قاضی جوایز جو عجیب و غریب را ببر پارک به کارول Baskin — اما پارک مالک فعلی در حال حاضر یک طرح جدید

مجسمه ها و بناهای تاریخی به افتخار مؤتلفه سربازان و رهبران در حال پایین آمدن در آلاباما و ویرجینیا با برخی پوش

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

مجسمه ها و بناهای تاریخی به افتخار مؤتلفه سربازان و رهبران در حال پایین آمدن در آلاباما و ویرجینیا با برخی پوشش داده شده در نقاشی های دیواری اسپری نقاشی توسط معترضان علیه نژاد پرستی و خشونت پلیس.

در بیرمنگام 115 ساله ابلیسک اختصاص داده شده به مؤتلفه سربازان و ملوانان برداشته شد بامداد سهشنبه یک روز پس از تظاهرکنندگان تلاش کردند آن را به جلو و پایین خود را. بنای تاریخی ایستاده بود در یک پارک فقط چند بلوک دورتر از 16th Street Baptist Church که بمباران شد در سال 1963 توسط سفید supremacists. چهار جوان سیاه پوست کشته در بمب گذاری از جمله سارا Collins رودلف خواهر Addie مای کالینز.

رودلف بود که به طور جدی زخمی در حمله رفت به سایت سابق از ابلیسک در روز سه شنبه گفت: "او می تواند آن را باور نمی شد و در نهایت از بین رفته اند. آن را "نفرت یادبود," او گفت: آسوشیتد پرس. "آیا این نشان دهنده سیاه پوستان. آن را فقط به نمایندگی از دوران سخت به عقب وجود دارد مدت زمان طولانی در پیش است."

پس از 2015 تیراندازی در Emanuel AME Church in Charleston, کارولینای جنوبی, وقتی که supremacist هدفمند سیاه بندگان وجود دارد یک تماس برای حذف مؤتلفه مجسمه های سراسر جنوب. آلاباما به جای تصویب یک قانون دولت در سال 2017 برای محافظت از کسانی که آثار تاریخی و, آلاباما, دادستان کل استیو مارشال (R) طرح دعوی در دادگاه در برابر بیرمنگام در روز سه شنبه بیش از حذف ستون هرمی شکل سنگی. دولت قصد دارد در fining شهر 25.000 دلار برای نقض قانون که خوب است شهردار توسط Randall Woodfin که گفت آن را به ارزش آن را برای صلح در شهر خود AP گزارش.

در حالی که برخی از آثار پایین آمده اند با توجه به خرابکاری و دیگر سازمان ها گفت: آنها در حال از بین بردن خود مجسمه ها و پرچم ها ، روز سه شنبه ایالات دختران کنفدراسیون در Alexandria, Virginia در زمان پایین یک مجسمه از یک مؤتلفه سرباز با عنوان "Appomattox." این برای اولین بار ساخته و در سال 1889 و یک سال بعد یک قانون تصویب شد به جلوگیری مقامات از بین بردن آن قانون لغو شد این سال است. در نزدیکی تامپا فلوریدا یک فرزندان جانبازان مؤتلفه فصل کاهش آن غول مؤتلفه نبرد پرچم بوده و قابل رویت از دو بزرگراه. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن