در اینجا 9 کتاب جدید شما باید به عنوان خوانده شده در مارس

منازت یک زمان هنگامی که بسیاری از ما در حال اقامت در خانه های ما و ولع تحریک یک محصول جدید کتاب ارائه بینش و

توسط PATRIS-FUN در 11 اردیبهشت 1399

منازت یک زمان هنگامی که بسیاری از ما در حال اقامت در خانه های ما و ولع تحریک یک محصول جدید کتاب ارائه بینش و سرگرمی. در آخرین خاطرات بیل Buford توصیف سال را صرف او در فرانسه جایی که او آموخته است که چگونه به طبخ و پیمایش یک فرهنگ جدید را با همسر و بچه ها. در سوم بزرگسالان جوان رمان الیزابت اکودو تواریخ پس از سقوط هواپیما و تاثیر آن بر دو زنان جوان است. و در چشمSamanta Schweblin تصور خطرات ناشی از یک خزنده تکنولوژی جدید است. اینجا نه کتاب های جدید به عنوان خوانده شده است.

کف زدن هنگامی که شما زمینالیزابت اکودو (مارس 5)

در سوم بزرگسالان جوان رمان 2018 ملی کتاب برنده جایزه الیزابت اکودو شرح زیر است دو دختر نوجوان که کشف آنها نیمه خواهر پس از پدر خود می میرد و در سقوط هواپیما. کتاب, نوشته شده در آیه مانند اکودو را اولین شاعر X, flips بین زنان جوان دیدگاه به ویترین خود را در زمینه های مختلف و شخصیت. یکی در نیویورک زندگی می کند و از سوی دیگر در جمهوری دومینیکن که در آن هواپیما به رهبری بود. به عنوان دو غمگین عظیم خود را از دست دادن آنها از زیرخاک در اوردن بیشتر از خانواده های خود اسرار و جعل غیر منتظره اما قدرتمند اوراق قرضه.

خرید در حال حاضر: Clap زمانی که شما زمین در کتابفروشی | آمازون

تابستان اشتیاقجیمی برنر (مارس 5)

اموزش Cooperman به تازگی بازنشسته شده است هیجان زده برای تابستان خود را در مقصد provincetown, Mass., که در آن او را اجاره یک کلبه در اسکله. اما مدت کوتاهی پس از او وارد زن در مرکز جیمی برنر آخرین رمان است تعجب برای پیدا کردن یک نوزاد رها شده در ایوان. نمی دانستند چه باید بکنید, اموزش تماس در تقویت کننده ها از جمله خود جدا و کل شهر می آید با هم به حرکت پیش بینی نشده چالش های بالا بردن یک کودک است. بلندی بیش از نوزاد ظاهر عجیب و غریب به این سوال است که در سمت چپ او در اموزش مراقبت — یک رمز و راز است که آزمون بسیاری از تازه تشکیل روابط درون تنگ گره جامعه است.

خرید در حال حاضر: تابستان اشتیاق در کتابفروشی | آمازون

خاکبیل امریکاس (مارس 5)

بیش از یک دهه پیش, روزنامه نگار لایحه Buford مستند خود را در شکل گیری, سفر به ایتالیا, جایی که او آموخته است که چگونه به درستی طبخ کشور است غذاهای خود را در پرفروش خاطرات گرما. در حال حاضر Buford را با یکی دیگر اما این بار او را غرق خود را در همه چیز فرانسه. خاک قطاری از پنج سال صرف در لیون با همسر و کودکان نوپا دوقلو. وجود دارد Buford رشد می کند با وسواس تاریخچه غذایی او هر دو آماده سازی و خوردن که او توصیف وسوسه انگیزی جزئیات. این کتاب همچنین فراخوانی مقدار زیادی از طنز به عنوان Buford نشان دهنده مدارک سکسکه و مانع زبان خانواده اش تجربه در حالی که در خارج از کشور.

خرید در حال حاضر: خاک در کتابفروشی | آمازون

افسر کلمونس: خاطراتدکتر فرانسوا S. کلمونس (مارس 5)

بازی محبوب افسر کلمونس در Mister Rogers' Neighborhood, فرانسوا کلمونس تا به حال سهم خود را از لحظات معنی دار در تلویزیون کودکان. در کتاب خاطرات خود ، کلمونس به نظر می رسد در آن زمان به عنوان به خوبی به عنوان آنچه قبل از آن از جمله آسیب زا در دوران کودکی و روز خود را در کالج اوبرلین که در آن او شروع به کاوش در هویت جنسی خود را. این بازیگر که بعد از تاسیس هارلم معنوی گروه می نویسد صراحت در مورد رابطه اش با فرد راجرز, چگونه زندگی خود را تغییر به دلیل نشان دادن و فداکاری او در طول راه.

خرید در حال حاضر: افسر کلمونس در کتابفروشی | آمازون

کمی چشمSamanta Schweblin (مارس 5)

آخرین از آرژانتین رمان نویس Samanta Schweblin مراکز در اطراف یک گجت عجیب و غریب به نام "kentuki." این موجودات که شبیه به رباتیک حیوانات ضمیمه شده با دوربین و عملکرد آن توسط غریبه از راه دور. Longlisted برای سال 2020 مرد بوکر بین المللی جایزه, چشم اثری تاثیر این فن آوری جدید روند در یک جامعه که در آن مردم مشتاق هستند به دعوت غریبه به زندگی خصوصی خود را. از طریق تعامل انسان با اسباب بازی — هر دو کسانی که خانه آنها و کسانی که کنترل آنها — Schweblin صنایع دستی یک دلسردکننده داستان در مورد قدرت اتصال.

خرید در حال حاضر: کمی چشم در کتابفروشی | آمازون

عزیزم من اولین تولد: اشعارجنی ژانگ (May 12)

دومین مجموعه شعر از جنی ژانگ پردازد کشت از موضوعات از سرمایه داری به سیاست به بدن زن. ژانگ ارائه موضوعات سنگین قابل خواندن از طریق او فوری و صدای منحصر به فرد — که نیست می ترسم به تشریح اغلب زشت کوچک از مسائل سیستمیک است که طاعون جامعه است. مانند او نشان داد در جشن سال 2017, داستان اولین ترش قلبژانگ شدید و احشایی راه توصیف دنیای اطراف خود به خصوص آن را به عنوان مربوط به هویت.

خرید در حال حاضر: عزیزم من اولین تولد در کتابفروشی | آمازون

ولگرد: خاطراتاستفانی Danler (مارس 19)

در سال 2016 استفانی Danler انتشار اولین رمان Sweetbitterیک آمدن از سن داستان است که به سرعت تبدیل به بهترین فروشنده و پس از آن یک سریال تلویزیونی. اما او به عنوان توصیف جدید خاطرات که موفقیت نمی تواند پاک کردن ویرانگر جزئیات از او گذشته است. ولگرد کنکاش Danler واحد خانواده آشکار درد رنج می برد او به عنوان دختر دو پدر و مادر مبارزه با اعتیاد است. به عنوان او بازگو روابط خود با مادر و پدر Danler ponders گریزناپذیر طبیعت خانوادگی تروما اگر درخواست و چگونه آن را ممکن است برای حرکت از افرادی که ساخته شده او را که او است.

خرید در حال حاضر: ولگرد در کتابفروشی | آمازون

قهوه ای آلبوم: مقالات در تبعید و هویت, Porochista خاکپور (مارس 19)

این مجموعه ای از مقالات توسط رمان نویس Porochista خاکپور ملاحظه نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به گرفتار میان فرهنگ ها. قهوه ای آلبومکه کامپایل بیش از 10 سال از خاکپور کار تجزیه و تحلیل هویت او به عنوان یک ایرانی-آمریکایی و به عنوان یک نویسنده. قطعات در محدوده موضوع از روند نوشتن یک رمان به پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات اما همه ارائه تازه بینش یک زن را تجربه به عنوان یک مهاجر در آمریکا

خرید در حال حاضر: قهوه ای آلبوم در کتابفروشی | آمازون

لباس قرمز در سیاه و سفیدالیوت Ackerman (26 مه)

کاترین یک زندگی آمریکایی در استانبول که در آن او فقط تصمیم به ترک, ترکی, شوهر, Murat و پسر جوان خود را با او. نادانسته به Murat کاترین کاهش یافته است برای یک عکاس که او امیدوار به بازگشت با او به ایالات متحده در تلاش برای نگه داشتن همسر و فرزند خود را از فرار از کشور, Murat می شود توجه از یک دیپلمات آمریکایی که به بسیاری از سوالات در مورد خانواده و زندگی خصوصی. این رمان که طول می کشد بیش از یک روز آهنگ کاترین گرفتاری به عنوان الیوت Ackerman پرده پیچیده بافته شده داستان از فساد و دروغ است.

خرید در حال حاضر: لباس قرمز در سیاه و سفید در کتابفروشی | آمازون

نوشتن به Annabel Gutterman در annabel.gutterman@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب