به وحشی, اتوبوس, حذف از آلاسکا backcountry

رها اتوبوس در آلاسکا backcountry, نکردم این کتاب به وحشی و فیلم به همین نام برداشته شد دوشنبه, دولت, مقامات گف

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

رها اتوبوس در آلاسکا backcountry, نکردم این کتاب به وحشی و فیلم به همین نام برداشته شد دوشنبه, دولت, مقامات گفت.

تصمیم اولویت امنیت عمومی آلاسکا منابع طبیعی کمیسر Corri فیگ گفت.

اتوبوس به مدت طولانی جذب ماجراجویان به یک منطقه بدون خدمات تلفن همراه و مشخص غیر قابل پیش بینی آب و هوا در زمان متورم رودخانه. بعضی از آنها تا به حال به نجات و یا فوت کرده اند.

Christopher McCandless موضوع کتاب و فیلم در آنجا درگذشت در سال 1992.

نجات در اوایل سال جاری از پنج ایتالیایی گردشگران و مرگ در سال گذشته یک زن از بلاروس تشدید تماس از مقامات محلی برای اتوبوس حدود 40 کیلومتری غرب از پارک ها و بزرگراه برداشته شود.

آلاسکا گارد ملی ارتش منتقل اتوبوس به عنوان بخشی از یک ماموریت آموزشی "بدون هیچ هزینه ای عمومی و یا هزینه اضافی به دولت" فیگ گفت.

اتوبوس نگه داشته می شود در محل امن

آلاسکا گارد ملی در آزادی گفت: اتوبوس برداشته شد با استفاده از سنگین-آسانسور هلیکوپتر. خدمه تضمین ایمنی یک چمدان با ارزش احساساتی به McCandless, خانواده, انتشار متحده است. آن را نمی کند توصیف که در مورد بیشتر است.

آلاسکا گارد ملی ارتش منتقل اتوبوس به عنوان بخشی از یک تمرین آموزشی. (Sgt. ست LaCount/گارد ملی آلاسکا/آسوشیتد پرس)

فیگ در نسخه گفت: این اتوبوس نگه داشته خواهد شد در یک مکان امن در حالی که وزارت او در وزن و گزینه های مختلف برای چه چیزی برای انجام با آن.

"ما مردم را تشویق به لذت بردن از آلاسکا وحشی مناطق با خیال راحت و ما درک می کنیم برگزاری این اتوبوس تا به حال در تخیل محبوب," او گفت: در یک نسخه. "این است که رها شده و رو به وخامت خودرو است که نیاز به خطرناک و پرهزینه نجات یافته اند. از همه مهمتر این بود که هزینه برخی از بازدید کنندگان خود را زندگی می کند."

McCandless 24 ساله از ویرجینیا بود که مانع از به دنبال کمک در سال 1992 توسط تورم بانک Teklanika رودخانه. او از گرسنگی مرده در اتوبوس و نوشت: در یک مجله در مورد زندگی در خودرو برای 114 روز تا مرگ او.

طولانی رها شهرستان فربنکس, اتوبوس, مشهور شد با تشکر از 1996 کتاب به وحشی توسط Jon Krakauer و یک سال 2007 Sean Penn-کارگردانی فیلم به همین نام.

وزارت منابع طبیعی گفت: 1940s-عصر اتوبوس استفاده شده بود توسط یک شرکت ساخت و ساز به خانه کارکنان در هنگام کار بر روی یک جاده دسترسی در منطقه و رها شده بود زمانی که کار به پایان رسید در سال 1961.

در ماه مارس مقامات در دنالی قصبه مستقر در Healy حدود 40 کیلومتر از اتوبوس رای دادند به اتفاق آرا به خلاص شدن از شر آن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب