جیمی فالون سوگوار عزیز SNL تولید کننده موسیقی Hal pennsylvania, usa که درگذشت coronavirus

Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, و, Stephen Colbert, شرکت میزبانی وب غیر معمول all-star کنسرت در 18 آوریل به آسانسو

توسط PATRIS-FUN در 20 فروردین 1399

Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, و, Stephen Colbert, شرکت میزبانی وب غیر معمول all-star کنسرت در 18 آوریل به آسانسور جهان را خلق و خوی آن را به عنوان خود-قرنطينه به مبارزه با COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. اما هر یک از میزبان است که در حال حاضر تجربه با ارائه پناه-در-محل اعمال موسیقی خود را نشان می دهد, فیلم برداری از صفحه اصلی. نتیجه جالب است اغلب لذت بخش, راه, برای, تجربه, آهنگ شما هرگز شنیده هنرمندان, شما می دانید, آهنگ های از هنرمندان شما ممکن است بدانید در مورد آهنگ شما می دانید توسط هنرمندان که نمی آنها را به معروف انجام شده به تنهایی در خانه. شده است وجود دارد مجزا قرنطینه موضوع به موسیقی در این هفته در اواخر شب نشان می دهد.

در روز دوشنبه را امشب نشان می دهد, سبز, روز, بیلی جو آرمسترانگ, آیا پوشش از تامی جیمز و Shondells آمار "من فکر می کنم ما در حال حاضر به تنهایی," همراه با ایستگاه کاری دیجیتال صوتی. "چگونه apropos," فالون گفت: از این آهنگ انتخاب است.

در روز دوشنبه را دیر نشان می دهدجیم جیمز از My Morning Jacket پرداخت ادای احترام به Bill Withers که جان بیش از آخر هفته را با "تکیه بر من" یک آهنگ در مورد چگونه ما می تواند همه در این با هم.

REM مایکل استیپ عرضه یک آهنگ روز سه شنبه را دیر نشان می دهد که او نوشت با هارون Dessner ملی. آهنگ "هیچ وقت برای عشق مانند" در حال حاضر ممکن است الهام گرفته شده اند جداسازی و قرنطینه اما روشن وجود دارد پژواک. "از کجا این همه شروع به تغییر این مستند خاطرات نمی تواند حفظ این درخشان, دار زدن رایگان می گیرند؟" استیپ آواز می خواند. "هر آنچه که انتظار معنی در این محل جدید من در انتظار شما است."

فالون و جاستین تیمبرلیک ایجاد یک آهنگ به صراحت در مورد صفحه اصلی قرنطینه برای دیدار امشب نشان می دهدمخلوط با هم از یک مکالمه تلفنی و اشیاء خانگی.

مرداب خانواده در بریتانیا که coronavirus با مضمون ادای احترام به Les Misérables رفت ویروسی عرضه یکی دیگر از coronavirus با مضمون ادای احترام به Les Mis در روز دوشنبه Jimmy Kimmel Liveو این یکی کمی بیشتر جدی.

و Avett اذیت سنگ یکی از آهنگ های جدید خود را, "C بخش و راه آهن Trestles" از پشت ایوان برای دیدار امشب نشان می دهد. این واقعا چیزی برای انجام با کروناویروس و یا جداسازی اما آن را هنوز هم یک آهنگ خوب و شما می توانید آن را در زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن