خانه عبور امت تا Antilynching عمل ساخت مجازات یک جرم فدرال

Spoiler alert برای چاقو 2: آن مرد در آیفون آن را انجام نمی. مدیر Rian Johnson در یک چاقو از صحنه تفکیک برای

توسط PATRIS-FUN در 7 اسفند 1398

Spoiler alert برای چاقو 2: آن مرد در آیفون آن را انجام نمی.

مدیر Rian Johnson در یک چاقو از صحنه تفکیک برای Vanity Fair در این هفته نشان داد یکی از قوانین اپل برای استفاده از محصولات خود را بر روی صفحه نمایش. ظاهرا این شرکت دارای یک سیاست سختگیرانه اجازه می دهد فیلمسازان به نمایش مردمان بد با استفاده از آی فون.

"اپل به آنها اجازه دهید شما با استفاده از اپل در فیلم اما و این بسیار محوری اگر شما در حال تماشای یک رمز و راز فیلم بد نمی باید اپل در دوربین" جانسون گفت.

جانسون که در تصویری کشتی با اینکه به فاش کردن این اطلاعات, شوخی که هر مدیر با یک تبه کار مخفی در فیلم خود را در حال حاضر "می خواهد به قتل من" با این احتمالا از جمله خود آینده خود را به عنوان او می شود به کار بر روی او چاقو از عاقبت.

در حالی که ما باید به جانسون کلمه برای این قرار است پسر بد, آیفون, توقف, اپل, مک, شایعات , یادداشت است "شناخته شده برای داشتن قوانین سختگیرانه در مورد چه دستگاه استفاده می شود, به تصویر کشیده و عکس" اصرار دارد که آنها به تصویر کشیده "در بهترین نور است." ما فقط می توانیم فرض از این که Kylo رن و ری در اصل قرار است FaceTime به جای نیروی اتصال در Johnson ستارگان: آخرین جدیاما مزاحم مردمی در اپل نیاز به دوباره نوشتن. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب