چگونه دولت ایالات متحده است که شروع به حفظ زبانه ها در جنبش مردم در میان همه گیر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ممکن است پدید آمده است به عنوان پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری به این دلیل ک

توسط PATRIS-FUN در 10 فروردین 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ممکن است پدید آمده است به عنوان پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری به این دلیل که حزب میانه بلوک بسیج در اطراف او اما در حال حاضر که به نظر می رسد نامزدی مردها از مبارزات انتخاباتی خود در ساخت مطمئن شوید که آنها را از دست ندهید حمایت از مترقی بال آمده نوامبر, سیاسی , گزارش.

"راز کوچک کثیف است که هر کس صحبت کردن در بایدن به کمپین گفت:" شان McElwee از بنیانگذاران لیبرال فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت. "وجود خواهد داشت دعوا اما در پایان روز ترقی خواهان هنوز رای در سنا و به طور فزاینده ای دموکراتیک رای دهندگان ایستاده پشت ما views. من انتظار ما را ببینید بایدن استقبال کلیدی تخته های بلند پروازانه برنامه ترقی خواهان مشخص شده اند در مورد مسائل مانند آب و هوا و دارویی سیاست."

بسیاری از بایدن حمایت می آید از رای دهندگان پس از تیم خود را در تلاش است به دادگاه نسل جوان که بیشتر احتمال دارد به بازگشت به سیاست های MccElwee اشاره شده است. آنها در حال رسیدن به گروه مانند آب و هوا-متمرکز طلوع جنبش و همچنین دیگر سازمان های وابسته به کنترل اسلحه, مهاجرت و دیگر مسائل. اکثر گروه های متعهد به حمایت هر نامزد در برابر تهمت, اما وجود دارد یک حس است که عدم مشارکت مردم در میان جوان مترقی رای دهندگان می تواند مانع بایدن اگر او نامزد ساخت این تلاش ها بیشتر مهم است. و او ممکن است نیاز به برآورده کردن برخی از انتظارات برای متقاعد کردن مردم است.

حتی وبر ملی مدیر سیاسی برای طلوع جنبش گفت: صریح خود را برای حمایت بایدن — در مقایسه با گسترده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین — بستگی دارد که آیا مبارزات انتخاباتی خود می تواند "نشان می دهد که آنها در حال بدست گرفتن بحران آب و هوا جدی است." ادامه مطلب در سیاسی. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب