چگونه رهبران مذهبی می تواند کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس

یک نسخه از این مقاله به نظر می رسد در دین سرویس خبری. بیش از یک سوم از بزرگسالان آمریکایی شرکت در مراسم مذهبی

توسط PATRIS-FUN در 2 فروردین 1399

یک نسخه از این مقاله به نظر می رسد در دین سرویس خبری.

بیش از یک سوم از بزرگسالان آمریکایی شرکت در مراسم مذهبی در هر هفته و برخی از 50 درصد متعلق به برخی از نهادهای مذهبی. بر اساس تحقیقات ما در جوامع مذهبی, من باور دارم که حتی با درب بسته سازمان های مذهبی هنوز هم می تواند حیاتی همکاران در انتقال دقیق اطلاعات علمی در مورد کوروناویروس.

برای 15 سال گذشته من در حال مطالعه تعاملات بین مذهبی و علمی جوامع است. در حالی که ما ممکن است نظر دین و علم به عنوان تقابل در فرهنگ ما این واقعیت است که بسیاری از آمریکایی ها با تکیه بر رهبران مذهبی به راهنمای نگرش آنها در مورد یافته های علمی. در آینده کتاب چرا علم و ایمان به یکدیگر نیاز دارند: هشت ارزش های مشترک است که حرکت ما فراتر از ترسمن نشان می دهد که 34 درصد از انجیلی پروتستان و حدود 17 درصد از همه آمریکایی ها می گویند که آنها خواهد خود مشورت رهبر مذهبی با یک سوال در مورد علم به خصوص علم است که به نظر می رسد که مفاهیم اخلاقی.

نقشی که رهبران مذهبی می توانید در گرفتن کلمه مورد بهداشت عمومی اقدامات قابل توجهی است. به عنوان مدیر برنج, دانشگاه, دین و زندگی عمومی برنامه من میزبان یک نشست ماهانه در خانه من از 30 تا 50 مسیحی مسلمان و رهبران یهودی نیز مدنی و رهبران از سراسر هوستون. این ترکیبات از این رهبران به تنهایی تعداد بیش از 300 ، 000.

عبادت هستند احتمال بیشتری برای اعتماد نه تنها رهبران خود را, اما کسانی که به اشتراک گذاشتن ایمان خود را به خصوص مردم از خود سنت. یکی از بهترین کارهایی که رهبران مذهبی می تواند انجام دهد آن است که شریک زندگی با کسانی که در جماعت خود را که دانشمندان و پزشکان یا سایر تخصص در مورد نحوه گسترش ویروس ها.

وجود دارد مقدار زیادی از دانشمندان مذهبی را به منظور جلب بر. کار من نشان می دهد که نزدیک به 25 درصد از دانشمندان مشغول به کار در دانشگاه ها و کالج ها و 65 درصد از دانشمندان مشغول به کار در خارج دانشگاه های برتر پژوهشی مسیحیان هستند. به طور کلی یک کمی کمتر از 50 درصد از دانشمندان در دانشگاه های ایالات متحده نوعی از هویت مذهبی.

تعامل بین مذهبی و علمی جوامع گاهی اوقات می تواند مهار یک ادراک است که آنها نمی به اشتراک گذاری همان جهان بینی است. اما تحقیقات من نشان می دهد که دانشمندان اغلب کار خود را از یک ارزش اصلی برای التیام جهان اطراف آنها را. در مصاحبه من با مذهبی, دانشمندان, من در بر داشت که بسیاری از آنها احساس می کنید به طور مشابه در مورد کار خود و اهداف خود گاهی اوقات نقاشی در مفهوم شالوم یک کلمه عبری است که به طور گسترده اشاره دارد به دنبال صلح و آرامش رفاه و رفاه حاصل از شکوفایی همه خلقت. یکی immunologist به من گفت که چندی پیش "به نظر من علم به عنوان یک ابزار شگفت انگیز برای مداخله در وضعیت بشر است."

اگر تا کنون مذهبی و علمی جوامع نیاز به هم پیوستن در به دنبال تمامیت و درمانی برای آن در حال حاضر. بسیاری از مطالعات بیش از یک دهه گذشته به ما نشان می دهد که جماعت اغلب اولین و مورد اعتماد ترین پاسخ را در آسیب پذیر ترین جوامع. مردم بیشتر احتمال دارد به نوبه خود به خود ایمان جوامع در طول زمان از اضطراب و اضطراری است. ما نیاز به مطمئن شوید که رهبران مذهبی باید دقیق و به روز علمی و اطلاعات پزشکی برای انتقال به جماعت خود را به منظور کاهش میزان گسترش بیماری.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب