پرو پر کردن خیابان ها به عنوان مستند به پایان می رسد با وجود عفونت های جدید

لیما پرو — بلوک-صف های طولانی تشکیل شده در اتوبوس متوقف می شود, مواد غذایی, بازارها و مراکز خرید در پرو پایتخ

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

لیما پرو — بلوک-صف های طولانی تشکیل شده در اتوبوس متوقف می شود, مواد غذایی, بازارها و مراکز خرید در پرو پایتخت جمعه به عنوان مردم خانه های خود را ترک یکهو به رفتن به محل کار و یا فروشگاه به عنوان یک 106-بعد coronavirus مستند به پایان رسید در بسیاری از نقاط کشور است.

برای اولین بار در ماه فروشندگان مواد غذایی ارائه شده صبحانه برای 50 سنت از خیابان چرخ دستی های تحت پوشش پلاستیکی شفاف در لیما مرکز تاریخی. فروشندگان hawked صورت سپر و ضد عفونی کننده خارج شلوغ بازار عمومی. شهر کارگران تمیز مجسمه با جت آب.

"خدا همیشه همراه من" گفت: 73 ساله روزنامه منجی Segundina لولو وقتی پرسید که آیا او می ترسید این ویروس با عفونت نرخ در کشور هنوز بالا و دانشمندان هشدار در برابر پایان دادن به سه ماه از سخت stay-at-home سفارشات بیش از حد به زودی.

پرو شده است ضربه سخت coronavirus است و هنوز گزارش 400 جدید موارد تایید شده در روز است. تا همین اواخر آن را به حال شده است پس توصیه های بین المللی در برخورد با این بیماری همه گیر است اما این اقدامات متوقف نمی یکی از بدترین شیوع بیماری.

Andean کشور نیز رو به یکی از بدترین econonic پیش بینی های بانک جهانی طرح ریزی یک 12 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در سال 2020 است. 106-day مستند ویران پرو اقتصاد باعث هزاران نفر از کسب و کار به زیر بروید و بیکاری به اوج. بسیاری از بیکار و فقیر تبدیل شده به فروش کالا در خیابان برای زنده ماندن با وجود اقامت در خانه سفارشات. حدود 70 درصد از پرو کار نیروی شاغل در بخش غیر رسمی اقتصاد است.

رئیس جمهور مارتین Vizcarra گفت: هدف از کاهش مستند است به "فعال کردن اقتصاد" و ایجاد شغل. مراکز خرید بازگشایی یک هفته پیش.

Vizcarra گفت: اگر ویروس بازده در نیروی "شدید ترین اندازه گیری خواهد بود به سر قرنطینه اما این امر می تواند آخرین گزینه است."

مستند اقدامات برداشته شده است در لیما و دیگر نقاط کشور که در آن مقامات می گویند که نرخ انتقال ویروس در حال کاهش است. اما اقدامات سختی را در محل باقی می ماند در هفت منطقه در مرکز پرو که در آن عفونت در حال افزایش است.

وزیر بهداشت ویکتور سامرا به این روزنامه گفت: La República این مستند آغاز شد که مارس 16 ذخیره 145,000 زندگی می کند و مانع بیش از یک میلیون بستری شدن در بیمارستان.

"آن شده اند که یک قتل عام واقعی بدون قرنطینه" سامرا گفت.

با بیش از 285,000 تایید عفونت پرو دارای هفتم بالاترین مورد تعداد در جهان است. آن را گزارش کرده است 9,677 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است که می تواند ناشی از کوروناویروس.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن