گوگل متوقف می شود در پاسخ به طور مستقیم به داده درخواست از هنگ کنگ دولت

الفبای Inc.'s گوگل در روز جمعه گفت: این امر دیگر ارائه اطلاعات در پاسخ به درخواست از هنگ کنگ مقامات زیر تصویب

توسط PATRIS-FUN در 24 مرداد 1399

الفبای Inc.'s گوگل در روز جمعه گفت: این امر دیگر ارائه اطلاعات در پاسخ به درخواست از هنگ کنگ مقامات زیر تصویب جدید امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین است.

ایالات متحده غول تکنولوژی به حال تولید هر گونه اطلاعات از جارو قانون جدید در زمان اجرا در ماه ژوئن و نمی خواهد به طور مستقیم پاسخ به این درخواست پس از آن اضافه شده است.

"مثل همیشه مقامات در خارج از آمریکا ممکن است به دنبال اطلاعات مورد نیاز برای تحقیقات جنایی از طریق دیپلماتیک روش" گوگل گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

گوگل بررسی همه درخواست برای داده های کاربر و تحت فشار قرار دادند پشت در "بیش از حد گسترده ای آنهایی که" برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران آن اضافه شده است.

واشنگتن پست روزنامه گزارش داد که در روز جمعه که گوگل را متوقف خواهد کرد در پاسخ به طور مستقیم به داده درخواست از هنگ کنگ مقامات دلالت شرکت در حال حاضر درمان هنگ کنگ به طور موثر همان است که در سرزمین اصلی چین در این معاملات.

امنیت ملی قانون کشیده شده انتقاد از دولت ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیشتر مطرح شده ایالات متحده-چین تنش پس از واشنگتن تصمیم به پایان دادن به این مستعمره سابق بریتانیا را وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده.

گوگل اطلاع پلیس هنگ کنگ روز پنجشنبه که آن را مستقیم مقامات به دنبال هر گونه درخواست برای داده ها از طریق متقابل کمک های حقوقی پیمان با ایالات متحده که شامل مسیریابی از طریق وزارت دادگستری ایالات متحده در واشنگتن پست گزارش داد.

در ماه جولای Facebook Inc گوگل و توییتر, Inc معلق پردازش درخواست دولت برای اطلاعات کاربر در هنگ کنگ است.

شرکت های فن آوری به مدت طولانی عمل آزادانه در هنگ کنگ مالی توپی که دسترسی به اینترنت بوده و تاثیر پذیری از فایروال اعمال شده در سرزمین اصلی چین است که بلوک های Google, Twitter و Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن