اسرائیل مهاجران را به جرم قتل در حمله آتش سوزی در خانواده فلسطینی

یک دادگاه اسرائیلی در بر داشت یک یهودی مهاجر به جرم نژادی انگیزه قتل روز دوشنبه در 2015 حمله آتش سوزی که منجر

توسط PATRIS-FUN در 29 اردیبهشت 1399

یک دادگاه اسرائیلی در بر داشت یک یهودی مهاجر به جرم نژادی انگیزه قتل روز دوشنبه در 2015 حمله آتش سوزی که منجر به کشته شدن یک فلسطینی زن و شوهر و نوزاد خود را در کرانه.

Amiram بن-Uliel انتخاب Dawabsheh خانه و خانواده و یکی دیگر از خانه در دوما ایجاد کرد با این فرض که آنها ساکن و قبل از firebombing آنها اسپری رنگ "انتقام" و "زنده باد پادشاه مسیح" بر روی دیوار خود را اسرائیلی دادستان گفت.

کشتار 18-ماه-پیر علی Dawabsheh و پدر و مادر خود سعد و Riham Dawabsheh کمک به افزایش اسرائیلی-فلسطینی خشونت پس از ایالات متحده آمریکا-حمایت مذاکرات صلح شکست در سال 2014.

لاد دادگاه منطقه سه گانه محکومیت بن-Uliel, 25, حمل بالقوه زندگی زندان محکوم کرد. او همچنین اتهام دو فقره اقدام به قتل و آتش سوزی شد اما تبرئه از اتهام تعلق به یک سازمان تروریستی است.

دوم زیر سن قانونی متهم در این پرونده وارد شده و درخواست معامله در سال گذشته که در آن قتل اتهامات عنوان شده علیه او کاهش می یابد به توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

بن-Uliel پوشیدن زیادی عرقچین سفید و محکم مقدس یهودیان, کتاب, نشسته, سقوط در حوض به عنوان حکم خوانده شد ، او گفت: اسرائیل محققان او را مجبور به ایجاد یک غلط اعتراف به دوما حمله.

بن-Uliel وکیل گفت که درخواست تجدید نظر روز دوشنبه حکم در اسرائیل در دیوان عالی کشور است.

یک پسر فلسطینی پیاده توسط گور Riham Dawabsheh, 27, جلو شوهرش, Saed Dawabsheh مرکز و 18 ماهه, پسر علی, پس از مراسم تشییع جنازه او در صفوف منظم در بانک غرب روستای دوما در نزدیکی نابلس در سپتامبر. 7, 2015. (ناصر ناصر/آسوشیتد پرس)

پنج سال مورد تاکید چه فلسطینی ها را به عنوان کندی از اسرائیل در سرکوب شبه نظامیان یهودی در مقایسه با سریع و گاهی اوقات کشنده پاسخ توسط دولت و نیروهای امنیتی به اقدامات مشابه توسط اعراب.

مقامات اسرائیلی گفت: تحقیقات دوما آتش سوزی و دیگر حملات توسط یهودیان مخالف هر گونه ارضی سازش با فلسطینی ها مانع مظنون عامل در کوچک و تنگ گره سلول بودند eluding و نظارت الکترونیکی.

در نادر بیانیه اسرائیل داخلی سرویس امنیتی شین بت به نام حکم "مهم نقطه عطفی در مبارزه علیه تروریسم یهودی."

علی Dawabsheh برادر احمد جان سالم به در برد حمله اما دچار سوختگی های جدی شده است و nursed با پدربزرگ, حسین.

"من صرف یک سال تمام در بیمارستان است. من نمی خواهم هر خانواده دیگر به تجربه این واقعه. به اندازه کافی در حال حاضر" حسین Dawabsheh خبرنگاران گفت: در دادگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
نظرات کاربرن