فاکس نیوز' Bret Baier, می گوید دکتر روشن شهادت ممکن است "به لحاظ سیاسی آسیب رساندن' برای مغلوب ساختن پیشی جستن

دلتا بازنشستگی کامل خود بوئینگ 777 ناوگان توصیف آن به عنوان یک حرکت لازم برای کمک به "جلوگیری از خونریزی" ناش

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

دلتا بازنشستگی کامل خود بوئینگ 777 ناوگان توصیف آن به عنوان یک حرکت لازم برای کمک به "جلوگیری از خونریزی" ناشی از کوروناویروس بحران است.

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به عنوان یک "بی سابقه" افت تقاضای سفر در طول همه گیر آن ساخته شده است "دشوار" تصمیم به بازنشسته این 18-هواپیماهای ناوگان به طور دائم تا پایان سال 2020 است.

"بازنشستگی ناوگان به عنوان نمادین به عنوان 777 آسان نیست تصمیم" مدیر عامل اد Bastian گفت. "...اما پارکینگ این ناوگان ارائه خواهد شد قابل توجهی صرفه جویی در هزینه بیش از چند سال آینده. دلتا در حال حاضر در حال سوختن حدود 50 میلیون دلار در هر روز و مراحل را مانند این به ما کمک کنید جلوگیری از خونریزی در تلاش برای حفاظت از دلتا شغل و آینده ما است."

باستین گفت: دلتا بیشتر سوخت کارآمد و مقرون به صرفه A330s و A350-900s خواهد شد مورد استفاده برای مسافت های طولانی پرواز زمانی که "تقاضای بین المللی از سر گرفته است." اعلام می آید فقط چند ماه پس از به عنوان نقاط پسر's امیلی McNutt اشاره کرد دلتا به پایان رسید و مقاوم سازی آن 777 ناوگان.

اما این حرکت نشانه, CNBC اشاره کرد که دلتا "انتظار ندارد یک بازگشت سریع از مسافت های طولانی مسافرت های بین المللی." در اوایل این هفته مدیر عامل شرکت بوئینگ پیش بینی کرد که در میان "قبر" تهدید شرکت های هواپیمایی در صورت در حالی که سفر کاهش مییابد در طول بحران یکی از عمده حامل است به احتمال زیاد به بیرون رفتن از کسب و کار و ترافیک به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت 2019 را برای رسیدن به سطح مورد "سه سال کامل."

در همین حال رویترز گزارش روز پنج شنبه که دلتا انتظار دارد که به 7,000 بیشتر خلبانان از آن را در پاییز امسال, تعداد, جان, خنده, معاون ارشد رئیس جمهور از پرواز عملیات اذعان کرد که "نگران کننده است." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب