جو بایدن راه اندازی پادکست 'بنابراین ما می توانیم به صحبت کردن با یکدیگر'

"COVID-19 همچنان به rip در سراسر جهان" جان الیور گفت: در روز یکشنبه از-خود-living-room هفته گذشته امشب. اما ا

توسط PATRIS-FUN در 11 فروردین 1399

"COVID-19 همچنان به rip در سراسر جهان" جان الیور گفت: در روز یکشنبه از-خود-living-room هفته گذشته امشب. اما ایالات متحده در حال حاضر اکثر موارد تایید شده در جهان "و رئیس جمهور تنها به تازگی به نظر می رسید به درک وخامت اوضاع." از آنجا که دولت فدرال "هدر زمان زیادی است که ما می باید صرف آماده سازی" و "انبوه botched اجرای این تست برای این ویروس گفت:" ما بهترین شات در کاهش این بیماری بسیار سخت اجتماعی فاصله.

رئیس جمهور تهمت و برخی از متحدان خود را فکر می کنم ممکن است هزینه بیش از حد بالا است. "من به هیچ وجه به حداقل رساندن اقتصادی رنج ناشی از خاموش شدن" الیور گفت. "اما این ایده که مردم باید قربانی کردن خود برای اقتصاد پوچ است. و در عین حال آن را در واقع به دست آورد کشش این هفته است."

الیور خطاب به جناح راست بازار-نمازگزاران مانند گلن بک و معاون فرماندار تگزاس: "شما که coronavirus نیست, The Hunger Games, راست? شما نمی توانید داوطلب خود را به عنوان ادای احترام. و آنچه که شما در حال انجام است که در واقع بسیار تیره تر: شما به طور فعال و داوطلب دیگران از جمله مردم در تمام سنین با شرایط بهداشتی می میرند. و حتی اگر این بچه ها خوب با اجازه coronavirus کشتن به عنوان بسیاری از مردم که آن را احساس می کند به طوری که اقتصاد را محافظت شده — که دوباره: واقعا?!? — وجود دارد — و من نمی توانم باور کنم که من به این می گویند — اشکالاتی قابل توجه به صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال مرگ" در میان آنها از جمله قتل عام "نیز مخازن اقتصاد," او گفت:. "بسیار آرامش بخش اجتماعی فاصله در حال حاضر فقط در تجارت یک نتیجه بد دیگر; آن تجارت یکی از بد نتیجه برای هر دو نتایج بد."

الیور فرار را از طریق برخی از چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است انجام داده اند و هنوز هم می تواند انجام دهد برای جلوگیری از یک فاجعه است. "این بود که همیشه رفتن به سخت خواهد بود," او گفت:. "اما آن را در واقع نیازی به این سخت است. و است که چرا آن چنان عمیقا دلسرد کننده است که ما در حال رهبری از طریق این بحران توسط یک مرد که ممکن است کمتر مجهز برای مقابله با این لحظه تاریخی بیش از هر کسی در تاریخ ثبت شده است."

"برای یک بار چیزی آمده است همراه است که بیشتر سمی تر و تهدید کننده تر از این رئیس جمهور و به نوعی اون f---ing مرحله حسادت" الیور آهی کشید. "و من می دانم این است که دقیقا این اولین بار است که من در انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما من می توانم به شما بگویم که چقدر من ریشه برای او را به انجام این کار بهتر است." اگر شما از ذهن نیست NSFW, زبان, سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن