70 Coronavirus واکسن در حال توسعه با 3 در آزمایشات انسانی که می گوید

Tدر اینجا 70 coronavirus واکسن در حال توسعه در سطح جهان با سه نامزد در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های ا

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

Tدر اینجا 70 coronavirus واکسن در حال توسعه در سطح جهان با سه نامزد در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های انسانی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی به عنوان داروسازان مسابقه برای پیدا کردن یک درمان برای این کشنده پاتوژن.

دورترین همراه در فرآیند بالینی یک واکسن آزمایشی طراحی و توسعه توسط هنگ کنگ-ذکر شده CanSino بیولوژیک و پکن موسسه بیوتکنولوژی است که در فاز 2. دو نفر دیگر در حال آزمایش در انسان هستند درمان های توسعه یافته به طور جداگانه توسط ایالات متحده داروسازان و Inovio دارو با توجه به که سند.

پیشرفت اتفاق می افتد در سرعت بی سابقه ای در حال توسعه واکسن به عنوان پاتوژن های عفونی به نظر می رسد بعید است به مهر از طریق مهار اقدامات به تنهایی. صنعت دارو امیدوار است برای فشرده سازی زمان آن طول می کشد برای دریافت واکسن به بازار — معمولا حدود 10 تا 15 سال — به در سال آینده.

داروسازان بزرگ و کوچک شروع به پریدن کرد به سعی کنید برای توسعه یک واکسن است که می تواند موثر ترین راه برای جلوگیری از ویروس. غول دارویی مانند Pfizer Inc. و سانوفی باید واکسن نامزدها در مراحل آزمایشگاهی با توجه به این که سند.

CanSino گفت: در ماه گذشته آن را دریافت چینی تصویب قانونی برای شروع به آزمایش های انسانی آن واکسن. کمبریج ماساچوست بر اساس مدرن — که هرگز قرار دادن یک محصول — دریافت تصویب قانونی به حرکت به سرعت به آزمایش های انسانی در مارس پرش سال از حیوانات آزمایش هایی که هنجار در توسعه واکسن. Inovio خود را آغاز کرد آزمایش های انسانی در هفته گذشته.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب