ژاپن همه گیر-ضربه اقتصاد کاهش در نرخ ثبت

(توکیو) — اقتصاد ژاپن کاهش در نرخ سالانه از 27.8 درصد در ماه آوریل تا ژوئن بدترین انقباض در ثبت به عنوان بیما

توسط PATRIS-FUN در 27 مرداد 1399

(توکیو) — اقتصاد ژاپن کاهش در نرخ سالانه از 27.8 درصد در ماه آوریل تا ژوئن بدترین انقباض در ثبت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان مصرف و تجارت با توجه به اطلاعات دولت دوشنبه منتشر شد.

دفتر کابینه گزارش داد که ژاپن در مقدماتی بطور تطبیقی فصلی تولید ناخالص داخلی واقعی یا تولید ناخالص داخلی مجموع یک ملت کالا و خدمات, کاهش 7.8% در سه ماهه چهارم.

نرخ سالانه نشان می دهد که چه تعداد می شده اند اگر همچنان برای یک سال.

ژاپنی رسانه ها گزارش آخرین قطره بدترین پس از جنگ جهانی دوم است. اما دفتر هیئت دولت گفت: در مقایسه با پرونده آغاز شد و در سال 1980. قبلی بدترین انقباض بود که در طول بحران مالی جهانی از 2008-2009.

در جهان سوم بزرگترین اقتصاد در حال حاضر بیمار در هنگام شیوع ویروس زده در اواخر سال گذشته. خرید اینترنتی از به تدریج بدتر شده هر دو در COVID-19 موارد و اجتماعی فاصله محدودیت.

اقتصاد افت 0.6% در ماه های ژانویه-مارس دوره قرارداد 1.8% در ماه اکتبر-نوامبر سال گذشته به این معنی است که ژاپن تضعیف به رکود اقتصادی در سه ماهه اول این سال است. رکود اقتصادی به طور کلی به عنوان دو دوره متوالی انقباض.

ژاپنی, رشد اقتصادی آمریکا در ماه جولای-سپتامبر. رشد متوسط در سه ماهه قبل از آن.

آوریل تا ژوئن دوره که صادرات ژاپن کاهش یافته است در عظیم نرخ سالانه 56%, در حالی که مصرف خصوصی نیز با کاهش در نرخ سالانه از حدود 29 درصد است.

بود که بدون هیچ گونه کامل خاموش کردن کسب و کار برای مهار شیوع کروناویروس که بدتر شده در ماه گذشته, هل دادن تعداد موارد تایید شده به بیش از 56,000.

تحلیلگران می گویند انتظار می رود که اقتصاد به تدریج بهبود می یابند پس از تاثیر این بیماری همه گیر است که پیشتر. ژاپن صادرات وابسته به اقتصاد به شدت متکی به رشد در چین که در آن شیوع رمان coronavirus آغاز شد و پس از فروکش کرد. اما تقاضا باقی مانده است اندک است.

توسعه یک واکسن یا درمان پزشکی برای COVID-19 نیز کمک کند اما چشم انداز برای چنین پیشرفت هستند مشخص نیست.

پس از تولید ناخالص داخلی اقدامات چه اقتصاد را در مقایسه با سه ماهه قبلی چنین عمیق و انقباض به احتمال زیاد خواهد شد و پس از یک جهش مگر اینکه شرایط به وخامت بیشتر.

که لزوما به معنای اقتصاد باز خواهد گشت به قبل از همه گیر سطوح. برخی از کارشناسان تردید مسافرت هوایی و بخش دیگر هرگز به طور کامل بهبود می یابند.

از سوی دیگر برخی از شرکت ها رسید پاداش از مردم ماندن در خانه مانند ویدئو ژاپنی-بازی ساز Nintendo Co., که اخیر سود را رونق گرفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب