جولیانی ادعا می کند او می تواند 'اثبات' a 'دموکراتیک کلاهبرداری" در اوکراین با اپل پر از 'گزارش' او در واقع هرگز سهام

میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار این آتش سوزی پس از آسوشیتد پرس کشف 2008 مصاحبه های او در دانشگ

توسط PATRIS-FUN در 27 بهمن 1398

میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار این آتش سوزی پس از آسوشیتد پرس کشف 2008 مصاحبه های او در دانشگاه جورج تاون. در طول این بحث بلومبرگ مقصر بحران مالی 2008 در کنگره قانون که تحت فشار بانک ها "را به وام برای همه" در حالی که دفاع از عمل شناخته شده به عنوان redlining (انکار خدمات به تمام محله). اما نه هر کس فکر می کند بلومبرگ نظر خاموش بود-پایگاه.

نوشتن برای نیویورک تایمزکریستوفر کالدول حمایت بلومبرگ ادعا می کنند با این استدلال کنگره به قرار دادن وام در موقعیت unenviable توسط بانک ها را وادار به کاهش استانداردهای اختصاصی. کالدول انتقاد دو حزبی است — او را مقصر می داند دموکرات ها برای آینده با این قانون و جمهوری خواهان برای نادیده گرفتن آن به دلیل آن را نمی گذارد بودجه فدرال. "آورده است که شگفت آور زوال در کیفیت مسکن دارایی" کالدول نوشت. "در سال 2007 در معرض خطر وام مسکن ساخته شده تا 22 درصد (دولت-sponsered شرکت'), نمونه کارها تا ده برابر از یک دهه قبل است."

کالدول را باور نمی کند هر "مطلع حسابدار" فکر می کنم کسانی که وام می توانست جان سالم به در برد. "سیاسی شدن مردم فقیر وام مسکن در یک کشور — وعده وام را به هر کس که آقای بلومبرگ قرار داده و آن را — به ارمغان آورد و جهان را به آستانه فاجعه اقتصادی," او نوشت.

نه خیلی سریع نوشت: رابرت Kuttner در واشنگتن پست. Kuttner نوشت جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون از سال 1977 که به ایجاد یک تعهد به redline و ارائه وام و اعتبار بدون توجه به محل. Kuttner معتقد است که همه چیز بلومبرگ گفت: در مورد سال 2008 اشتباه بود چرا که کنگره ساخته شده مطمئن شوید که شامل زبان در قانون است که آن را روشن بانک ها تحت فشار برای دادن وام های بد است. قانون او گفت که طراحی شده است به مطمئن شوید که وام دهندگان را نادیده بگیرد تمام جوامع به آب کردن استانداردهای اختصاصی.

بعد قانون دیگری بود و حتی صریح تر در منع ناگوار وام اما Kuttner می گوید که هرگز به اجرا گذاشته است. "مشکل در کنگره اعمال نادرست مقرر در بانکداران," او نوشت. "این بانک رگولاتور نادیده گرفتن وضع الزامات در نظر گرفته شده برای محافظت از مصرف کنندگان از بانکدار شیوه است." جزئیات کالدول در نیویورک تایمز و Kuttner در واشنگتن پست. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب