داخلی آمریکا در سند پیش بینی افزایش coronavirus مرگ و میر این ماه: نیویورک تایمز

داخلی دولت ایالات متحده در سند پروژه افزایش coronavirus موارد و افزایش شدید مرگ و میر روزانه در ماه ژوئن 1, نی

توسط PATRIS-FUN در 16 اردیبهشت 1399

داخلی دولت ایالات متحده در سند پروژه افزایش coronavirus موارد و افزایش شدید مرگ و میر روزانه در ماه ژوئن 1, نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست متحده به لغو محدودیت برای سرکوب این بیماری همه گیر.

این سند بر اساس مدل سازی توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پروژه هایی که COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس را بکشند 3000 آمریکایی در روز آخر ممکن است این بار گفت: از زمان روزانه تلفات که یک همشهری چوب خط حساب کردن مکان در حدود 2000.

بینی کشیده با هم در نمودار شکل توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان ماه از حدود 25,000 موارد در حال حاضر بار گفت.

در مورد بار گزارش سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت: "این یک کاخ سفید سند و نه آن را ارائه شده به Coronavirus نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت."

دیری بیانیه گفت: "سلامت مردم آمریکا باقی مانده است رئیس جمهور تهمت اولویت است و ادامه خواهد داد به عنوان ما به نظارت بر تلاش های دولت برای کاهش محدودیت."

مختلف برآورد از مغلوب ساختن پیشی جستن

COVID-19 آلوده بیش از 1.1 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن نزدیک به 68,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن داده های مختلف پیش بینی شده برای تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده خواهد شد که تسلیم به COVID-19 که هیچ واکسن و یا درمان شناخته شده است.

به تازگی به عنوان جمعه رئیس جمهور گفت که او امیدوار بود کمتر از 100,000 آمریکایی ها می میرند و پیش از آن در هفته صحبت کرده بود از 60,000 70,000 مرگ و میر.

اما یکشنبه شب رئیس جمهور اذعان کرد شمار کشته شدگان ممکن است صعود بسیار بالاتر است.

"ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر. این یک چیز وحشتناک," او گفت: فاکس نیوز.

همانطور که از هفته گذشته در دانشگاه واشنگتن IHME مدل پيشبينی اغلب ذکر شده توسط مقامات کاخ سفید و وزارت امور خارجه مقامات بهداشت عمومی پیش بینی شده یک موج اول 72,400 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است.

بیشتر بدبین طرح ریزی پدید آمده در کنار نشانه های بیشتری از ویرانی همه گیر شد, داشتن در زندگی آمریکایی. خرده فروش لباس J. Crew Group Inc برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز دوشنبه و گفت: این امر به طور دائم در برخی فروشگاه ها.

دیوان عالی ایالات متحده برای اولین بار شنیده صورت آنلاین و تلفنی به روی عموم باز.

متحده باید احساس تحت فشار برای کاهش محدودیت در کسب و کار و زندگی اجتماعی برای احیای خود را کتک اقتصاد اما کارشناسان بهداشت و درمان باید خواست احتیاط برای ترس از ظهور مجدد ویروس.

نیویورک طرح

در نیویورک دولت که حساب برای حدود یک سوم از تمام ایالات متحده عفونت های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز دوشنبه مشخص شده در برنامه برای سهولت و محدودیت های منطقه ای بر اساس. او در ترسیم این طرح در حالی که حداقل نیمی از 50 متحده نقل مکان کرد و پیش رو با برنامه های خود را به راه اندازی مجدد خود را کتک اقتصاد.

بدون دادن یک زمان خاص قاب کومو گفت: روزانه یک نشست خبری که, ساخت و ساز, تولید و عرضه عمده فروشی زنجیره ای اجازه داده می شود برای شروع در اولین مرحله از چهار مرحله بازگشت به حالت عادی.

دولت stay-در-خانه سفارش در محل پس از اواسط ماه مارس است با توجه به منقضی on May 15 و فرماندار دموکرات است گفت: قبلا که در برخی از مناطق خارج از منطقه شهر نیویورک با یک نسبتا کم تعداد موارد ممکن است شروع به بلند کردن محدودیت های بعد از آن تاریخ است.

مردم دریافت ماسک محافظ و bandannas به عنوان پوشش صورت تبدیل شدن اجباری در بخش هایی از شهر نیویورک, مه 3 سال 2020 است. در حالی که نیویورک خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند تحت اقامت در خانه دستور رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: مناطق خارج از شهر ممکن است بلند کردن برخی از محدودیت ها به زودی. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

"بازگشایی سخت تر است از نزدیک به پایین. نزدیک به پایین نسبتا ساده بود," او گفت, هشدار می داد که هر بخشی از دولت از 19 میلیون نفر نیاز به حرکت به تدریج.

کومو که به او روزانه coronavirus جلسه توجیهی روز دوشنبه در حدود همان زمان به عنوان نیویورک تایمز را شکست و داستان آن در داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سند به دقیق ترین طرح تا کنون در مورد اینکه چگونه دولت خواهد شروع به شل محدودیت در کسب و کار و زندگی روزمره است.

پس از اولیه بازگشایی برخی از محل مرحله دوم خواهد اجازه بیمه, خرده فروشی, پشتیبانی اداری و املاک و مستغلات کسب و کار باز دوباره به دنبال رستوران و خدمات مواد غذایی هتل ها و اقامت کسب و کار در مرحله سوم کومو گفت.

سازمان دیده بان | چگونه خواهد برادوی بازیابی پس از همه گیر?

نگاه کنید که چگونه شهر نیویورک صنعت گردشگری و برادوی تئاتر می تواند به بازگشت به حالت عادی پس از بودن در کانون آمریکا COVID-19 شیوع. 2:01

در مرحله نیمه نهایی هنر و سرگرمی و تفریح و امکانات و آموزش و پرورش را راه اندازی مجدد.

در حالی که او مشخص نکرد که کدام مناطق را باز اول کومو نشان داد یک اسلاید نشان می دهد بیشتر روستایی شمالی و مرکزی بخش هایی از دولت به عنوان "کاهش خطر مناطق" در مقایسه با "بالاتر از خطر مناطق" که شامل شهر نیویورک است.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine شد اجازه می دهد ساخت و ساز و تولید به بازگشایی در روز دوشنبه و اجازه دادن به کارگران دفتر بازگشت. مغازه های خرده فروشی و بسیاری از خدمات مصرف کننده بودند و با توجه به از سرگیری عملیات در مارس 12.

اما رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن — که دولت برای اولین بار بود coronavirus کانون در ایالات متحده اعلام کرد در روز جمعه او را گسترش مستند از طریق مه 31. "این نا امید کننده است اما ما نمی خواهیم به انجام این کار دو بار" او گفت:.
 tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن