آمریکا و چین به طور همزمان انجام آموزش در مورد مناقشه دریای چین جنوبی در میان افزایش تنش ها

کلمبوس باغ وحش و آکواریوم استقبال چندین نوزاد شایان ستایش حیوانات در طول دوره از یک ماه با دو رنگ قرمز پاندا

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

کلمبوس باغ وحش و آکواریوم استقبال چندین نوزاد شایان ستایش حیوانات در طول دوره از یک ماه با دو رنگ قرمز پاندا توله یک ماسایی زرافه گوساله دو دریای شیر نوزادان و siamang ورود بین مارس 29 و 30 ژوئن.

به غیر از شیر دریایی از گونه های در معرض خطر هستند داگ Warmolts, معاون رئیس جمهور, مراقبت از حیوانات در باغ وحش گفت: امروز. تعداد آنها کم برای بسیاری از دلایل از جمله تغییر آب و هوا و جنگلها و هر کس در باغ وحش "هیجان زده" و "خوش بینانه" بیش از تولد.

این siamang یک گونه گیبون متولد شد و در 29 مه و Warmolts گفت: آن خال دار شده است snuggling و نوسانی با مادر خود اولگا. پاندا قرمز توله آمد و بعد در ژوئن 13 و هنوز در حال nursed; آنها انتظار می رود به ایجاد نخستین نمایش عمومی خود را در حدود چهار ماه. وجود دارد کمتر از 10000 قرمز پاندا در طبیعت و Warmolts گفت: امروز در باغ وحش کار می کرد "بسیار سخت برای به دست آوردن جفت درست و معرفی زنان و مردان فقط حق. آنها در حال به چالش کشیدن گونه های به نژاد در مراقبت از انسان است بنابراین ما فقط هیجان زده است که آنها موفق بودند."

در 25 ژوئن به یک شیر دریایی به نام Lovell استقبال او اولین pup — اول تا کنون متولد شده در باغ وحش کلمبوس — و در 30 ژوئن یک شیر دریایی به نام کودک نیز به هنگام تولد. بین کسانی که ورود یک ماسایی زرافه گوساله متولد شد و در ژوئن 28. Warmolts گفت: سلامتی, بررسی خواهد شد و پس از نوزاد است و هم به پیوند با آن, اما آن را به نظر می رسد سالم است. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب