در اوایل این ماه — داستین Honken وسلی Purkey و Daniel Lee Lewis. تمام شد به اتهام قتل کودکان.

میچل و همدست ربوده شده, مدل پیراهن باریک 63 و نوه او در اکتبر 2001 با برنامه ای برای استفاده از باریک خودرو در یک سرقت. دادستان گفت: دو ضرب چاقو باریک و شکاف دختر گلو. خود را سر بریده بدن مثله شده بودند در یک قبر کم عمق در ملت ناواهو.

میچل وکلای باید گفت که او تا به حال هیچ سابقه خشونت و نبود اولیه متجاوز است. آنها گفتند: آنها همچنان به دنبال راههای برای رهایی از محکومیت و حکم اعدام.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr جمعه اشاره کرد که دادگاه بارها و بارها باید در برابر حکومت میچل.

ملت ناواهو شورای نماینده کارل اسلاتر که پدربزرگ و مادربزرگ شهادت علیه مجازات در Mitchell دادگاه به عنوان مربیان شده است هل دادن قبیله به درخواست عفو از دولت فدرال و تأیید موقعیت خود را در برابر مجازات مرگ.

اگر اجرای حرکت رو به جلو اسلاتر گفت: این امر ارسال یک پیام است که دولت فدرال هیچ مشکلی با استفاده از نقاط ضعف به تجاوز در قبیله حاکمیت.

"این کاملا در تضاد با ارزش های ما," او گفت:. "دولت موظف است برای بیان ارزش های ما و آنها را منعکس کند. که نه فقط به ما شهروندان که به دیگر حکمرانان است که باید این روابط است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب