اول فعال وظیفه نیروی دریایی ملوان به مرگ از COVID-19 توسط Chief Petty Officer از زده ناو هواپیمابر

(پرل هاربر, هاوایی) — عضو خدمه این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت که درگذشت coronavirus بود آرکانزاس مر

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

(پرل هاربر, هاوایی) — عضو خدمه این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت که درگذشت coronavirus بود آرکانزاس مرد نیروی دریایی فاش روز پنج شنبه.

در بیانیه نیروی دریایی گفت: حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور, 41, Fort Smith, آرکانزاس, درگذشت مارس 13 دریایی ایالات متحده بیمارستان در گوام از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. او 11 روز پس از کاپیتان خود را از کار اخراج شد برای فشار دادن نیروی دریایی برای بیشتر اقدام برای حفاظت از خدمه خود را از ویروس.

Thacker اول فعال وظیفه نظامی عضو به مرگ از COVID-19.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

Thacker به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 30 و گرفته شد کشتی قرار می گیرد و در "انزوا مسکن" همراه با چهار ملوانان دیگر در گوام نیروی دریایی بیمارستان. در مارس 9, او در بر داشت العملی در طول یک بررسی پزشکی و منتقل شد به نیروی دریایی بیمارستان بخش مراقبت های ويژه.

مرگ اولین و تا کنون تنها در میان خدمه مورد 4,860 که 585 تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از دوشنبه.

روزولت تا به حال شده است در یک coronavirus بحران که باعث شد نیروی دریایی غیر نظامی رهبر توماس Modly به آتش کاپیتان کشتی در 2 آوریل. پنج روز بعد — پس از پرواز به کشتی و ارائه یک سخنرانی که در آن او توهین به کاپیتان سروان. برت E. Crozier و انتقاد از خدمه برای حمایت از Crozier — Modly استعفا داد.

Modly گفت که او احساس مجبور به حذف Crozier از فرمان او به توزیع بیش از حد به طور گسترده ای از طریق ایمیل و نامه ای که او در آن خواستار فوری نیروی دریایی اقدام برای جلوگیری از عمیق تر coronavirus بحران روی عرشه کشتی خود را. Crozier کلمات خشم Modly اما توسط دیگران دیده می شود به عنوان لازم است. Crozier دریافت به سلامتی و شعارهای "کاپیتان Crozier" از خدمه به عنوان او به سمت چپ کشتی. او بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب